Глобальні оголошення!



З другою дитиною легше, ніж з першою?

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення TYulia » 09 червня 2018, 21:48

Спокійніша) але всеодно «ручна», як я кажу. Любить бути на ручках. Але з нею ми все таки їздимо коляскою в парки чи ще кудись гуляти, з малим це було все значно складніше, у возику почав їздити десь аж біля півроку і то в один бік, назад вже на руках несла. Я вже сміюсь, що таки третя наша дитина тако й буде сама засинати і чуть не весь час спати)))
Але чесно кажучи, з малим я певно мала більше сили і енергії, зараз деколи важче почуваюсь, може вже старію, а може той залишок енергії для самовідпочинку йде на старшу дитинку, тому так...
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення erinaceus » 16 лютого 2019, 18:22

Ну відносно... Мабуть таки легше. Багато чого вже знаєш, до деяких нюансів ставишся спокійніше. Але все дуже індивідуально, залежить від дитинки. Немає двох ідентичних бебіків, навіть в одних батьків :ha: Але таки коли дитина одна, то більше часу на ВСЕ. Бо вже з двома, то ганяєш, як вжалена :crazy:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення TYulia » 23 лютого 2019, 12:19

Ото про «ганяєш як вжалена» то в точку. Я деколи в обід тільки ліжка позастеляю, по всіх хатах бардак і я ще в піжамі ходжу. Мала трохи ходить, то зараз фішка все скидати-розкидати, то я за день одні ті самі книжечки на поличку чи пірамідку кільця десятки разів складаю :working:
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: З другою дитиною легше, ніж з першою?

Повідомлення MalinkaF » 19 січня 2023, 14:34

Наверное, это у кого как. У меня у подруги второй ребенок, наоборот, беспокойный, с первым никаких проблем не было.
MalinkaF Офлайн


Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 18 листопада 2022, 17:46
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron