Глобальні оголошення!



Розвиток дитини

Розвиток дитини

Повідомлення мешканка » 03 квітня 2010, 14:37

Зачаття. Початок життя (мал. 1)

Життя починається з моменту запліднення, злиття двох клітин. Коли ми були такою клітиною, то все, - стать, група крові, колір очей, інтелект і таланти, смак і побудова білків організму, - все це вже було записано в генетичному коді 46 хромосом. Далі ми тільки росли і розвивались, отримуючи кисень і харчування. Нам було визначено жити близько девяти місяців у лоні матері. З моменту зачаття це уже істота, яка ніколи раніше не існувала в історії і ніколи не буде існувати знову! Це фото зроблене через 30 годин після зачаття. Через вісм днів цей індивід зупиняє місячні у матері и контролює на час вагітності її тіло.
6 тижнів: фіксується робота головного мозку (мал 2)


Тут ви бачите шеститижневу дитину, три тижні тому у неї почало працювати серце і перекачувати кров, що належить цій дитині. Вона навіть може мати іншу групу крові, ніж мати. За допомогою електроенцефалографа можуть бути записані її мозкові імпульси, це є юридичним доказом, що людина жива. Це неймовірно важливе відкриття!

7 тижнів: може тупнути ногою (мал.3)

Семитижнева дитина вільно плаває в навколоплідній рідині. Якщо щось лоскоче її ніс або рот, вона відкидає голову і реагує на будь-яке подразнення. У цьому віці маленька дитина починає робити точні рухи. Виразно прослуховується серцебиття дитини.

9 тижнів: дитина хапає рукою
(мал.4)


Сучасні ультразвукові дослідження дають можливість дізнатися багато що з життя ненародженої дитини. Бачити свого сина або дочку, що рухаються в утробі своєї матері, за допомогою УЗІ - це радісне переживання для батьків. Вони можуть бачити, наприклад, як їх малюк смокче палець. Якщо якимось предметом доторкнутися до його руки, то він схопить його, а якщо предмет колеться, то дитина швидко відсмикувала б руку (це показали спеціальні зйомки під час аборту дітей).

10-11 тижнів: дитина відчуває дотик.(мал.5)

Зараз він може ковтати навколоплідну рідину, в якій плаває. Канал шлункової кишки всмоктує їжу. Дитина пісяє і її кишечник слабо скорочується. Дослідження показали, що діти, що не народилися, так само, як і ми, відчувають біль і дотики, світло, тепло і шум.

11 тижнів: усі системи органів почали працювати (мал. 6 та 7)



Ці маленькі людські ніжки абсолютно сформовані. Не дивлячись на те, що дитина могла б стояти на мізинці матері, у неї вже є повіки, нігті, відбитки пальців. Починаючи з цього віку, вона остаточно сформований і продовжується тільки зростання вже існуючих органів: є скелет, нервова система, кровообіг, дихання і т.д. Всі системи органів почали функціонувати. Вона живе і чекає своєї появи на світло.

14 тижнів: диво розвитку! (мал 8)

Дитина на цьому знімку трохи молодша 14 тижнів. В цей час її серце перекачує 24 літри крові в добу! Вона стає вже великою.

18 тижнів: дитина повністю сформована (мал.9)


Цьому чудовому малюкові 18 тижнів і на законних підставах він може бути убитий. Лікарі, що замовчують правду, говорять “там нічого не немає”, підштовхують жінку на аборт, і у багатьох після того, як вони дізнаються правду, виникають важкі стреси.

джерело: http://ruh-za-zhyttia.org.ua/?p=239
baby01.jpg
baby01.jpg (2.8 Кб) Переглянуто 4885 разів


Схожу інформацію ви можете переглянути
тут
Приєднані файли
baby02.jpg
baby02.jpg (5.96 Кб) Переглянуто 4885 разів
baby03.jpg
baby03.jpg (4.11 Кб) Переглянуто 4885 разів
baby04.jpg
baby04.jpg (4.14 Кб) Переглянуто 4885 разів
baby05.jpg
baby05.jpg (4.38 Кб) Переглянуто 4885 разів
baby06.jpg
baby06.jpg (4.44 Кб) Переглянуто 4885 разів
baby07.jpg
baby07.jpg (5.33 Кб) Переглянуто 4885 разів
baby08.jpg
baby08.jpg (4.17 Кб) Переглянуто 4885 разів
baby09.jpg
baby09.jpg (4.9 Кб) Переглянуто 4885 разів
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Розвиток дитини

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 09:40

коли я була вагітною, то щодня перечитувала як дитинка розвивається :)
і постійно діставала чоловіка, щоби зі мною читав :lol:

і фільми навіть дивилися - в перший місяць - за всі місяці, а потім - щомісяця по надцять раз :lol:

так смішно згадувати :)
це, мабуть, тому, що вагітність перша.
Чи ні?
А ну, мамусі невперше вагітні, ви як сприймали свою другу вагітність?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Розвиток дитини

Повідомлення мешканка » 31 січня 2011, 13:30

нєєєє..не тому що перша... в мене от далеко не перша, а теж люблю перечитувати і відео дивитись різні....воно все , з часом, забувається...і хоча багато чого сприймається не так емоційно...але все одно, кожна вагітність-це окрема історія, де в чому нова і цікава.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Розвиток дитини

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 00:40

а хочеться зависати над тими текстами з картинками і описом розвитку?
мені тааак хотілося

і все рахувала, що от вже такий-то тиждень, вже в дитинки є нігтики, а вже вона має бути стільки-то грам :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Розвиток дитини

Повідомлення Любов » 01 лютого 2011, 10:42

mala-karta написав:і все рахувала, що от вже такий-то тиждень, вже в дитинки є нігтики, а вже вона має бути стільки-то грам :)

і я так само робила :lol: , ще й чоловіка залучала, показувала картинки, розказувала, читала за кожен місяць розвитку синусика, що він врешті не витримав і сказав, що він звичайно безмежно любить і мене і нашу ще тоді ненароджену дитинку, але я його вже цим дістала. Тоді зрозуміла, що всього має бути в міру :ugeek:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Розвиток дитини

Повідомлення мешканка » 01 лютого 2011, 10:45

і я по тижнях цікавлюсь...і чоловікові розказую, але він щось не надто емоційно те все сприймає (напевне, вже звик) :P
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Розвиток дитини

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 14:14

ну, мій не надто емоційно також сприймав - хоча дитятко перше.
певно, то всі мужики такі :lol:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Розвиток дитини

Повідомлення мешканка » 01 лютого 2011, 16:03

а може вони просто не відчувають тих змін на собі-тому й не дуже "вникають"...я ото як цілий день і цілу ніч чую, як малеча в мені товчеться то мимоволі цікаво, а яка вже вона...а що вже робить і т.д.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Розвиток дитини

Повідомлення mala-karta » 01 лютого 2011, 16:16

знаєш, певно й того :)
ну, коли б вагітною бцла моя сестра, то я була б дуже за неї рада, але коли б вона мені по 5 разів в день розповідала, що там і як в дитятка вже виросло :crazy:
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Розвиток дитини

Повідомлення мешканка » 01 лютого 2011, 16:24

і мене б вже дістало, однозначно.. так що всього в міру. В мене от чоловік не хотів говорити "з животиком"...казав, що дитина його голос і так чує...а в такій ситуації почувався б "дурнем"...Так що кожному -своє
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей