Глобальні оголошення!



Кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Повідомлення amina » 23 лютого 2015, 17:47

дiвчата привiт) кому пiдшивали шийку пiд час вагiтностi??? як все пройшло? i як проходила вагiтнiсть далi?
amina Офлайн


 

Re: кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Повідомлення nelly » 23 лютого 2015, 18:19

мені підшивали. Все пройшло дуже швидко і безболісно, бо під наркозом, страшніше було знімати, але все теж дуже легко пройшло.
Вагітність в мене і так на мою думку була нормальна, мені жодного разу не болів ні живіт ні нічого, не кровило і т.д., почувала себе на всі 100. Але сказати підшивати і я не бігала до декількох різних не зацікавлених лікарів, хоч зараз жалію.
Там є нюанси по тому цервікальному каналу, треба по моєму було теж багато води випити перед УЗД і т.д. Проконсультуйтеся ще з декількома лікарями і хоч на 2 УЗД підіть щоб знати достеменно чи Вам це треба. Бо як казали мені лікарі підшивання не гарантує доношення вагітності((((
Ще крім підшивання є якісь пластмасові штуки.
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Повідомлення Кокетка » 24 лютого 2015, 00:00

кілька років назад лежала в гінекології на бамі з запаленням, зі мною лежали всі вагітні і їх всіх підшили) лиш я була невагітна і непідшита ( нас лежало восьмеро в палаті)... я подумала що то така нова мода, всіх хто попав на збереження підшити від гріха подальше...
Люди охоче вірять тому, в чому б хотіли бачити правду.
Кокетка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 906
З нами з: 20 березня 2013, 16:22
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 869 раз.
Подякували: 787 раз.
Діти: два синочка

Re: Кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Повідомлення inna6787 » 24 лютого 2015, 00:30

мені хотіли підшивати, але я спеціально проходила той термін, що до певного часу можна підшивати і потім прийшла до лікарки, то вона вже й була забула про те :hi: але я просто була впевнена,що мені цього не потрібно, а лікар просто себе страхує. Чула, що інколи жінку підшиють, а потім не може народити. Але то різні випадки в кожного. Якщо є реальна загроза і підтердження не від одного лікаря, то то інша ситуація
inna6787 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 331
З нами з: 01 лютого 2013, 18:06
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 409 раз.
Подякували: 180 раз.
Діти: Два хлопчики: Назарчик (21.12.2009)
Ерік (15.06.2012)

Re: Кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Повідомлення stella123 » 24 лютого 2015, 12:49

В мене в родомі, коли народила доньку, була сусідка по палаті , яку підшили в під час першої вагітності. В неї почалися пологи швидши запланованого терміну і їй знімали шви підчас схваток і відкрамсали кавалок шийки матки. І мені з якогось дива коли я виписувалася з родому, казали, що як буде друга вагітність то треба підшиватись.
Я думаю, треба на рахунок підшивання консольтуватися з декількома спеціалістами.
Зображення
Якщо зараз дуже погано, то в найблищому майбутньому буде дуже добре.
stella123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 268
З нами з: 20 серпня 2012, 22:59
Звідки: м. Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 199 раз.
Подякували: 124 раз.
Діти: дівчинка Полінка 23.09.2012

Re: Кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Повідомлення oksa_mal » 24 лютого 2015, 16:26

мені лікар пропонувала підшитись, казала що шийка коротка, але не наполягала на цьому, потім я ще ходила до іншого лікаря консультуватись. також не казав що воно мені конче треба. потім лікарка сказала якщо не підшиваюсь то приймати утрожестан. і я його приймала довго. десь до тижня 36 -37 певно. родила на 39 тижні за півгодини. Але це все індивідуально, в кожного по-різному.
Зображення


Не тратьте деньги на одежду...Тратьте на путешествия...Какая разниця, сколько лет вашим кедам, если вы гуляете в них по Парижу.
oksa_mal Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 361
З нами з: 26 лютого 2011, 16:16
Звідки: Тернопіль-Калуш
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 224 раз.
Подякували: 307 раз.
Діти: хлопчик
дівчинка

Re: Кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Повідомлення flash-ka » 25 лютого 2015, 11:31

Мені підшивати. було мало часу на роздуми. час про який писала inna6787 закінчувався. показники були на межі, а оскільки у мене було дві втрати дитинки, то я особливо не пручалась. Правда маю визнати,що ця успішна вагітність проходила легко і окрім шва нічого не приймала і не ні на що не жалілась. Єдине,коли зняли шов, то я наче полетіла,стало дуже легко і зручно ходити ))))
Зображення
flash-ka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1391
З нами з: 10 липня 2012, 12:49
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1125 раз.
Подякували: 1186 раз.
Діти: донечка Вікторія

Re: Кому пiдшивали шийку матки при вагiтностi?

Повідомлення Milichka » 25 лютого 2015, 12:36

Дівчата, з власного досвіду. Треба консультуватись у декількох лікарів. І обов"язково в не зацікавлених. У мене під час другої вагітності десь на тижні 27 виявили при огляді вкорочену шийку матки.. Підшивати було уже пізно, пила утрожестан, поменше рухалась.Закінчилась вагітність пологами на 40 тижні, все добре.

Під час третьої вагітності, я уже тримала на контролі показники, нагадувала під час УЗД, ходила консультуватись до лікаря в якого планую народжувати і до Данилюка О.І. (заввіділення гінекології). При Узд шийка не вкорочена, при огляді теж все добре , але підшивати треба - так спокійніше лікарям, обгрунтовували тим, що третя вагітність , всяке може бути - треба і все...

Консультувалась, ща в Клініці Хміля в лікаря Кулик - сказала не потрібно, жодного показника для підшивання немає - і я на свій власний ризик не підшивала шийку. Надзвичайно задоволена, що не послухала тих лікарів, які хотіли підшити "аби було". Почуваю себе прекрасно, правда п"ю утрожестан, але це я вже сама перестраховуюсь - у мене знижений рівень прогестерону, тому п"ю, хоча Кулик і утрожестан не наполягала пити.

Я не проти підшивання, якщо є реальні покази, а просто - на всякий випадок, щоб був план, "свіжі гроші" за процедуру.... а все таки наркоз для дитинки не дуже корисний, плюс інородне тіло....
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька


Повернутись до Вагітність



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron