Глобальні оголошення!



Як ви планували дитину?

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Liljondr » 15 липня 2011, 11:42

Оксанка написав:А ми планували першу дитинку і плануємо другу! Прожили ми в шлюбі 10 місяців, вже притерлися один до одного і було враження що чогось -когось не вистарчає. От і зрозуміли - хочемо малятко!!! Так і привезли з моря донечку Олюсю :clapping: !!! Досі всі рідні жартують, що Олюся з моря приїхала і водичку дуже любить, жабеня маленьке! А от тепер плануємо друге дитятко! І вже якось трохи важче наважитись. Ні, не труднощі відлякують чи відповідальність за двох, а ті всі торч інфекції. А раптом захворію... про вбивство (переривання вагітності) мови не може бути. За першою дитинкою навіть не знала про це все і не задумувалася. Під-час вагітності відмовилася від всяких тих аналізів,(вони і так не достовірні) бо знала, що все-одно буду народжувати, щоби там не сталося! А от зараз дуже "мудра" передбачлива стала. Краснухою не хворіла, боюся щоб доця не принесла з садочку, (не щеплена) і всяких таких переживань багацько... :crazy:



вам треба ще на море. ;-) за ще одним жабенятком :family:
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Оксанка » 18 липня 2011, 17:19

:grin: Так і плануємо... ;-) Liljondr . Ну їх, ті всі переживання! На все Божа воля!
Оксанка Офлайн


 

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Оксанка » 18 липня 2011, 17:24

mala-karta написав:Оксанка, а можна ж зробити щеплення?


Так, можна, але не факт, що не завагітнієш, коли зробиш щеплення, до того, як пройде 3 місяці, бо кажуть, що можна вагітніти тільки після 3-ох місяців після щеплення.
Оксанка Офлайн


 

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Tajga » 18 липня 2011, 18:00

Оксанка, більш радикальний, але надійніший спосіб: почоломкатися з дитинкою, хворою на краснуху і перхворіти, імунітет на все життя і 3 місяця чекати не треба. А ще не факт, що Ви в дитинстві не перехворіли і імунінету зараз не маєте. Читала за краснуху та кір, що можна в дуже легкій формі перехворіти, часто батьки ідентифікують як просту застуду. І, до речі, імунітет від щеплення не пожиттєвий, тож не факт, що всі ми, теперішні мамусі, щеплені в дитинстві, маємо той імунінтет зараз. :?
Оксанка написав:На все Божа воля!
Так отож! ;-)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Оксанка » 20 липня 2011, 14:07

Дякую за пораду. Про це я не думала, щоб "почоломкатися" :grin: . Мабуть справді надійніше, але де те дитя знайти, саме тоді, коли треба, тим більше, що краснуха вроді коли не помітна ще, тоді і заразна. А про імунітет читала, що після вакцинації тримається він 20 років. Через те в інших, більш свідомих, країнах вакцинацію проти краснухи повторяють дівчаткам 14-15 років.Мудро, як на мене! :гуд:
Оксанка Офлайн


 

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення oksana.tesliuk » 21 липня 2011, 00:03

Оксанка написав:Через те в інших, більш свідомих, країнах вакцинацію проти краснухи повторяють дівчаткам 14-15 років.Мудро, як на мене! :гуд:

Угу, от тільки потім чомусь у тих дівчаток проблеми із зачаттям, викидні...
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Оксанка » 21 липня 2011, 09:11

oksana.tesliuk написав:
Оксанка написав:Через те в інших, більш свідомих, країнах вакцинацію проти краснухи повторяють дівчаткам 14-15 років.Мудро, як на мене! :гуд:

Угу, от тільки потім чомусь у тих дівчаток проблеми із зачаттям, викидні...


Ну таких тонкощів не знаю, що прочитала, те сказала. Можливо в вас є достовірна інформація!
Оксанка Офлайн


 

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення Alisa » 21 липня 2011, 09:37

В мене подруга у Франції перед вагітністю робила вакцинацію від краснухи.
Сказали 2 місяці зачекати, аж потім починати вагітніти.
А взагалі, коли вона прийшла до лікарки і сказала, що хоче перевіритися на Торчі, на неї подивилися великими очима. В них вагітних перевіряють лише на Снід, і підчас вагітності приходять до лікарки лише за потреби.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення мешканка » 21 липня 2011, 09:46

Оксанка Якщо хочете обговорити тему про прививки- тут
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви планували дитину?

Повідомлення musya » 25 липня 2011, 22:42

Ми собі планували, що як тільки відгуляємо весілля, зразу ж беремося за покращеня демографічної ситуації в країні ;-) І через два тижні після нашого одруження я дізналася, що вагітна, тільки термін був вже близько 4 тижнів :oops: Так що вийшла в нас така собі планована непланова вагітність :lol:
musya Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron