Глобальні оголошення!



З другою дитиною легше, ніж з першою?

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення flower » 21 грудня 2016, 21:18

Я написала в кінці, що значення не має, яка дитина по рахунку, все залежить від самої дитини. Не хотіла нікого лякати. Я написала так як є, красок не добавляла. Навпаки зараз хоч трошки легше як підріс, бо Вероніка часом забавить, чи коли істерика починається, я можу відволікти увагу на інше. А раніше маленьке таке і верескуче дитя, навіть часом грудь не помагала. Не знаю в кого він такий псіхований, але ми його любимо :+++:
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення taranjka » 21 грудня 2016, 21:24

erinaceus не переживай, а думай про краще :hi: мені з 2 було легше, а з 3 ще легше ))
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення Vikibee » 21 грудня 2016, 23:15

Мені з 2-ма веселіше:) в мене Марічка ще "той" х-р має, і з року в рік він тільки набирає обертів. То скільки б у мене дітей не було б, з нею важко все одно, одна вона чи ні. А от менший - сам спокій, про все можна домовитись (крім циці:) ). Тому - все від х-ру, як на мене. Мені малюки стали чемніші, відколи самі живемо, у старшої є обов'язки, знає, що мамі потрібно допомогти, в певних моментах можу на неї покластися. Хоча, без сторонньої допомоги мега важко буває, минулого року всі 4-ро хворіли вітрянкою, з високою темпою, то свекруха брала відпустку, аналогічно з ротавірусом. Тому - народжувати, не все так страшно.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення TYulia » 21 грудня 2016, 23:44

Мй малий був дуже неспокійним немовлям. В перші 6 місяців найдовший його сон тривав 2-3 години, і то було кілька раз. ВРаховано і день і ніч. То в мене така є думка, що як Бог дасть другу дитинку, то вона мала б бути дуже спокійна. Тобто часто як перша дитина спокійна, то друга бульше чудить, і навпаки.
Я щось не люблю свого малого лишати на когось. Ходить за мною хвостиком.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення кcuxa » 22 грудня 2016, 01:14

TYulia.Тобто часто як перша дитина спокійна, то друга бульше чудить, і навпаки.
Як би в мене перша дитина була як друга то б можна з такими двома чокнутися.
кcuxa Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 472
З нами з: 18 лютого 2016, 01:37
Дякував (ла): 122 раз.
Подякували: 184 раз.
Діти: 2

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення Marichka » 22 грудня 2016, 09:10

То в мене так і 6уло,друга дитина спокійніша.Спав,їв.А в першої 6ули коліки до 4 міс щовечора.Таке не за6увається.
Але старший ставав дуже рано цілий рік.В 6 вже йшла з ним в іншу кімнату.6іля 8 засинав другий раз,але ставала старшенька.
Але,навіть,як 6и важко не 6уло,я 6ула дуже щаслива після народження другої дитини.Здавалось,що саме цього мені в житті 6ракувало.
Завжди живем самі,але мені як "допомога" приїжджає,то 6ільше втомлюсь,як відпочину.6ули чоловікові в нас су6ота-неділя,що я до6ре коло них накрутилась :)
Але я не горда.Легко можу попросити,що6 мій тато приїхав,він пенсіонер.То на нього маю надію,якщо що.Але стараємось,що6 нікого не підключати аж так.
О.Ще літо згадала.Ми переселялись,то діти на 2 тижні 6ули в чоловікових 6атьків.То дійсно 6уло легкше.Але мене хто де 6ачив,то всі питали за діти.Ну дуже 6агато разів :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення vit.mosom » 22 грудня 2016, 18:21

Звісно легше, бо вже є досвід того, як з маленькою дитиною справлятися, знаєш що і як робити. Бо спочатку все здається дивним, страшно, шок і все таке.
vit.mosom Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 89
З нами з: 11 жовтня 2016, 13:11
Дякував (ла): 1 раз.
Подякували: 20 раз.
Діти: Планую

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення Annet » 03 березня 2017, 16:26

Дякую за відповіді
Annet Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 5
З нами з: 19 грудня 2016, 17:20
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 1 раз.

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення Ирка » 27 вересня 2017, 15:40

А у нас дві дівчинки в різницю 3 роки. Речей багато сестричці пішло...зі шкільних учебників також менше потрібно буде купляти тай вже загартованість до певна і знання до виховання дитини є :pardon:
Ирка Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 1
З нами з: 27 вересня 2017, 15:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.
Діти: дві дівчинки

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення erinaceus » 09 червня 2018, 15:05

TYulia написав:Мй малий був дуже неспокійним немовлям. В перші 6 місяців найдовший його сон тривав 2-3 години, і то було кілька раз. ВРаховано і день і ніч. То в мене така є думка, що як Бог дасть другу дитинку, то вона мала б бути дуже спокійна. Тобто часто як перша дитина спокійна, то друга бульше чудить, і навпаки.
Я щось не люблю свого малого лишати на когось. Ходить за мною хвостиком.


Юля, вже є з чим порівняти :wink: То як, донечка спокійніша за Тимофія?
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron