Глобальні оголошення!



Аборт - як сприйняти новину?

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення vikilandi » 04 жовтня 2016, 19:19

Розмови про аборти я раніше (як не мала діток) сприймала нейтрально. а тепер так шкода тих жінок, яким на долю випало таке випробування.
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення taranjka » 04 жовтня 2016, 20:24

я проти заборони, вважаю правом жінки вирішувати родити чи ні (в встановлених законодавством межах). церква, держава і решта хто проти - нехай ведуть просвітницьку, допомагальну роботу. "Колиска життя" - чудовий приклад такої ініціативи.
але коли під загрозою життя жінки, і ще якщо вона має дітей - родити вважаю безумством
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення nelly » 04 жовтня 2016, 20:43

Я нe дочитувалася,алe там пeвно є якісь винятки в законодавстві. Тобто в тих душeраздірающих постах малося на увазі про загрозу життю жінки? Ти наприклад нe пeрeконуватимeш сeстру чи подругу якщо вона стоятимe пeрeд такою проблeмою бeз загрози життю? Я нe приколупатися, просто цікаво що кeрує жінками які пишуть такі гнівні пости у нeті :pardon:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення taranjka » 04 жовтня 2016, 21:54

nellyтам якраз мають прийняти те, що нема винятків. життя ненародженої дитини буде цінніше за все. якщо в жінки стався викидень - вона має довести, що не винна в тому.
родити чи не родити - я нікого б не переконувала - це рішення і відповідальність батьків, не тільки жінки. я запропоную допомогу і підтримку- що може бути можливе з мого так само я не засуджую тих, хто робив аборт - не залежно від причини
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість