Глобальні оголошення!



З другою дитиною легше, ніж з першою?

Re: Друга дитина

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 листопада 2011, 14:56

Liza в цій темі пишуть і мами, в яких між дітками зовсім невелика різниця
але нічого негативного я поки що не читала ;-)
то певно і в тебе буде більше радісних спогадів, ніж неприємних :)
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Друга дитина

Повідомлення Касівочка » 14 січня 2012, 15:12

Liza, я коли була вагітна другою дитинкою, теж так думала : "Ну хоч би через два-три роки завагітніла, і різниця між дітьми була би більша, і мені було би легше.. :dash: :dash: ". Але ж в нас, жінок, як на мене, ніколи не було і не буде ідеального часу для того, щоб вагітніти - завжди якісь справи ще чекають, якісь плани, повно роботи, то ще на відпочинок би з'їздити, собі час приділити, і вже так привикла спати по ночах, і підгузники не потрібно міняти, купати кожного дня також не треба, не говорячи вже про матеріальну сторону питання - спробуй зараз двох дітей вдіти, собі вже не зайде щось таке купити, як раніше, а ше як нема де жити.. А дні, місяці і роки - то летять, і все важче стає зважитись..
Я завжди хотіла двох діток, можливо, із трішки більшою різницею у віці, і звичайно тоді, коли би вже хоча б мали власне житло (а не зйомне, як зараз), але все нам дано тут не просто так, і я безмежно вдячна Господу за своїх дівчаток! Значить так мало бути, бо мені здається, я б теж затягнула з другою :grin: До того ж дітки, в яких є братики чи сестрички виростають не такими скупими та егоїстичними, вони більш чуйні та добріші! Не уявляю себе зараз без сестри (різниця рік і 8 міс.) - це така підтримка, допомога, і просто найкращий друг! Мамі також було з нами нелегко, всяке бувало, але ні разу не чула від неї "мати би одну" чи щось подібне. Моя думка зараз така: не варто робити надто велику різницю у віці - краще вже вибавити двох, при цьому старатися приділяти старшому на початках трохи більше уваги, щоб не виникало забагато ревнощів, а потім вже спокійно драпатись кар'єрною драбиною, ніж постійно гризтися думкою чи треба нам взагалі друга дитина, і як треба, то коли?
Задумайтесь над тим, що всі ми не вічні, і коли вас не стане на цьому світі, то ваша дитинка вже не буде сама, вже буде рідне плече! ;-)
Касівочка Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 224
З нами з: 06 грудня 2011, 21:03
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1)
Дякував (ла): 174 раз.
Подякували: 224 раз.
Діти: Дві доцьки

Re: Друга дитина

Повідомлення pan_kotskyy » 14 січня 2012, 17:47

Касівочка написав:Liza, Але ж в нас, жінок, як на мене, ніколи не було і не буде ідеального часу для того, щоб вагітніти

ах, оце точно :roses:
ЗображенняЗображення
pan_kotskyy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1447
З нами з: 23 січня 2011, 15:58
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1925 раз.
Подякували: 1575 раз.
Діти: хлопчик, дівчинка

Re: Друга дитина

Повідомлення Liza » 15 січня 2012, 17:38

Касівочка, від вчора не йдуть мені з голови твої слова. я вже й чоловікові своєму переказала їх тезами. ти мене дуже підбадьорила, ато депресняк дістав.
:roses:
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Друга дитина

Повідомлення мешканка » 14 березня 2012, 15:09

Касівочка Підписуюсь під кожним словом.
Ліза, головне підготувати себе морально що буде важко, інколи, дуже важко...і коли себе готуєш до того, що буде дуже-дуже важко і від цього ніде не дітись, а виходь все значно легше, ніж думалось....
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Друга дитина

Повідомлення Liza » 14 березня 2012, 22:35

мешканка, чьо-та я боюся, що може вже і переборщую деколи з підготовкою до важкості...
але ти права, думаю.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Друга дитина

Повідомлення олеся » 14 березня 2012, 23:23

мешканка написав: головне підготувати себе морально що буде важко, інколи, дуже важко...і коли себе готуєш до того, що буде дуже-дуже важко і від цього ніде не дітись, а виходь все значно легше, ніж думалось....

Так було і в мене... Мій старший дуже капризний і плаксивий був я його з рук не спускала, ще вчилася, операцію мені робили коли малому було 1.5міс, потім суміші, годування по годинах важко було одним словом. Але я хотіла не велику різницю між дітками і зараз не шкодую про це... Різниця 1р10міс.
Менший був дуже спокійний, їв і спав. Пізніше коли трохи підріс теж не особливо капризував. Зараз разом бавляться ну іноді сперечаються за іграшки, але то будь які діти сперечаються (чи майже будь які).
Щодо любові то готова сказати що коли народила другого то навіть більше стала любити їх обидвох ніж коли мала одного. Так що в мому випадку любов примножилася!!!!
Давайте замислимося над своєю поведінкою. Перш, ніж лаяти за поведінку своїх дітей - не забувайте, вони беруть приклад з нас...
олеся Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1699
З нами з: 25 жовтня 2011, 18:52
Звідки: львів
Нагороди: 1
Мамуся-творець (1)
Дякував (ла): 919 раз.
Подякували: 1074 раз.
Діти: Хлопчик та ще раз хлопчик

Re: Друга дитина

Повідомлення Dashko » 15 березня 2012, 12:05

Я з Мешканкою майже згідна, але ще Наталінда в іншій темі навела мене на думку, що налаштовуватися, що буде важко - це нормально. Але дуже важливо не ототожнювати "важко" і "пагано". Це ж саме пробую на лекціях доносити до вагітних і про першу дитину.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Друга дитина

Повідомлення taranjka » 15 березня 2012, 12:50

коли Дарця була маленька, то в нас інколи бували моменти "ступорру" - не знали як її розважити, що ще поазати, щоб не капризувала. а з Амалькою це питання частково знялося - вона має можливість спостерігати за шилом яке ганяє по хаті, кричить, співає, стрибає..... вічний двигун :ha: :ha:
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Друга дитина

Повідомлення nadusha » 15 березня 2012, 16:39

В мене два синочка: старшому 6 років, молодшому 1 рік і 5 місяців. Коли народився старший в родзалі в мене була ейфорія, стан безмежного щастя... Годувала грудьми до 2 років 8 місяців, був пещений мамусин синок :). Коли йому було 4 рочки задумались про братика чи сестричку. Коли народила меншого не було відчуття безмежного щастя, було: родився, здоровенький- ну і добре; дуже скучала за старшим в роддомі, плакала... До новонародженого відчувала лише якусь жалість, боялась, що не зможу його полюбити, не зможу дати достатньо уваги обом... Але поступово все налагодилось! Полюбила я свою молодшу крихітку. Веду до того, що другі пологи - це не завжди копія перших, можуть бути інші відчуття. Будьте до цього готові! Різниця в 4,5 роки - нормальна, зараз мої хлопці вчаться гратись разом, ганяють, дуріють... А я тішуся, і не уявляю, як ми жили б без молодшого. З народженням другої лялі множаться на 2 любов, ласка, щастя, клопоти, переживання, усмішки. Воно того варте!
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

cron