Глобальні оголошення!



Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Re: Прикорм

Повідомлення гра з вогнем » 05 березня 2010, 00:57

Liza, я такого не чула.
знаю лиш, що картопля має низьку харчову цінність, тому її не рекомендують як перші прикорми.
наш дієтолог й після року не рекомендує картоплі.
там значно менше корисних речовин, ніж скажімо у такій же порції броколі чи морквочки.
єдина перевага - картоплі - втамовує голод. але прикорм ж не для того, щоб голод втамувати, а щоб урізноманітнити харчування дитини поживними та корисними речовинами.

про рибу й м'ясо не знаю.
я згадала сусідню тему. можливо малося на увазі, що в рибних та м'ясних продуктах можуть бути збудники токсоплазмозу? але ж всього навсього потрібна добра теплова обробка.
м'ясо багате білками, яких не замінять жодні рослинні білки.

картоплю не мона їсти, коли вона стає зеленувата. може це малося на увазі.
________
я думаю прикорм варто починати з тих продуктів, які є свіжими на даний час. якщо це зима... не знаю, можливо з гарьуза можна?
я не цікавилася, бо нам довелося починати з каш.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Прикорм

Повідомлення гра з вогнем » 10 березня 2010, 19:59

Помните о том, что груднички не нуждаются в дополнительной воде, в грудном молоке содержится 88% воды. Даже в первые несколько дней после родов, перед "приходом" молока, молозиво (colostrum) полностью удовлетворяет потребность младенца в жидкости (в том случае, если грудное вскармливание организовано эффективно). Американская Академия Педиатрии предписывает "Не назначать допаивание (водой, водой с глюкозой, смесями и другими жидкостями) новорожденным, находящимся на грудном вскармливании, если нет для этого медицинских показаний… В первые 6 месяцев жизни, даже в жарком климате, нет необходимости давать новорожденным воду или сок, это может стать причиной заражения или аллергии".

Кроме того, грудные дети не нуждаются в допаивании водой даже в жаркую погоду, если они находятся на полноценном грудном вскармливании.
http://akev.ru/content/view/99/31/
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Прикорм

Повідомлення Аліна » 14 березня 2010, 16:48

Почула вперше про педагогічний прикорм, маю двох донечок старшій 3,1р., молодшій 1,3р. Прикорм вводила як вчили в "Школі материнства" , починала з овочевих п'юре. До цього часу не даю старшій смаженого, обмежую до мінімуму солодощі і готую окремо. А м'ясо давати потрібно, цеж основне джерело заліза, буде анемія, я вже таких знаю "вегетаріанців" з гомоглобіном 76.
Аліна Офлайн


 

Re: Прикорм

Повідомлення mala-karta » 18 березня 2010, 14:32

Аліна, а як ви їсте ну, наприклад, відбивні?
Ховаєтесь чи як?

Я просто не уявляю, як це. Відбивні малому даю тільки серединку, а так як не хочу, щоб він їв всяку беку (майонез чи щось таке) - то і сама не їм.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення mala-karta » 03 квітня 2010, 10:00

починали з педіатричного, їв досить непогано.
Але потім прихворів і їсти перестав. Я почала давати по-трошки зі своєї тарілки - їсть до цього часу дуже добре.
Але ясно, що я їм не хліб з майонезом і не супи, зажерені копченою ковбасою.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення Liza » 03 квітня 2010, 19:56

в мене досі якісь не цілком визначені погляди на прикорм. ну просто в малютки зараз шкірка трошки подразнена, а коли ті подразнення зменшилися - я дала йому педіатричне ябл.пюрешко. але подразнення шкіри все ще є, то я не знаю, що робити з прикормом. мені ще педагогічний імпонує, та не знаю, чи його пробувати, поки не зійде подразнення. рибйонку вже скоро 7 місяців! ех.
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення mala-karta » 03 квітня 2010, 20:46

Liza, якщо боїшся - то хай буде падіатричний :)
До педагогічного завжди встигнеш :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення Melisa » 03 квітня 2010, 22:21

Моє дітьо схильне до алергії, тому я спочатку вводила овочевий відвар, потім супчики, потім пюре яблука, моркви і т.п. Але все ще стараюсь бути обережною, бо єслі шото не то, на лиці в дитини зразу прищики. :cry: :???:
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення Dashko » 06 квітня 2010, 19:50

Я була на семінарі з прикорму на "Молочних ріках", то вони там рекомендують природній прикорм, де є всі переваги педіатричного та педагогічного прикорму. А я своїм малюкам вводила повністю педагогічний, але в мене не було проблем з алергіями, і харчуємося ми досить здорово.
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Прикорм: педагогічний чи педіатричний?

Повідомлення гра з вогнем » 06 квітня 2010, 20:16

ми вводили прикорм звичайно.
може педагогічний прикорм й природніше, але не для нашої сім'ї і не в наші часи.
для педагогічного прикорму нам довелося б перейти на іншу їжу, фактично ввести "педіатричний прикорм" для всієї сім'ї. ми до такого не готові.

зараз, майже в два роки син їсть й наші страви. а сніданок і обід часто готую окремо тільки для дитини.

також я вважаю. що все таки має бути поступовість у введеені продуктів. мікродози... не знаю, що то за мікродози, але якщо я б не давала їжу звичайними порціями, то напевно або дитина була б голодна, або він би цілими днями їв молоко.
Востаннє редагувалось гра з вогнем в 06 квітня 2010, 21:59, всього редагувалось 1 раз.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron