Глобальні оголошення!



Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Прикорм: педагогічний чи педіатричний

Повідомлення mari » 03 березня 2010, 01:00

Natalinda написав:Зараз багато говорять про те що сучасні діти віддають перевагу педагогічному прикорму.
Наші батьки вигодували нас на педіатричному і напевно не одній мені наша бабуська каже: "Так, давай вже сочок, так, давай вже жовточок, і т.д., і т.п."
Я поки схиляюся до педіатричного, може через те що просто хочеться дитині супчиків всяких і пюрешок наварити.

Як у вас? Якому прикорму ви надаєте перевагу? Чому?


Ви починаєте давати дитині рідку гомогенну їжу. А запивати вона її буде, якщо захоче і це їй буде потрібно-ВАШИМ МОЛОКОМ! З вашого вибору схиляюсь до бараб.з цв.капустою. А взагалі якихось таких собі норм немає. Давайте потрохи однокомпоненетну,тоді двох і так далі. Не пхайте все не раз. Їй не наїстись треба, а ознайомитись з їжею. Багато хто починає з кисломолочних. Інші-педагогічний прикорм, можливостей є багато!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Прикорм

Повідомлення Dashko » 03 березня 2010, 17:27

Я вводила своїм малим педагогічний прикорм. Тут немає різниці , з якого продукту починати. І немає потреби перетворювати їжу на пюрешкі.
При будь-якому способі введення прикорму вважаю, що потрібно розуміти, що до року основна наша ціль не нагодувати дитину, а сформувати в неї правильну харчову поведінку: познайомити з новим способом отримання їжі, зацікавити дитину власним прикладом, навчити її жувати, ковтати, познайомити з різними продуктами, ...
КУМКА працює в форматі шоу-руму за адресою Лисенка 8, відкрита: середа та субота 11:00 - 13:00 або за домовленістю, тел. 097-981-97-23
Dashko Офлайн


Консультант з грудного вигодовування
 
Повідомлень: 3011
З нами з: 10 листопада 2009, 10:27
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) жіночі посиденьки (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 1488 раз.
Подякували: 1891 раз.
Діти: Яся (30.08.05)
Ярослав (11.10.07)
Марко (9.03.11)
Микита (23.12.13)

Re: Прикорм

Повідомлення гра з вогнем » 03 березня 2010, 20:44

ми починали з наших приписів, принесених від педіатра.
не буду повторюватися з тими всіма схемами.
єдине, що ми давали і що я майже не зустрічаю в схемах укр. прикормів окремим пунктом - це т.з. пальчикова їжа.
пропонується дитячі пластівці розсипати перед дитиною і щоб вона собі визбирувала. це окрім всього іншого розвиває дрібну моторику.
ми давали спеціальні вівсяні пластівці у вигляді маленьких колечок, або робили ще простіше - давали хлібні кришки.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Прикорм

Повідомлення happymami » 03 березня 2010, 20:52

гра з вогнем написав:пропонується дитячі пластівці розсипати перед дитиною і щоб вона собі визбирувала. це окрім всього іншого розвиває дрібну моторику.
ми давали спеціальні вівсяні пластівці у вигляді маленьких колечок, або робили ще простіше - давали хлібні кришки.

А шо за пластівці, можна конкретніше? Бо у мене вівсяні пластівці асоціюються з ТМ "Геркулес". Але ж хіба їх сирими поїсиш? Чи то такі, які в магазинах схожі на кукурудзяні глазуровані? Розкажіть мені туману конкретніше))))) :?
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Прикорм

Повідомлення Natalinda » 03 березня 2010, 22:03

Dashko написав:Я вводила своїм малим педагогічний прикорм.

Дякую, Дашо, та на жаль нам таке не підходить, бо наша доросла їжа далека від того ідеалу який хотілося б :(
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Прикорм

Повідомлення mala-karta » 04 березня 2010, 00:33

я не уявляю, як їдять мами, в яких не педагогчний прикорм. Ховаються від дітей?
Мій приганяється і кричить "Дай!!!!"

Natalinda, а як ваша ляля підросте, то що буде їсти? Те ж саме, що і ви. То най би звикав потихенько. Ну, ви ж не майонез їсте цілими днями.

А от я собі була зберегла схемку для прикорму (звичайного, не педагогічного)
http://dite-titechka.narod.ru/prikorm.html

З усього, що читала - це найбільше сподобалося.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Прикорм

Повідомлення Liza » 04 березня 2010, 12:16

1) вчора я вперше почула те, що картоплю і кілька інших продуктів (м"ясо, риба, яйце) не бажано давати дитині до 3-х років (!).
картоплю зокрема через те, що там міститься якась речовина (я забула її назву), котра негативно впливає на розумовий розвиток такої малої дитини. невже це правда? :shock: є якісь наукові дослідження по цьому?

2) чи має значення, з якого продукту починати в різні пори року? (в звязку з тим, що, наприклад, овочі-фрукти в різну пору року мають різний вміст корисних речовин). чи це все-таки не суттєво при ГВ, оскільки ми не маємо на мені нагодувати дитину ("виковиряти" з продукту максимум корисних речовин), а лише знайомимо її з продуктом?

моєму Святику через кілька днів півроку, а в мене таке іноді враження, наче я його скоро в школу поведу :)))
мама-спецназ
Liza Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1259
З нами з: 18 листопада 2009, 18:30
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 7
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 3424 раз.
Подякували: 893 раз.
Діти: Святослав (06.09.2009),
Дарина (20.03.2012),
Ждан (22.11.13).

Re: Прикорм

Повідомлення Natalinda » 04 березня 2010, 23:47

mala-karta написав: Ну, ви ж не майонез їсте цілими днями.

Майонез я взагалі їм вкрай рідко, але то напевне якась інтуіція чи що, ну чомусь я переконана, що педагогічний прикорм не для моєї дитини. Не можу пояснити. Я знаю що це і легше мамі бо готувати окремо не треба, але відчуваю, що це не моє. Тому і хочеться різних думок почути...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Прикорм 2

Повідомлення happymami » 05 березня 2010, 00:06

ой, а в мене з двома дітьми тай всьо по різному. Доцю вчили по трошки. А малого зразу після 6 місяців перевела на "кружку бараболів" :D . Він як бачив те горня з хавчиком, то аж з крісла чуть не вивалювався, так скакав і тішився. Шо значить хлоп. Шо йому там тої моєї цицьки нулячого розміру)))) Смоктав в 6 місяців аж кожних 1,5 години і не набирав вагу зовсім. Бо повзав, як навіжений з 3-х місяців. Але як почала годувати три рази в день супами-кашками , то троха поправився. Такшо ми без ніяких пальчикових, без нічого. Зразу прикормилися як взрослі мужички :D
В моєму випадку прикорм - шоб нагодувати
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Прикорм

Повідомлення mala-karta » 05 березня 2010, 00:09

Natalinda, я теж так думала. Малий кльово їв пюрешки, потім захворів - перестав їсти взагалі. Я плюнула і почався в нас педагогічний прикорм. Зато зараз їсть всьо, що бачить.
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей