Глобальні оголошення!



Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення mari » 06 квітня 2010, 21:29

Я за педіатричний, так і вводила. Боюсь я таперішньої їжі :o
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення Natalinda » 06 квітня 2010, 22:35

гра з вогнем написав:мікродози... не знаю, що то за мікродози,

мікродози в педагогічному прикормі - це на кінчику ложечки та їжа, яку їдять батьки (ну це дуже по простому)

Сама теорія мені в принципі імпонує, але беручи до уваги що улюблена страва мого чоловіка - жарені бараболі, а я люблю рибу жарену, а не парену...

коротше, як я вже писала, ми їмо пюрешки домашнього приготування :working:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2010, 22:45

Natalinda. я власне й мала на увазі. що мікродозою не наїсишся.
я розумію, що прикорм то знайомство. але ми якось суттєвіше знайомилися :D
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення svetla » 09 квітня 2010, 18:07

:) Я вводила педіатричний прикорм...До року ми вже їмо і рибу, і м'ясо,і кисломолочні продукти дуже полюбляємо. Готую дитині все окремо.

Не знаю чи вцій темі та хочу задати питання: може хтось давав дитині індичі яйця?Чи щось про них знаєте...
svetla Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 530
З нами з: 22 березня 2010, 18:00
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 477 раз.
Подякували: 471 раз.
Діти: сестричка Оленка і братик Іванко

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Повідомлення Natalinda » 02 травня 2010, 23:34

Ми сьогодні зрадили наш педіатричний прикорм :scare:
Мама, себто я, жувала вареника з сиром і гречкою, а сина так тягнув руки і відкривав дзьоба, що я здалася, і дала йому троха тої начинки. Ніби нічо, живий.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Повідомлення mari » 03 травня 2010, 00:06

Наталінда, здається що у вас присутній страх і певні протиріччя до педагог. прикорму. Ви немовби шукаєте побільше прибічників чи противників того чи іншого методу.
Це дуже індивідуально, у кожної мами і дитини своя харчова історія, свої проблеми і спадкові захворювання. Вареники дитині не давайте точно, це не та їжа яка їй потрібна. Або розпочніть разом харчуватись правильно, якщо вже є у вас така мета здорового харчування, а вона рано чи пізно з"явиться. Схиляюсь до думки щодо педагог прикорму в вашій сім"ї згідно класичної нашої таблички. Усе почуть-чуть і поступово. Варіть дитині окремо- це дуже просто, адже їй не треба марципанів. Поставили маленьку каструльку з водою, туди моркву, картопельку, олійку, через 30 хв- супчик є. І Так далі.
А способи різні є. От вже і сироїдінням своїм і свого 3 річного сина одна моя знайома займається. Він правда ще не виріс.... Там буде видно... Проблеми з харчуванням і хвороби які з цього розвиваються виходять не на 2 день, а через пару років. Тому правильно харчуючи дитину- ви і нерви собі збережете і преживати за дитину не будете. А що ще треба мамі- впевненість і радість. Їда- це ж радість, а не лише мікро, макроелементи. І без цього відчуття задоволення- здоров"я немає.

Щодо того, чи ховатись від дітей жуючи відбивну, то це на мою думку так.:Або ви їсьте дитячі парові котлети і фрикадельки, або ви їсьте відбивні коли дитина спить. От так. Все просто.
Цікаво, як дитина 1 року з відсутністю всього зубного набору, де кожен зуб має свою функцію, може прожувати відбивну, сирокопчену ковбасу, чи шашлик, наприклад. Хіба що це перетерте в міксері чи мясорубці. А від того що вона це буде ковтати недобре пережованим- шкоди в 100 раз більше як ймовірної користі.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Повідомлення Natalinda » 03 травня 2010, 00:16

Та я не вареника йому дала, а трошечки гречки з сиром :oops: (начинки). Я вже і окремо йому таку страву робила :???:
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Повідомлення mari » 03 травня 2010, 00:42

:kiss: Ну, то добре. Всьо буде Ок. А то я вже почала уявляти всі процеси розщеплення вареника: тіста, начинки. масла, шкварок. :niger:
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Повідомлення Naya » 03 травня 2010, 10:49

В нас вже почався педагогічний пркорм.
Син все сам вирішив :P
Вчора гамали картопельку, синуська на колінах. Він давно руки в тарілки пхає, а вчора йому получилося - руку в пюрешку, глинув на ручку і в ротик.
Отак ми скуштували те, що їсть мама з татком. Правда ми потім були всі в тій картопельці. Але ж класно було... :D
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Повідомлення mala-karta » 03 травня 2010, 21:57

Naya написав:В нас вже почався педагогічний пркорм.
Син все сам вирішив :P
Вчора гамали картопельку, синуська на колінах. Він давно руки в тарілки пхає, а вчора йому получилося - руку в пюрешку, глинув на ручку і в ротик.
Отак ми скуштували те, що їсть мама з татком. Правда ми потім були всі в тій картопельці. Але ж класно було... :D

Naya, чисто педагогічний не радять раніше 6 міс. Ну так, вам вже майже 6, але може най Жданчик поки ложкою грається?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron