Глобальні оголошення!



"Зачаття дитини" - фантастичне відео

"Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення Slavko » 11 лютого 2013, 10:51

Дуже класне відео про зачаття.
Таке б вчителі на уроках показували.

phpBB [video]
Slavko Офлайн

Аватар користувача
Форумчанин
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 травня 2010, 16:34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Син Ігор (04.03.2012)
Донька Катя (19.06.2009)

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення krapk@ » 11 лютого 2013, 16:37

а я не згідна що таке треба на уроках показувати. Може вдома на одинці чи з мамою. Бачила по телевізору як психолог відмовляє дівчисько від аборту, показує фотки, що дитина вже жива, має ручки і ніжки, а та каже-то не дитина а якийсь монстрик, НЛО.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення Slavko » 12 лютого 2013, 09:22

krapk@ написав:а я не згідна що таке треба на уроках показувати. Може вдома на одинці чи з мамою. Бачила по телевізору як психолог відмовляє дівчисько від аборту, показує фотки, що дитина вже жива, має ручки і ніжки, а та каже-то не дитина а якийсь монстрик, НЛО.


Вдома на одинці, інше відео діти будуть дивитись.
Класне цікаве відео - в якому гарно показано весь процес зачаття і розвитку.
По-переше: дитині буде зразу все зрозуміло, без довгої нудної начитки.
По-друге: таке відео їй буде цікаво дивитись, чим читати нудний підручник.
По-третє: імхо, досить мило показано, прививає і ніжін почуття.
Раз Ви вже тему абортів і сюди приплели - там показано на якому ранньому етапі починає битися серце. Також і в цьому плані спрацює на позитив.

Чому не на уроках? Чому тільки дома? Чому з мамою???
В школі, дома, з мамою, з татом, всією сімєю! Та де завгодно, і з ким.
Що за ханжество? :dash:
Slavko Офлайн

Аватар користувача
Форумчанин
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 травня 2010, 16:34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Син Ігор (04.03.2012)
Донька Катя (19.06.2009)

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення Liljondr » 13 лютого 2013, 02:33

Славко, з тобою згідна - про секс вже підручники готуються для дітей.
Вивчають толерантність до сексменшин. А от відео про зачаття буде не дуже коректним? хм...

Хоча, і Крапка має рацію - все ще залежить від коментарів, які буде давати вчитель. Якщо педагог буде грамотна людина - то тоді може вказати які ж це ранні терміни - що дитина , хоч і бється серце, але виглядає не так природно для нашого ока.
До того ж можна згадати і немовлятко і річну дитину - які ж вони не схожі на дорослих людей. То невже і вони будуть енелошками?
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення krapk@ » 13 лютого 2013, 10:02

Slavko написав:Вдома на одинці, інше відео діти будуть дивитись.

елементарно можна ставити захист і не дивитися....
Slavko написав:Класне цікаве відео - в якому гарно показано весь процес зачаття і розвитку.

вибачте, але що там гарного-як маленькі білі хробачки летять собі в безодню????? Серце?? Серце є в усіх живих створінь.

Slavko написав:По-друге: таке відео їй буде цікаво дивитись, чим читати нудний підручник.

можна і книжку знайти не нудну, де нема лишнього і все досить зрозуміло. Я здається десь бачила в магазині підручник від 3 років, де все ну дуже мило пояснюється.
Slavko написав:Раз Ви вже тему абортів і сюди приплели - там показано на якому ранньому етапі починає битися серце. Також і в цьому плані спрацює на позитив.

приплела-тому що я наскільки розумію саме заради цього і показувати відео (я згідна що прививати сексуальну культуру можна і треба), аби розуміли що то вже нове життя, жива істота.
Я все ж вважаю, що цілим класом (дуже від віку залежить-в якому класі ви це хочте показати????)демонструвати не потрібно. Я була на схожому уроці і діти зразу стидалися, потім реготали і шуміли (типу: це ти оця ящірка, а це ти викапаний плазун, нло і ще багато чого-----реальні коменти 8класників про стадії розвитку плоду) , хоч вчителька і намагалася там коментувати-саме тому я говорю про не масовість цього перегляду, а вдома з поясненням і коментуванням батьків. Чому навіть сексуальне виховання хочуть спхати на школу??

ПС:я не вчитель і відео мені теж сподобалося, але я вже не 13 літній підліток.... Зробите експеримент, відпишіться. Дуже хочеться вірити що наші підлітки вміють адекватно сприйняти появу нового життя.
Зображення
И дай вам Бог того вдвойне,чего желаете вы мне.

Может, у кого-то жизнь и как зебра: полоса черная, полоса белая.А у меня как радуга и сейчас мне фиолетово
krapk@ Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2323
З нами з: 17 листопада 2009, 23:30
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1369 раз.
Подякували: 1663 раз.
Діти: В нас вдома Юрський період- всіма заправляє синочок Юрчик

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення Marichka » 13 лютого 2013, 16:51

Не можу подивитись відео,бо швидкість інтернету не дає.

Але...Напевно нам щось схоже показували в школі лютерани від Дару Життя.Ми були напевно в 9 кл.То мені особисто дуже сподобалось і вдома я не отримала б такої інформації.Фільм був гарний і правдивий.Все теж велося поступово проти абортів і я дякую їм,бо в колі знайомих моїх батьків я думаю аборт був як нормальне явище і взагалі в часи Рад.Союзу багато чого замовчували , а той говорили неправду.

А те,що підлітки в свому колективі прікалуються,то ще не означає,що вони зовсім не задумуються і що їм все байдуже.Тому,я ЗА щоб в школі таке показували і розповідали правду.Бо то реальне життя.Фізика.математика,хімія декому зовсім нічим не запам"ятається і не пригодиться...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення Slavko » 13 лютого 2013, 19:55

krapk@ написав:елементарно можна ставити захист і не дивитися....

Не будьте такою наівною. Тим більше у Вас хлопчик росте. Він найде купу шляхів і без вашого домашнього компа з захистом, подивитись те, що він захоче.

krapk@ написав:вибачте, але що там гарного-як маленькі білі хробачки леять собі в безодню????? Серце?? Серце є в усіх живих створінь.

А Ви там крім "білих хробачків" більше нічого не замітили? Тоді но коммент...

krapk@ написав:можна і книжку знайти не нудну, де нема лишнього і все досить зрозуміло. Я здається десь бачила в магазині підручник від 3 років, де все ну дуже мило пояснюється.

Ви пробували середньостатистичного сучасного підлітка зацікавити прочитати книжку? Не з примус, а іменно зацікавити?
Попробуйте - взнаєте багато нового про тягу сучасних підлітків до книжок.

krapk@ написав: приплела-тому що я наскільки розумію саме заради цього і показувати відео

Абсолютно, не для цього! Може для Вас буде відкриттям - але в світі повно людей яких не цікавить тема абортів взагалі або які до абортів ставляться нормально.

krapk@ написав:Дуже хочеться вірити що наші підлітки вміють адекватно сприйняти появу нового життя.

Наші підлітки вміють (хочуть) нормально сприймати красиву графіку, цікаве відео, актуальну музичку в т.п. І при правильному оформленні дітей можна зацікавити майже будь-якою темою.
Slavko Офлайн

Аватар користувача
Форумчанин
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 травня 2010, 16:34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Син Ігор (04.03.2012)
Донька Катя (19.06.2009)

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення Natalinda » 14 лютого 2013, 22:48

Slavko написав:Наші підлітки вміють (хочуть) нормально сприймати красиву графіку, цікаве відео, актуальну музичку в т.п. І при правильному оформленні дітей можна зацікавити майже будь-якою темою.


Тільки не книжку я так розумію?
Я знаю інших підлітків. І таких яких книжкою можна зацікавити, і таких, які відео такого плану дивитися не будуь, і таких, які до церкви ходять не з примусу, а з доброї волі, і таких, які до аборту в 13 нормально ставляться, але все це не зі школи, а з дому.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення Slavko » 15 лютого 2013, 17:56

Чому тільки не книжкою? Просто книжкою набагато важче і ефект меньше.
Я говорю про загальну масу. Ви говорите про окремі сегменти.
Slavko Офлайн

Аватар користувача
Форумчанин
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26 травня 2010, 16:34
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 11 раз.
Діти: Син Ігор (04.03.2012)
Донька Катя (19.06.2009)

Re: "Зачаття дитини" - фантастичне відео

Повідомлення taranjka » 15 лютого 2013, 18:49

загалом я за показування таких фільмів в школах. бо - не в кожній сімї ці питання піднімаються, часто батьки надто зайняті для таких "дрібниць". і це якраз середньостатистична сімя. і згідна з Крапкою, що фільм буде дивитися через хі-хі-ха-ха, але частинка інформації таки закладеться, особливо в дівчаток. що те, що плід навіть не видно, але він вже Живий. сміх - це захисна реакція, значить щось, та й думають. гірше якщо нема ніякої реакції.
і на фоні кіно-серіалів, де аборт сприймається як нормальне явище, таке кіно внесе хоч краплю сумнівів. може не всім, але хто зна чи в тому класі не сидить та дівчина, чи хлопець, яким це питання актуальне?
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron