Глобальні оголошення!



Розвиток дитини

Re: Розвиток дитини

Повідомлення TYulia » 29 квітня 2015, 13:13

Та і я з вами погоджуюся. В Хміля сказали, щоб не робити поспішних висновків і направили до Львова. Казали, що теоретично, вони могли сьогодні зробити узі і все Ок, а через тиждень-місяць то могло так розвинутись, веду до того, що про це могли і не знати.
От найбільше не люблю, як лікарі отак різко і однозначно ставлять свої діагнози і добавляють, що то ніде не лікується, направте кудись, в Львів, Київ, Ізраїль, але залиште людині якусь надію...
Я сьогодні аж сплакалась через то. Надіюсь, все буде добре. А може хтось знає, а що робити з немовлям, якщо має таку проблему з сечовипусканням? Оперувати, як..де?
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Розвиток дитини

Повідомлення Vikibee » 29 квітня 2015, 14:44

В моєї коліжанки з Сокаля є знайомі де дитинка народилася без анального отвору, прооперували, щоправда подробиць не знаю. Я думаю, що у вас все гаразд, та й навіть якщо і є якісь проблеми, треба дати дитині шанс, поцікавитись де таке лікують, як, а далі по -ситуації.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Розвиток дитини

Повідомлення TYulia » 29 квітня 2015, 15:00

Ну от і я вже що в Інтернеті найшла, то за аборт ніде не пишуть. А різних патологій сечовивідних шляхів купа і до того ж вони досить розповсюджені
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Розвиток дитини

Повідомлення Milichka » 29 квітня 2015, 15:27

TYulia, у моєї близької подружки у дитинки не бачили шлунку на УЗД. Їздили У Львів - там теж не побачили, а через тиждень уже все було видно. Хлопчику уже скоро рік буде.

Правда, про аборт ніхто не говорив, казали, що зараз все оперується і можна все виправити. і що така страшна патологія не може бути одна - повинні бути, ще якісь вади мозку, нервової системи, а їх у дитинки не бачили, тому припускали, що просто на УЗД не видно шлуночка.

А у вашої знайомої ще бачать якісь вади у дитинки?

Якщо без шлунка - дитині давали шанси вижити, то , мені здається, що сечу вивести простіше. Все у вас буде добре!!!!!
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Розвиток дитини

Повідомлення TYulia » 29 квітня 2015, 21:48

Решта все з дитинкою і мамою в нормі. Я теж вважаю, що то не найбільша проблема і піддається лікуванню.
Дивує лише те, як той УЗДист(до речі ЖК 1, 3 кабінет, чоловік) міг так однозначно таке радити :ireful: Знаєте як то страшно таке чути...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Розвиток дитини

Повідомлення 1Liliya » 04 травня 2015, 01:00

Моїй знайомій на УЗД сказали на 34 тижні що дитя має потологію і буде карликом,що ручки і ніжки короткі зовсім... От вона з переляку і родила достроково... причому її кесерили в терміновому порядку бо почались схватки.Дитя родилося абсолютно нормальне тільки трохи недоношене і ніяких патологій нема , все нормально...Чоловік після цього ,а він а неї з крутих, кричав що руки ноги тому лікарю повириває...правда добився щоб того мудрогелика відсторонили від УЗД...от таке буває
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Розвиток дитини

Повідомлення 1Liliya » 04 травня 2015, 01:31

А ще випадок був , зовсім недавно сусідці на УЗД сказали що киста , і призначили лікування, правда вона не зразу кинулась купувати ті ліки , бо трохи з грошима будо в неї не дуже...коли зібралась лікуватись (це було десь за місяць) то вирішила ще раз зходити на УЗД, але в цей раз взяла з собою чоловіка, бо боялась щоб не було чогось ще гіршого за кисту...і який був її подив , коли лікарка УЗД сказала що вітає, що в неї двійня і термін десь 14 тижнів.Ото в неї був шок....от такі в нас лікарі на УЗД
1Liliya Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 70
З нами з: 29 квітня 2015, 11:53
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 2 раз.
Подякували: 28 раз.
Діти: Дві дівчинки, хлопчик

Re: Розвиток дитини

Повідомлення erinaceus » 21 вересня 2015, 00:56

TYulia Як там ваша родичка? Народила вже? Сподіваємося, все добре...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Розвиток дитини

Повідомлення Dribchuk » 21 вересня 2015, 01:49

Не дуже довіряю УЗД. З власного досвіду це дуже субєктивний метод досліження, все залежить від комбінації лікар+досвід+ якість приладу, ну і до всього варто взяти до уваги що люди і прилади мають властивість помилятися. Моєму "розриву фолікулярної кісти з крововиливом в порожнину матки і яєчник" скоро 6 рочків буде. Добре що тоді хватило розуму не вірити всьому і перестраховуватися. Крім того були грандіозні похибки з вагою дитини, одні стверджували вага 4кг, інші не більше 2,500. За тиждень до пологів мене ошарашили що дитина народиться з вадами через ураження герпесом бо в неї дуже великий живіт. :crazy: дитина народилася здорова, але мій психологічний стан той тиждень не порівняти ні з чим. Знайомим теж поставили дитині ваду серця не сумісну з життям на 24 тижні, у Львові підтвердили. Вони аборт не робили, дівчинка народилася абсолютно здоровою, на пологах навіть не було неонатолога бо вони очікували народження мертвої дитини. Дуже сподіваюся що наші лікарі все ж навчаться лояльніше відноситися до майбутніх мам і ненароджених діток. Бо ці їхні страшилки, які базуються на субєктивних фактах настільки наганяють страх, що та бідна жінка не знає в що їй вірити і до кого звернутися по допомогу :cry:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Розвиток дитини

Повідомлення TYulia » 21 вересня 2015, 11:27

erinaceus написав:TYulia Як там ваша родичка? Народила вже? Сподіваємося, все добре...

А от якраз кілька днів тому народила. Зробили одразу узд дитині, казали щось там не так, хотіли в обл. Дитячу на повне обстеження відправляти, вони відмовились, зробили ще раз тут на Замковій узд, кажуть, що в малого все чистенько і гарненько, ніяких відхилень. А скільки нервів пішло в батьків і у всієї родини. Аж страшно подумати, що хтось міг колись радити "вбити" ту дитинку.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість