Глобальні оголошення!



Не можу завагітніти

Не можу завагітніти

Повідомлення Галинка 13,06 » 15 березня 2011, 12:04

Добрий день!!!! Вже більше ніж пів року я не можу завагітніти, зверталася до лікарі, здала аналізи і чоловік також!!!! Спермограма у чоловіка добра, а от у мене не було овуляції я стимулювалася клостелбегітом, в результаті фолікулярна кіста яка не зникає, вже кілька циклів!!!!!!Потім я ще здала ФСГ становить 13,8 а ЛГ 6,9!!!! Ще маю здати гормон прогестирону на 18день МЦ але місячні в мене почалися трохи раніше чекаю другого циклу!!!! Хочу отримати вошу пораду до моєї ситуації, і до кого можна звернутися щоб нормально проконсультуватися і лікуватися в м.Тернопіль(може знаєте хорошого спеціаліста)
Востаннє редагувалось Галинка 13,06 в 15 березня 2011, 12:14, всього редагувалось 1 раз.
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: я не можу завагітніти

Повідомлення krasunja » 15 березня 2011, 12:14

В мене зажди були довгі цикли, проблеми з гормонами - знала що якщо захочу завагітніти то треба буде трохи підлікуватись. От коли одружилась то чоловік захотів дитину вже і зразу. Знову здала всі гормони, сходила на узд - поставили діагноз полікістоз. Овуляції не було... Але я вже давно відвідувала час від часу приватного гінеколога Яросевич Наталю Іванівну. Тому зі своєю проблемою пішла до неї. Вона як на мене найкращий гінеколог якого я знаю. В кожного своя схема лікування - тому не буду говорити що вона призначала мені, скажу лише одне. Що після одруження, чоловіка не було 4 місяці, я лікувалась як раз в цей період. А в перший же цикл коли приїхав чоловік, я завагітніла. За що Наталі Іванівні велике Спасибі!!! Знаю вона не тільки мені помогла. Вже багатьом знайомим її рекомендувала і всі залишились задоволені, чого і вам бажаю.
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!
Зображення
krasunja Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 36
З нами з: 09 березня 2011, 16:37
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 15 раз.
Подякували: 94 раз.


Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей