Глобальні оголошення!



Поділіться досвідом використання ППС

Повідомлення гра з вогнем » 27 лютого 2013, 00:26

в наш час для того щоб знати ефективність тих чи інших засобів людині не обов'язково ними користуватися.
я не буду пробувати гомеопатію для того шоб дізнатися про її неефктивність
я не буду пробувати наркотики не в лікувальних цілях для того щоб дізнатися про наркотичну залежність
я не буду робити ще багато-багато речей, наперед знаючи про їх непотрібність, неефктивність чи недієвість

але тим не менше я маю всі підстави говорити та розмірковувати про ци речі і можливо хтось зацікавиться і перш ніж вдаватися до методу - вивчить його хоча з позицій доказовості і прикине на себе та свою життєву ситуацію.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Повідомлення Перлинка » 27 лютого 2013, 11:52

loljka написав:теж думаю, що неварто бути безпечним. в мене через таку безпеку вже дві подруги мають по другій дитинці, ще навіть не встигнувши оговтатись після першої :yes:


якщо це така велика загроза для їхнього життя ,треба було здати в дитячий будинок

я в шоці,в цій темі говорять про вагітність і дітей як про якусь трагедію ,безпека ,небезпека ...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Повідомлення TYulia » 27 лютого 2013, 13:30

дівчатка, не сваріться! Дякую всім за поради. Чесно кажучи, думала отримаю відповіді з власних досвідів, хто, коли, що і коли завагітніли... А тут ціла дискусія виникла:-)

Перлинка: я дуже хочу ще дитинку, і певно не одну, це така радість, але хочу щоб моє перше малятко не було обділено увагою і ласкою, бо вагітність таки вносить свої корективи (не зможу лишній раз його підняти-обняти і т.п)

На рахунок МПП, я про нього вже трохи чула і до вас, але не користувалась. Заперечувати його не буду. Цей метод має повне право на життя і користування. Але я також свідомо розумію, що покластись на нього на 100% я зможу певно десь через рік, бо треба щоб в мене внормувався якись цикл після пологів, життя ввійшло в колію, і що основне зібрати якісь "статистичні дані" про свій оранізм, як ви кажете вивчити матчасть:-)
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Повідомлення Перлинка » 27 лютого 2013, 22:15

чого не зможеш обняти ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Повідомлення TYulia » 28 лютого 2013, 09:40

Перлинка написав:чого не зможеш обняти ?

хто зна як вагітність може проходити, може і в лікарні приходиться полежати
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей