Глобальні оголошення!



Переношена вагітність

Переношена вагітність

Повідомлення vikilandi » 29 квітня 2016, 12:33

Можливо я передчасно хвилююся, але потребую вашої поради. :+++:
Наразі у мене доходить до кінця 40-й тиждень третьої вагітності. А таке враження, що всі народжують, крім мене. Двоє старших діточок народилися на 38-му і на 37-му тижні з різницею 2,9 роки. Тоді я вела менш рухливий спосіб життя, постійно за кермом, квартира не вимагає такого догляду як тепер будинок, без обовязків господині (жила з батьками). :***:
Тепер і по сходах десятки разів на день, і 12-кг доньку на руках, і на городі грядки сама садила, і авто тепер не вожу - громадським транспортом пересуваюсь,і як треба, то у місті і продукти закуповую. :working:
Дитинка стала у головне положення лише на 37-му тижні, то раніше лікарка лякала високою ймовірністю передчасних пологів, а тепер я боюся переношеної вагітності, оскільки знаю, що переношена дитина набагато складніше ніж недоношена( :dokter:
Вчора, як скажена, і прибирання, і пироги-паски, і декілька завантажень пральної машини - а сьогодні хоч би що( :dash:
Тільки не радьте чоловіка як стимулятора пологів))) :=):
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Переношена вагітність

Повідомлення Sms » 29 квітня 2016, 12:52

Я теж по лікарських мірках переношувала! Все мене старались покласти і простимулювати. І таки так і трапилось, але я сама прийшла, бо перша вагітність і пологи і всяке таке. Минуло 4 роки і лише зараз я розумію , якої помилки припустилась.
Я точно знаю дату коли завагітніла, тож народила рівно через 9 місяців. Але ж лікарі рахують від останніх місячних , тож ставили ПДР на 24 -27 березня. А тут вже 6 квітня, а я не народжую!
А насправді 10 квітня мало б бути як раз 9 місяців. 6 квітня ввечері відійшла пробка, я запанікувала і поіхала в роддом. А там стимуляція, розриви і штучне спускання вод. В ітозі ручне розкрития, гіпоксія дитини. З наслідками боримось досі.
Якби я була трошки стриманіша і дочекалась отого почалось, було б простіше, легше, природніше!
Щодо переношеності, я ходила на 2 узд , щоб переконатись, що дитина здорова і з нею все гаразд.
Сьогоднішні мізки б мені 4 роки тому!
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Переношена вагітність

Повідомлення vikilandi » 29 квітня 2016, 13:07

Sms написав:Щодо переношеності, я ходила на 2 узд , щоб переконатись, що дитина здорова і з нею все гаразд.
Сьогоднішні мізки б мені 4 роки тому!

А на УЗІ йшли по направленню чи самі? По яких показниках вони вирішують, що потрібна стимуляція?
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Переношена вагітність

Повідомлення Vikibee » 29 квітня 2016, 13:43

Я обох діток народжувала пізно: першу наприкінці 42 - шо тижня, другого на початку 42-го тижня. Все нормально, щоправда в першому випадку сказали, що певні ознаки є переносу, але води чистенькі, дитинка здорова. Відповідно не стимулювали, бо приіхала вже в розгарі. Я б на 40-му точно ще не йшла б. А ви не знаєте дати зачаття?
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: Переношена вагітність

Повідомлення Sms » 29 квітня 2016, 13:51

vikilandi написав:
Sms написав:Щодо переношеності, я ходила на 2 узд , щоб переконатись, що дитина здорова і з нею все гаразд.
Сьогоднішні мізки б мені 4 роки тому!

А на УЗІ йшли по направленню чи самі? По яких показниках вони вирішують, що потрібна стимуляція?


Сама ходила. В клініку Хміля. Води коли мені пробили, то вони були чисті, прозорі. Казала лікарка, що маловоддя було. Однак дитина 4400 то вам не хухри-мухри! :hi:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Переношена вагітність

Повідомлення TattyMummy » 29 квітня 2016, 14:46

Я третю "переносила" до кінця 42-ого, води були не дуже гарні. При огляді на кріслі лікар казала, що кісточки черепа не тверді, м'які, дивувалась, що такий термін.
Народилась доня без ознак переношеності... І, дякувати Богу, вже 1,6р. і все ок.
Хлопців обох стимулювали на 41-42 тижні. Зі старшим трохи шкодувала, бо неврологічні проблеми трошки мав. З меншим все ок.
Я до 41 тижня чекала, не думаючи про стимуляцію ;)
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Переношена вагітність

Повідомлення vikilandi » 29 квітня 2016, 15:31

Vikibee написав: Я б на 40-му точно ще не йшла б. А ви не знаєте дати зачаття?

Знаю тільки місяць який був) То скільки варто чекати? і чи йти до лікаря після результатів самозвернення на УЗІ? Я так само ходила тільки до Хміля, але ж там запис на тиждень вперед(
Дійсно, не хочу форсувати події завчасно, але і боюся зволікання :help:
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Переношена вагітність

Повідомлення olgakr » 29 квітня 2016, 17:41

Наскільки мені відомо до42 тижня не рахуєтьсся ще дитина переношена.38-42 тижні--дитина народжена вчасно :wink: Я з першою дитиною приїхала в пологовий на 40 тижні--виявилося, що це були тільки предвісники, але зробили узд, сказали, що води зелені і стимулювали..Дві наступні вагітності народжувала на 41 тижні, а 4ту--доносила до 42 тижня.Звичайно хвилювалася, але сходила на узд--там сказали, що все добре,до лікарки не ходила - там завжди черги..
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Переношена вагітність

Повідомлення Marichka » 29 квітня 2016, 17:50

Мене хотіли стимулювати з другою дитиною на 40 тижні.
Але я пішла з чоловіком ввечері перед тим на довгу прогулянку біля озера.Вночі почались схватки.То зранку ми вже приїхали родити повноцінно,без стимулювання.
А так,то теж дуже хотіла народити.Їла салат добре приправленні олійкою і всяке таке.Груди масажувала:)
І води в мене були добрі і плацента нормальна.Не було тих ознак,про які говорили лікарі.
Пошвидше тобі народити,щоб ми тут на форумі пораділи за вашу сім"ю!!!
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Переношена вагітність

Повідомлення pan_kotskyy » 29 квітня 2016, 18:06

Першого народила в повний 41 тиждень, другу в повні 40, третього на 42 тижні. Всі рази лікарі рекомендували лягати в лікарню після 38 тижня, "готуватися", без особливих на то показів. Часом писала відмови, часом просто не приходила на прийом, а як приходила, то мала бесіди на тему відмов від стаціонару. Останній раз на 41 спеціально для лікарки пройшла УЗД, щоб переконати, що все в нормі. Чомусь в нас прийнято, що настав 38 тиждень, все, пора, а насправді запасу ще місяць.
І те, що дитинка вже третя, зовсім не означає, що скоріше попроситься на світ. А от самі пологи можуть бути стрімкі. Чому хвилюєтесь?
Ага, до речі, в пологовому вже всіх дуже дивувало, що народила на 42 тижні, нікого ж так довго не водять, переконують стимулювати, ложать "на підготовку", так розумію, мало хто відмовляється.
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Далі

Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість