Глобальні оголошення!



Як ви планували дитину?

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення oksana.tesliuk » 11 квітня 2011, 23:40

Ми з чоловіком одружились, коли нам було по 19! Якось дивно вийшло, бо не так ми цього хотіли, як наші батьки. Його мама так хотіла внуків, що вже на весіллі тішилась, що скоро стане бабцьою. А нам тоді навіть подумати було страшно, що ми ще діти, можемо народити дитину! Так прожили 4 роки. За цей час закінчили універ, повлаштовувались на роботу, почали нарешті облаштовувати наше помешкання. Свекруха вже в лоба питала мене, чи в нас щось не виходить, чи ми просто не хочемо. Коли я сказала, що ми навіть ще не пробували, то вона страшенно розстроїлася і назвала нас лінивими :grin: А моя мама ходила за мною і казала, що я вже стара для того, щоб народжувати першу дитину! І це в 23 роки!!!
А потім в мене з'явилось якесь дивне відчуття - ніби чогось дуже важливого в моєму житті бракує. Сказала чоловікові, що хочу дитину. Перелякала його страшенно! Виявилось, що в нього таких відчуттів тоді ще зовсім не було. В розмовах про дітей, важливість і необхідність їх появи у кожній сім'ї ми провели рік! Чоловік нарешті здався і так у нас з'явився син. А потім одного ранку, коли малому було трохи більше як півроку, і він з запухшими від сну очима сидів на горшку і мило посміхався до нас, чоловік розчулено сказав: "Дивлюсь на нього, увляю собі як він виросте і знов хочу таку маленьку дитинку!" :-|
А на другу дитину, то вже більше чоловік мене вмовляв. Хоча ми обоє хотіли цього, але мене постійно стримувала матеріальна нестабільність нашої сім'ї, невпевненість в майбутньому... В такому напрямку ми дискутували декілька місяців, аж одного ранку вибігли ми в черговий раз на стадіон, а я на другому колі відчуваю, що страшенно втомилася, аж дихати не можу. І це при тому, що нормою для мене було 15 кругів (1,5 км). Почала філонити декілька днів, а потім відчула, що почали груди боліти. Так зародились підозри про вагітність, які на нашу невимовну радість підтвердились. :family:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Sawwku » 11 квітня 2011, 23:47

mala-karta написав:а чому ви вирішили, що вже готові до дитини?

інстинкт взяв своє
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Любов » 12 квітня 2011, 11:59

Своє малятко не планували, але після весілля почали вести здоровіший спосіб життя, напевно підсвідомо готувалися. Вже всі родичі почали косо на нас дивитися, питалися може що не так з нами. А одного ранку так мило чоловік пригорнув до себе, я подивилася на нього і кажу: хочу від тебе дитинку, срочно і вже, я дозріла. Він цьому дуже втішився і ми почали старатися.
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Oksana » 12 квітня 2011, 22:20

Ми першу вагітність планували, але ніяк особливо не готувались.
А до другої вже йшли місяців 6 напевно, уколи, лікування, знов уколи і т.д.... Поки лікар не сказав вперед. Ну вийшло зразу, і перший і другий раз, з першої спроби :oops:
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення rusia » 13 квітня 2011, 09:12

Коли дочці було 8 місяців,я після кесарського, і я взнаю що я вагітна....Я просто не знала куди діватись :dash: ,не просто шок,а таке відчуття що треба кудись бігти,але не знала куди.На облік свідомо не ставала до 20 тижнів.Правда коли взнала про вагітність, то здала всі ТОРЧ інфекції і сходила на УЗД.Шей батьки лякали-самі живете,нема кому помогти,грошей не хватає....але головне нікого не слухати і робити так як вважаєш за потрібне.це ж моє життя і я повинна вирішувати, яким воно буде-важким від того що справді важко з двома маленькими дітками(особливо на початку),чи з тягарем в серці через свою байдужість та страх.
rusia Офлайн


 

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення мешканка » 15 квітня 2011, 08:11

Старшу доцю планували. Вже були одружені біля року і дуже вже хотілось дитинки. Почали "працювати в цьому напрямку" десь з півроку після весілля, а завагітніла я десь аж до року. Трохи все не правильно зробили, бо не були свідомі, що, плануючи дитину. бажано пройти обстеження і підлікуватись... Ну то таке, що було то було....
Решта діток-кіндер-сурпризи :) :crazy:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 18:44

Мені здається, що я була готова до народження дитини ще від свого народження :lol: :lol: :lol:
Дитинку ми не збиралися планувати, але були готові стати батьками. Почали хвилюватися, коли більше роки не виходило завагітніти :( Прийшлося "планувати" :) Пообстежувалися обоє, ніяких "патологій" в нас не виявилося :) Але через те, що я приймала оральні контрацептиви ("Ярину") протягом 6 міс, в мене були "загальмовані" яєчники. Лікар порадив "Оваріум-композитум", я проколола один курс і .....УРА! Я вагітна :dance:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Liljondr » 12 липня 2011, 23:32

mala-karta написав:а чому ви вирішили, що вже готові до дитини?

пс. ні в якому випадку не вважаю, що хтось неговий чи ще щось, просто цікаво, чоому саме тоді вирішили, що вже пора ставати батьками?


ну в нашому сімействі двоє діток заплановані.
спершу після одруження (весілля було літом) планували що будемо дитинку заводити весною. Але коли прийшов час - в мене був панічний страх. Я наслухалася усіляких страшилок про роди і боялася . Ну раз боялася - то значить не треба в такому настрої дітей заводити. і ми дали собі спокій. Потім робота , карєра. а коли бемкнуло 25. Я ну просто СТРАШЕННО захотіла стати МАМОЮ.

я інколи приходила додому і ревіла - бо я не мама. :istereka:
одразу почала звертати на те що на Миколая на роботі мені не дають додому пакуночка з солодощами, що дівчата значно молодші за мене возять візочки.
але чоловік не хотів (десь з рік) поповнення в сімї. Та потім лід рухнув і ми , обоє хотівши, почали активно працювати в цьому напрямку. Таке враження. що наше дитя ніби чекало, щоб появитися на світ. Бо вийшло все і одразу - в перший місяць тест нам показав дві смужечки. ОТО радості було :) я себе одразу мамою відчула :)


Синочок теж спланований. Ми хотіли щоб старшенька адаптувалася до садочку, стала самостійнішою і одразу завели братика.
Третє дитятко теж плануємо - але коли буде власна житлова площа (якщо я ще бабцьою не стану :( на той час ). але я так відчуваю по собі - що не хочу щоб це стало раніше аніж 4 роки. Бо реально втомлена.
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Оксанка » 14 липня 2011, 12:39

А ми планували першу дитинку і плануємо другу! Прожили ми в шлюбі 10 місяців, вже притерлися один до одного і було враження що чогось -когось не вистарчає. От і зрозуміли - хочемо малятко!!! Так і привезли з моря донечку Олюсю :clapping: !!! Досі всі рідні жартують, що Олюся з моря приїхала і водичку дуже любить, жабеня маленьке! А от тепер плануємо друге дитятко! І вже якось трохи важче наважитись. Ні, не труднощі відлякують чи відповідальність за двох, а ті всі торч інфекції. А раптом захворію... про вбивство (переривання вагітності) мови не може бути. За першою дитинкою навіть не знала про це все і не задумувалася. Під-час вагітності відмовилася від всяких тих аналізів,(вони і так не достовірні) бо знала, що все-одно буду народжувати, щоби там не сталося! А от зараз дуже "мудра" передбачлива стала. Краснухою не хворіла, боюся щоб доця не принесла з садочку, (не щеплена) і всяких таких переживань багацько... :crazy:
Оксанка Офлайн


 

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення mala-karta » 15 липня 2011, 07:15

Оксанка, а можна ж зробити щеплення?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей