Глобальні оголошення!



План підготовки до природних пологів та материнства!

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення мешканка » 19 квітня 2011, 09:05

Підсумовуючи вищесказане: читати і дізнаватись нову інфу-дуже добре, особливо, якщо це реально може допомогти покращити життя, але не намагатись "жити по книжці". Коли я щойно носила свою першу доцю-то була така начитана і знала достименно як і що і куди...і як виховувати і як реагувати на різні ситуації...короче, така була мудра, що ну. В результаті, дійсність виявилась далекою від книжок-тому закинула те все прочитане і надалі керуюсь здоровим глуздом, що значно полегшує життя, як мені, так і оточуючим.
Про пологи і вагітність читаю, але не дуже беру собі до голови, тобто, я не буду їхати в Луцьк народжувати тільки тому, що там природніші умови і не буду складати "плану пологів" як пишуть Сірси, але разом з тим, буду намагатись правильно себе поводити, щоб полегшити народження моїй дитині, буду прикладати до груді відразу після пологів та не віддаватиму дитину в кімнату немовлят, щоб поспати...
Коли народжувала першу доцю-казали лікарі, що видно зразу, що я підготовлена до пологів і це значно полегшує їм роботу, бо з 5-и роділь в одній палаті-я була єдина, яка намагалась якось дихати під час перейм.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Пласобливоїн підготовки до природних пологів та материнс

Повідомлення lore1ei » 19 квітня 2011, 10:16

Додам ще від себе.
В мене як і в Іри був страх перед пологами.
Багато чого я не читала, справді не було коли, але дуже помогла Школа материнства, де розказували що пологи це зовсім не страшно. Що народити, то діло одного дня, а виховувати дитя треба все життя, і ось тут справді можуть виникати проблеми.
Там я дізналась багато чого, почула про Сірзів, в неті трохи прочитала, і самих пологів я чекала як свята, і страху ніякого не було.
І з висаджуванням. Мала не плакала, вона поводила себе специфічно. Я но скидала з неї підгуз, вона одразу починала пісяти, пукати, таке враження що її справді стримувало. Почала випісюватись вона не так скоро, бо я зрозуміла на скільки просто от ті висаджування десь з 8 місяців дитини. А зараз жалію що не почала раніше.
На рахунок слінгів. Це не манія. Це зручність. Це активне і цікаве життя. Слінг домоміг мені побувати багато де, думаю з каляскою я б туди не заїхала. Нічого не маю проти гарних калясок, це теж зручно, але не завжди. Плюс слінги це естетичне задоволення для мене. Це колекціонування. Що поганого коли хтось купує картини щоб полюбуватись на них? А в декого слінг це така ж картина ;-)
Нічого поганого нема в тому щоб знати, і якщо в наші предки народжували без цього, то чому зараз, в час коли всі грамотні, не читати?
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення nelly » 11 січня 2017, 22:24

Нe знаю чи в цю тeму, алe всe ж..
Хто там з останніх народжував, від чого там зараз при пологах можна відмовитися? Цікавить флюографія і окситоцин. Моя ост флюо зроблeна 2.5роки назад післч пологів. І що таи з подяками? Якщо нe дякувати то що? Бо я два рази родила в Бeрeжанах, чоловікова сeстра акушeр і мeнe агітувала. І тeпeр агітує аоe думаю можe то в Тeрноп спробувати :confused: пeрeд пологами дійсно трe купляти купу мeдикамeнтів згідно списку? Діліться, бо я ніби впeршe буду йти на пологи :crazy:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Галина » 12 січня 2017, 09:53

Неля, окситоцин зараз не колять. Не знаю як природні пологи, а на кесерські я купляла все, включаючи скальпель. Всі препарати на анестезію, потім післяопераційні медикаменти, спирт, вата, марля. Все-все, лікарня не дала нічого свого, крім води :crazy: :ha:
Порівняно з попередніми двома, то кололи-капали значно менше.
З подяками то напевно на кого попадеш. Анестезіолог то приходив до мене в палату, а лікарка сказала та не треба, але гроші взяла. Якби родила сама, то не давала б нікому нічого.
Знаю, що люди не дають, ну не буде ж тебе місяць тримати в пологовому. В мене подружка вагітна, то каже не буде нічого давати.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення кcuxa » 14 січня 2017, 19:40

[quote="Галина"]ну не буде ж тебе місяць тримати в пологовому. А там і 5 днів тримати нема місця.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення nelly » 18 січня 2017, 23:01

Питалася в чоловікової сестри то таки окситоцин колять після народження дитинки коли виставляють на груди, що плацента швидше народилася. Думаю що то мало хто помічає бо ще певно в шоці від пережитого. Ще запитаю моє що на обліку за той окситоцин. Від флюо можна тепер легко відмовитися це вже радує.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Олі4ка » 20 січня 2017, 20:49

Галина написав:Неля, окситоцин зараз не колять. Не знаю як природні пологи, а на кесерські я купляла все, включаючи скальпель. Всі препарати на анестезію, потім післяопераційні медикаменти, спирт, вата, марля. Все-все, лікарня не дала нічого свого, крім води :crazy: :ha:
Порівняно з попередніми двома, то кололи-капали значно менше.
З подяками то напевно на кого попадеш. Анестезіолог то приходив до мене в палату, а лікарка сказала та не треба, але гроші взяла. Якби родила сама, то не давала б нікому нічого.
Знаю, що люди не дають, ну не буде ж тебе місяць тримати в пологовому. В мене подружка вагітна, то каже не буде нічого давати.

А де Вас кесарили? В якому пологовому на Бамі чи на Замковій? І якщо не секрет... то хто кесарив?
Олі4ка Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 18
З нами з: 23 грудня 2016, 19:35
Дякував (ла): 33 раз.
Подякували: 19 раз.
Діти: Два синочка Сашуля та Владік,
І донечка Оленка

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення TaniaPicaSSo » 20 січня 2017, 21:54

nelly за окситоцин, то я вже писала десь про свої другі пологи, що як не дивно, окситоцину не кололи взагалі, навіть в третьому періоді.
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення Галина » 21 січня 2017, 10:35

Олі4ка, на Бамі та чого ж секрет))) Сидорчук і асистувала Кузмінчук.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: План підготовки до природних пологів та материнства!

Повідомлення nelly » 04 лютого 2017, 20:03

Кидаю в цю тeму бо вона більш мeні приваблива для розуміння щe хто така доула
phpBB [video]
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей