Глобальні оголошення!



Поділіться досвідом використання ППС

Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення Лада_Ладочка » 01 квітня 2012, 20:54

Читаючи форум склалося враження що тут багато віруючих жінок. З цього роблю висновок, що багато хто використовує ППС.
Поділіться будь-ласка своїм досвідом.
Ми в сімї користуємося таким методом як перерваний статевий акт.
Маємо дитинку на ГВ.
Крім того я після КР.
В добавку ще й хожу на роботу в нічну зміну.
Тут на форумі прочитала що до сповіді йти мені не можна саме через те що використовуємо ми засоби контрацепції (це я у всященника питалася на форумі)
Чоловік в мене не сильно віруючий і до церкви не ходить, тобто чи я сповідатимуся чи ні його не сильно цікавить.
Як бути в такій ситуації?
Лада_Ладочка Офлайн


 

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення мешканка » 01 квітня 2012, 23:27

Ви вивчали ППС? Зокрема симпто-термальний метод?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення ЗІрка » 02 квітня 2012, 22:05

а ППС обовязково треба вивчати на спеціальних заняттях? самому цього зробити не можна (використовуючи любязно надану знаючими людьми інформацію)?
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення Лада_Ладочка » 03 квітня 2012, 01:00

мешканка написав:Ви вивчали ППС? Зокрема симпто-термальний метод?

Ну залежть що ви маєте на увазі під словом вивчала. В інституті звісно не вивчала.
Коли ходили перед шлюбом на науки то там розповідали, але якось так що ніхто з усіх присутніх пар нічого не питалися, просто послухали та й все.
Читала на форумах, трохи статей читала, загалом мені важко читати великі обєми тексту, він дуже важко сприймається, тому й запитала на форумі, щоб пояснили любською мовою, а не книжно-медичною.
Але напевне не так багато тут практикуючих ППС людей як я подумала...
Лада_Ладочка Офлайн


 

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення Tajga » 03 квітня 2012, 01:35

Лада_Ладочка написав:Читала на форумах, трохи статей читала, загалом мені важко читати великі обєми тексту, він дуже важко сприймається, тому й запитала на форумі, щоб пояснили любською мовою, а не книжно-медичною.

На жаль, однією людською мовою не обійдешся. :hi: По-перше, керуючись отими поясненнями "на пальцях" можна запросто завагітніти, по-друге, все-таки метод ППС має хороше теоретичне підгрунтя, яке важливо знати в своїх спостереженнях.
Мене теж втомлюють довгі нудні статті, особливо, якщо немає ні фото, ні картинок. :ha: Тож я частенько заглядаю на цей російський сайт. Там все дуже доступно і в картинках описується.
Особисто я користуюсь ППС вже не один рік. Час зачаття кожної дитинки можу сказати до години. :wink: Метод працює на 100%, якщо виконувати всі умови.
Однак технічна, так би мовити сторона питання, це лише половина справи. ППС розраховане на обох подругів, тому перш за все варто шукати розуміння і підтримки своєї другої половини.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення Лада_Ладочка » 05 квітня 2012, 00:51

Tajga дякую за лінк!!!
Почала читати....
Але поскільки в даний момент мене саме момент сповіді і ПСА цікавить, то знову ж питання виникає
"Как определить дни благоприятные для зачатия ребёнка" - це ж мова про планування дітей, правда? Напевне я про сто ще не готова до планування, я не хочу 15 дітей, я не відчуваю в собі сили на такий подвиг(((

Але словничок вже перечитала по лінку. Піду читати далі!!!
Лада_Ладочка Офлайн


 

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення ЗІрка » 05 квітня 2012, 01:20

взагалі ППС, наскільки я розумію - метод вичислення плідних та неплідних днів. тобто планування дітей або уникнення зачаття.

правда щодо себе - не вірю, що зможу. цикл скаче постійно, я вже навіть не намагаюся щось значити в календарику. час од часу навідується молочниця (відповідно слиз прослідкувати теж важко) а дітей народжувати при теперішній ситуації не можу, це буде вкрай нерозумно з мого боку. до сповіді не йду, у ліжко теж не поспішаю...
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення Tajga » 05 квітня 2012, 01:55

ех, дівчата! можна подумати ми в тому ліжку часто буваємо... То зуби в діток ріжуться, то за день знесилена, та й чоловіки, звісно, працюють, а може, і на заробітках...
ЗІрка, навіть, якщо цикл скаче, можна практикувати. Це просто трохи нестандатрна ситуація. Саме тому мешканка і питала за курси, ППС ліпше вивчати з консультантом, який добре орієнтується в питанні. Але ази можна осягнути і самому.
В перші півроку спостережень та частина циклу, що передує овуляції, вважається умовноплідним періодом, близькість у ці дні не рекомендується у випадку уникнення зачаття. Період після овуляції є неплідним, сама ж овуляція чітко фіксується вимірюванням базальною температури за умови дотримання правил вимірювання. Для нестабільного циклу потрібно буде просто більше часу для спостереження та інтерпретації графіків вимірювання, відповідно період до овуляції весь цей час буде вважатися умовноплідним.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення ЗІрка » 05 квітня 2012, 10:23

а від інфекцій температура не змінюється? наприклад, якщо є якийсь запальний процес, про який я можу не здогадуватись?
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення мешканка » 05 квітня 2012, 10:24

ЗІрка написав:а від інфекцій температура не змінюється? наприклад, якщо є якийсь запальний процес, про який я можу не здогадуватись?

змінюється, звичайно. Але при БТТ-йде дві фази: низьких і високих температур. За 6 місяців попереднього спостереження за собою це можна вивчити і побачити чи є зап.процес чи ні.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron