Глобальні оголошення!



План підготовки до природних пологів та материнства!

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення oksana.tesliuk » 16 квітня 2011, 11:15

Це точно. Але поки натрапиш на класних, то можна й озвіріти від їхніх діагнозів. Мені старшого в 6 міс. невропатолог вирішила лічити, бо в нього завелика голова!!! При чому мої аргументи про спадковість до уваги не приймалися. Приписала в основному сечогінні і сказала пити їх аж доки йому не виповниться рік! Через тиждень дитина почала мені закидати голову назад і робити місточки :scare: Я гарненько викинула ті пігулки в смітник і більше до тої дохторки не ходила. А моя знайома дитину накачувала тим дрантям 2 місяці, то мала їй потім не ставала на ноги. Почали лікувати від іншого. І т.д. і т.п. :dash: :dash: :dash:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Sweetlanka » 18 квітня 2011, 00:35

Перлинка написав:Дівчата,а якби ви ті книжки не читали,то родити б не получилось?

Не те що родити, життя прожити можна без книжок, і дітей виростити якось без них. Але питання - як? Думаєте так може бути краще?
Для чого люди взагалі читають книжки?
Бо в деяких книгах отримуємо якісь конкретні знання, в інших - натхнення, впевненість в своїх силах тощо.
Ми всі маємо певні уявлення щодо будь-яких речей, а читаючи книги, ми маємо можливість проаналізувати наведену інформацію і прийти до нових висновків або переконатись в правоті своїх думок...

Книжки про пологи, наприклад, не були потрібні нашим прабабусям, і жінкам з племен, що живуть поза цивілізацією, теж, бо вони виросли в суспільстві, де пологи сприймалися абсолютно спокійно, як природне явище.
Наше ж покоління виросло в суспільстві, що навіює страхи і стереотипи в нашу підсвідомість щодо пологів (фільми з кричащими породіллями і т.п.). Ми виросли із думкою, що пологи - то щось дуже страшне і болюче!..Ми боїмось їх. А коли раптом дізнаємось, що це не обов'язково так, починаємо шукати і читати!..
Ці книжки потрібні нам, щоб змінити своє сприйняття пологів, взнати про етапи пологів, позбавитись страхів (чи мінімізувати їх), навчитись технікам розслаблення, що допоможуть зменшити біль, зрозуміти, що в пологах треба віддатися інстинкту...
Sweetlanka Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 37
З нами з: 24 березня 2010, 13:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 53 раз.
Подякували: 126 раз.
Діти: Катруся і Ігорчик

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення mala-karta » 18 квітня 2011, 01:03

Sweetlanka написав:Ці книжки потрібні нам, щоб змінити своє сприйняття пологів, взнати про етапи пологів, позбавитись страхів (чи мінімізувати їх), навчитись технікам розслаблення, що допоможуть зменшити біль, зрозуміти, що в пологах треба віддатися інстинкту...

100%

Перлинка, мені здається, що тобі важко все це зрозуміти, бо в тебе були досить короткочасні пологи (всі три, так?), і якось не було навіть часу лякатися чи що. Мої пологи тривали годин 16 вроді, і якби я нічого-нічого не читала, я погодилася б на будь-що, навіть якби запропонували кесарське.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Перлинка » 18 квітня 2011, 09:10

але той список вище поданої літератури на мою думку то вже просто маразм,певно самі акушери стільки не читали і не знають

і що там нового можна написати ,товчуть одне і те ж ,цитують одні одних,я вважаю достатньо якоїсь брошурки з основними тезами та курсів тіпа тих що ви прошли,для особливо відповідальних та лякливих.

А все решту просто заморочки.

наприклад від тої гіпотези щодо випісювання ,тіпа шо дітки від природи чистоплотні,тому вони в памперс не можуть попісяти і плачуть щоразу,я взагалі в осаді.Ніхто з моїх не плакав ні коли пісяв ні коли какав.то кому я маю вірити собі чи книжці?
або це помішательство на слінгах ,слінг то добре,я згідна ,зручна штука,але він створений для нас,для нашої з дитиною зручності а не ми для нього.
Далі партнерські пологи,не будемо вказувати пальцем ,але їхати хз куди в які далі та невідомі пологові в райцентрах в невідомих лікарів тільки заради того щоб мати можливість так народити ?І яким боком то потім вилазить також відомо.
А про оте соло я взагалі мовчу.Щось я не памятаю щоб наші прабабаусі так народжували,хіба не встигли,або не було нікого поряд,працювала в полі ,не від доброго життя так родились дітки,і багато таки помирало,в моєї бабусі було 9,а вижило 5,ви згідні з такою статистикою природнього добору у вашому житті?Я- ні ,тому не збираюсь сліпо те наслідувати .Мені здається що то швидше тварини народжують таким чином,ну ясно так природньо,що природніше нікуди.І все це результат читання таких от книжечок.

Тому я якраз і говорю про горе от ума,я ні в якому разі не наполягаю на тому що треба йти в пологи темною і не знати з якого місця вийде дитинка.Але читати про це всю вагітність,робити роздруковки і читати на прогулянках ,то також перебор.
Я на прогулянці хочу отримувати естетичне задоволення ,любуватись навколишнім світом,а не забивати собі голову 9 міс мантрами про те ,що я маю зробити аби мені окситоцинчику не накапали і не пркокололи міхур .Таке питання можна вирішити набагато простіше і швидше.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Перлинка » 18 квітня 2011, 09:29

а ви не задумувались ,що у мамусь які не мають можливості чи сили волі виконувати вище перераховані приписи про підготовку до природніх пологів можуть виникати комплекси ,що вони чогось недодали дитинці ,і тим завинили перед нею ,а це хіба добре впливає на психологічний стан вагітної і відповідно дитини?
я вважаю що дитинці добре і комфортно тоді коли добре і комфортно мамі і ніщо інше не може краще вливати на хід пологів
а що до страхів і до того що треба набратись інформації ,щоб їх розвіяти,я б радше сказала навпаки
меньше знаєш-краще спиш
От я перший і други раз зовсім не боялась народжувати,бо якраз відносилась до цього як до природнього процесу,хоча була готова до всього.
а цього разу полежала в патології ,наслухалась страшилок там,начиталась тут про ваші пологи і зрозуміла що буває не все так як у мене ,тому навіть якийсь стрьом закрався.
І з чого ви взяли що абсолютно всі жінки мають дикий страх до пологів?Я його не мала і ніхто мені ніколи не навіював як то страшно,але якщо багато про те говорити,то може стати таки страшно,для мене наприклад ота розповідь про домашні пологи ,то страшилка з страшилок,а для когось щось прекрасне та світле.Ніби народження дітей в пологовому то не прекрасне та свтле а зле та мерзенне.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення oksana.tesliuk » 18 квітня 2011, 10:41

Перлинка, мені другий раз тоже не страшно, бо знаю, шо то таки дійсно саме що не є найприродніше. А перший раз таки дико боялася, в основному через х/фільми. Як бачила, як там кричать всі, то охоплюв жах, а ще сором за то, шо я тоже так буду кричати :scare: Але коли почитала трохи про то всьо, то зрозуміла, що кричать далеко не всі. Потім, коли прийшла з роддому, то навіть сказала чоловікові, шо можу так народжувати ще хоч 5 раз, аби грошей на тих всіх дітей вистачило ;-) Правда мені тоді було 24. Зараз я вже не така геройка :grin:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Перлинка » 18 квітня 2011, 12:29

Я вважаю,що може виникнути і розвинутись інший страх-не виконати план.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Dashko » 18 квітня 2011, 13:15

Перлинка написав:а ви не задумувались ,що у мамусь які не мають можливості чи сили волі виконувати вище перераховані приписи про підготовку до природніх пологів можуть виникати комплекси ,що вони чогось недодали дитинці ,і тим завинили перед нею ,а це хіба добре впливає на психологічний стан вагітної і відповідно дитини?

в мене здається не виникло комплексів :? , хоча я робила далеко не все, що вважаю за потрібне ;-)
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення oksana.tesliuk » 18 квітня 2011, 15:55

Перлинка написав:Я вважаю,що може виникнути і розвинутись інший страх-не виконати план.

Таке тоже може бути. Я коли почитала Сірсів "Готовимся к родам", то аж одуріла! Там цілий розділ присвячено написанню на папері і узгодженню з своїм лікарем ПЛАНУ протікання родів :shock: Може в них там в Америці таке проконає, але в нас... На тому моє читання спец. літератури за ці 9 міс. скінчилося :grin: Пішла вчити польську мову :tipok:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення mala-karta » 19 квітня 2011, 01:26

Перлинка, скажу за себе.
Я буда впевнена, що пологи - це щось страшне і дуууже боляче.

А після прочитання отаких от книжечок в мені вселилася впевненість в тому, що все буде добре і що пологи - це природньо.
Так само дуже мені допомогло читання про ГВ. І, власне, читаючи щось про ГВ у вагітність, я наптрапила на інфо про слінги, як мене потім дуже виручили.

Я читати люблю :) І тому шкодую, що не прочитала. Тому що читаи люблю :) А читати цікаву і корисну інофрмацію - це взагалі супер.
І хоча багато що з того списку я прочитала, якогось відчуття, що я щось своїй дитині не додала - не було.

І про висаджування - та чого ж зразу плакати мають дітки, як пісяти хочуть? Мій себе специфічно поводив (я вже десь писала) - але теж не плакав. І навіть зараз, якщо спить, але захотів пісяти - веде себе практично так само.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей