Глобальні оголошення!



Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення Ленка » 24 лютого 2013, 15:52

В мене якраз перший місяць що появились місячні і на наступний місяць вже не було, я зробила тест. Був негативний. Я собі з спокійною душею думаю що можливо налагоджується цикл і через місяць мене почало тошнити, я зробила повторний тест і все ВАГІТНА :).
Самое главное и ценное в жизни — это семья! Сначала, в которой ты рождаешься, а затем, которую создаешь!
Ленка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 327
З нами з: 18 листопада 2012, 00:39
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 209 раз.
Подякували: 271 раз.
Діти: Ана і Іка

Повідомлення Tajga » 24 лютого 2013, 16:10

Ленка, зрозуміла, дякую.
Це, до речі, ще один "підводний камінь" відновлення плідності. Цикл може не налагодитись одразу. В мене, наприклад, перші цикли були мало не в два рази довші, чим зазвичай. 47, 41 день. А чи була овуляція навіть і не скажу, бо температуру було нереально виміряти. А якщо дивитись графіки, то виходило, що більшу частину циклу потихеньку "розігрівалась система": то підніметься шийка матки, то знову нижче, то знов вище... то починаються досить читкі виділення, то ніби зникають... :confused: Але вже після піку стабільно через 10-12 днів неплідного періоду починались місячні. А якби не було графіків, не уявляю.. теж напевне вже не знала, що думати...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Повідомлення TYulia » 24 лютого 2013, 17:34

Tajga написав: Не знаю, скільки вашому Тимофійчику, але "учите матчасть", якщо метод ПП вам імпонує.


Нашому хлопчику-горобчику 2,5 місяці зараз. А що означає "матчасть" :=): :confused:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Повідомлення Tajga » 26 лютого 2013, 14:31

TYulia написав: А що означає "матчасть"

"Матчасть" - це ота сама теорія про ознаки плідності, вивчивши яку, зможете перейти до практики - слідкувати за станом свого організму і знати, що відбувається в ньому. Можна почитати відповідну літературу, подивитись інфу в неті, поспілкуватись з консультантом, який вам розтлумачить незрозумілі місця. :wink:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Повідомлення гра з вогнем » 26 лютого 2013, 16:14

а я завжди мабуть буду дивуватися як адепти ППС будь яку тему пеертворять на агітацію
також мене мабуть завжди буде дивувати "я знаю жіночку яка на ппс уже н років і всьо пучком", при цьому замовчуючи власний досвід, або говорячи "ті хто користються ппс приймають ризики"
ну от все таки якось або ризики або ппс
от я взгалі контрацепциєю не користуюся і нічо, але ж я не рекомендую цього никому у кожній більш менш дотичній темі :dash: :crazy:

ППС не є методом контрацепції, шановний авторци теми не варто покладатися на цей метод, якщо вона хоче зачекати з народженням другої дитини, особливо, якшо зараз гв і місячни ше не має
гв не є контрацепциєю і не зупинить овуляцию, коли прийде час
так само як і ппс

якщо потрібно зачекати з народженням дитини варто користуватися бильш дієвимі методами, які повинен порадити та підібрати гінеколог

більше того, навіть якщо гінеколог порадить ппс, він проведе навчання, на період цього навчання методу все рівно потрібно або утримуватися від сексу, або користуватися іншими методами, а процес навчаня, який включає всякі там визначення і початкові спостереження, від яких потім відштовхуються, складає до пів року

тобто, у будь якому віпадку, зараз дівчині потрібно порадитися з гінекологом, підшукати інший метод контрацепції, навіть якщо вона в майбутньому обере ппс
шкода, що про це ні слова, окрим завуальованого "учить матчасть", зате 3 сторінки порад користуватися ппс
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Повідомлення Dribchuk » 26 лютого 2013, 18:19

Я теж підтримаю Гру і скажу - дівчата, не шукайте контрацепції в інтернеті - що б то не було - ППС чи спіраль, ідіть до гінеколога, хай вам розкаже про кажен вид контрацепції, тоді почитайте уважно всі інструкції, зважте всі за і проти, порахуйте % відношення і тоді починайте чимсь користуватися. Бо хтось успішно користується ППС, а хтось і на пігулках "залітає". В цьому питанні дуже важливий індивідуальний підхід.
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Повідомлення Vikibee » 26 лютого 2013, 23:25

Я не розумію, а чому це авторці теми не варто покладатися на метод ППС? Я вже вище описала свій досвід застосування у період виключного годування грудьми, коли місячні ще не наступили. Метод і на це розрахований + абсолютно безпечний та надійний. І це ніяка не агітація. А блокувати овуляцію взагалі неприродно та шкідливо, щоб не написати більше. Особисто мені ще жоден гінеколог не запропонував використання симпто - термального методу. Можливо, такі зустрічалися спеціалісти. Щодо себе скажу: цей метод мене ще не підводив: ні до вагітності, ні після, ні під час ГВ. То чому б не запропонувати це іншим??? Краще рекламувати спіралі та ОК? Але ми всі вправі вибирати та робити тільки обдумані рішення. Більше нічого не писатиму. Кінець агітації))))

P.S.Ніхто не рекомендує вивчати даний метод самостійно. Для цього є лікарі та досвідчені інструктори.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Повідомлення Tajga » 26 лютого 2013, 23:43

Всю тему довелось перечитати наново, щоб віднайти агітацію за ПП... :confused:
Знайшла обговорення і опис власного досвіду деяких форумчанок, відсутність якого якраз закидають... Знайшла пропозицію почитати інформацію і проконсультуватись, за умови, що людині цікаве питання визначення плідності.
гра з вогнем написав:ППС не є методом контрацепції

Дякую. МПП - це лише спосіб отримати інформацію, як нею скористатись - вибір людини. Хтось хоче одну дитину, хтось "заробляє" на медальку. Хтось планує більшу перерву між народженням дітей, комусь підходить менша. Тут все індивідуально.
гра з вогнем написав:от я взгалі контрацепциєю не користуюся і нічо, але ж я не рекомендую цього никому у кожній більш менш дотичній темі

Поділись, будь ласка, досвідом, я думаю, багатьом буде цікаво. Обіцяю не сприймати як пропаганду та агітацію! :wink:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Повідомлення гра з вогнем » 26 лютого 2013, 23:48

думаю найкраща порада - звернутися за консультацією до спеціаліста, а не рекламувати сумнивній метод, чи пропонувати препарати, які має назначати лікар.
гв не є першкодою для вагітності.
на метод лактаційної аменореї не можна покладатися, якщо наступна вагітність не є в планах
так само як не можна покладатися на метод ппс, якщо вагітність з тих чи інших причин подружжя хоче відкласти.

потрібно шукати інші методі котрацепції разом з гінекологом.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Повідомлення Vikibee » 27 лютого 2013, 00:01

гра з вогнем написав:думаю найкраща порада - звернутися за консультацією до спеціаліста


підтримую

гра з вогнем написав:сумнивній метод


дивно це чути від людини, яка ніколи ним не користувалася :hi:

гра з вогнем написав:так само як не можна покладатися на метод ппс, якщо вагітність з тих чи інших причин подружжя хоче відкласти.



Та й взагалі, так сміло закидати тези щодо того, про що зовсім мало відомо, мені, по меншій мірі незрозуміло :dash: :dash: :dash:
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей