Глобальні оголошення!



Аборт - як сприйняти новину?

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Іриска » 26 квітня 2016, 22:57

!OLGA! написав: Якщо ви були не впевнені в тому чоловікові то навіщо дитину з ним знайомили? Тоді не думали як вона це сприймає? Вибачте за грубість, але це до сек.у треба було вирішити варто вагітніти чи ні. А зараз ви маєте робити так, як совість підкаже...


Була впевнена у ньому. була впевнена, що бкде нова сім"я.
Іриска Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 8
З нами з: 31 березня 2016, 23:03
Звідки: Тернопіль - Львів
Дякував (ла): 5 раз.
Подякували: 7 раз.
Діти: Улянка. 5 рочків.

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Vinda » 27 квітня 2016, 01:05

Це особиста скрава кожної жінки, але слід враховувати, що це вбивство.
Vinda Офлайн

Аватар користувача
Привіт, а ось і я!
 
Повідомлень: 7
З нами з: 27 квітня 2016, 00:24
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення mari » 27 квітня 2016, 07:56

Іриска написав:А якщо ви розлучена, виховуєте дитину, а тут вагітність від чоловіка, якого кохаєте, який кохав вас тоді...а тепер пішов з вашого життя і ви розумієте, що ця дитина йому не потрібна. Вона потрібна вам, але ви не маєте власного житла, гарнооплачуваної роботи, батьків поруч...ви сама з однією дитиною думаєте чи народити ще одну.
Я проти абортів. Завжди була, але якщо ця дитина нікому не потрібна? Якщо тато не хоче, а мама не може сама брати на себе такий груз.



Іриска, ви не поспішайте з рішенням!
Добре подумайте, зараз, коли багато емоцій і багато відповідей на запитання не має: як буде завтра? що сказати дитині? що робити з житлом та роботою? як справлюсь сама? не має підтримки і як буде? вас переповнює відчай, і здається, що все проти рішення народжувати.
Але- дитина вже є, вона вже живе, у неї вже б"ється серце , вона вже мріє щоб ви тримали її на ручках і шепотіли як ви її любите, навіть і якщо ви тільки у неї одна.
Такого не буває, щоб дитина не була потрібна, якщо ви вагітна, ТО ВОНА ТОЧНО потрібна саме ВАМ, ми інколи не знаємо, чому саме так Бог дарує дітей, але у нас не має вибору.
Це не частина нашого тіла, яку ми можемо забрати, це нове життя!
Вибір вбити дитину? Хіба це вибір? Ви ж навіть не уявляєте, що можливо саме ЦЯ ваша дитина колись можливо зцілить когось від раку чи від хвороби іншої, напише чарівну музику, стане мамою своїх дітей. ВИ і МИ ж народились. Дайте шанс дитині! ВОНА ВЖЕ Є У ВАС Є!
ЧАс пройде і ви будете милуватись і дякувати собі за те, що народили. Так і трапиться, побачите!!!

Звідки я про це знаю?
Ми в "Колисці життя" вже бачили багатьох таких мамусь, і ті які народили і зараз доношують вагітності- справді Ми вас можемо познайомити! Їх вже 20.

ЩАСТЯ бути мамою, навіть якщо не маєте підтримки! Відповіді на усі запитання знайдуться, як прийде на це час.


І знаєте ще, що: життя змінюється з народженням дитини, і знищується після аборту. Вбивство ніколи не залишає жінку. Це теж добре знаємо, післяабортна депресія руйнує. Викидайте ті думки геть. Рухайтесь до світла, до доброго. Вибір народжувати- саме той напрям.

Треба допомога: будемо шукати її разом. Не пропадете, повірте!
НАРОДЖУЙТЕ!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Галинка 13,06 » 27 квітня 2016, 13:07

Іриска написав:
!OLGA! написав: Якщо ви були не впевнені в тому чоловікові то навіщо дитину з ним знайомили? Тоді не думали як вона це сприймає? Вибачте за грубість, але це до сек.у треба було вирішити варто вагітніти чи ні. А зараз ви маєте робити так, як совість підкаже...


Була впевнена у ньому. була впевнена, що бкде нова сім"я.

У Вас вже є дитина то відайте її(позбавтися), а цю собі залишіть в результаті буде одна дитина, яка вам різниця яка??? Ця що ви бачите, чуєте, говорите чи ця що у вас під серцем і з часом також буде чути говорити бачити! І та і та Ваша дитина! Вибачте, що так жостко. Але Вам тільки суть в тому що б не було двох дітей :scare:
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення TYulia » 27 квітня 2016, 21:18

На форумах прийнято радити, не враховуючи те як це сприйметься іншою людиною. Це деколи не завжди те, що хочете почути, але дуже часто є правильним.
Від мене, Іриска, якщо ви вже зробили це, то я вам щиро співчуваю і бажаю справитись з цією втратою.
Але якщо ще ні, то не робіть цього, подумайте, намалюйте собі гарну картинку в голові як ви гарно щасливо з своїми дітками проводите час. Як ви так налаштуєтесь, то ви вже полюбите цю свою другу дитинку і отримаєте велику радість через 8-9 місяців. А всі інші життєві буденні питання пристосуються до вашого радісного стану.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Галинка 13,06 » 27 квітня 2016, 21:42

TYulia написав:На форумах прийнято радити, не враховуючи те як це сприйметься іншою людиною. Це деколи не завжди те, що хочете почути, але дуже часто є правильним.
Від мене, Іриска, якщо ви вже зробили це, то я вам щиро співчуваю і бажаю справитись з цією втратою.
Але якщо ще ні, то не робіть цього, подумайте, намалюйте собі гарну картинку в голові як ви гарно щасливо з своїми дітками проводите час. Як ви так налаштуєтесь, то ви вже полюбите цю свою другу дитинку і отримаєте велику радість через 8-9 місяців. А всі інші життєві буденні питання пристосуються до вашого радісного стану.

Підтримую :yes: Вибачте може я трохи за жостко висловилася, просто я колись одній людині так пояснювала яка думала про аборт. Зараз дуже красивий хлопчик і розумний бігає і старший братик поряд, а мама щаслива!!!
Завдяки дітям хочеться жити.
Галинка 13,06 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 185
З нами з: 13 жовтня 2010, 17:51
Дякував (ла): 150 раз.
Подякували: 157 раз.
Діти: Синочок

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення erinaceus » 28 квітня 2016, 22:23

Іриска Відсутність тата - аж ніяк не вирішальний аргумент. А скільки пар розлучаються і мами самі виховують діток. Хоч спочатку все здавалося так добре і солодко, і ніхто б не міг уявити такий варіант. Але ж від дитини не відречешся...
Тут так само. Тато, звичайно, відіграє важливу роль у дитячу житті. Але ж у перші роки таки мама для дитинки - це цілий всесвіт. Без мами не можливе її існування. Не задумуйтесь аж про таке далеке майбутнє, думайте про найближче. Ніхто не може знати, як складеться життя і у вас, і у вашої дитини через 10-20-30 років. Треба думати про хороше, бо думки матеріалізуються. Скільки самотніх жінок зустрічають своє щастя навіть у старшому віці і живуть в злагоді і коханні до кінця життя. І навряд чи так багато з дорослих людей, навіть при найважчих життєвих обставинах, жалкують, що таки прийшли у цей світ, бо нікому не потрібні. Я дуже сумніваюся, що хтось з них свідомо б відмовився НЕ народитися свого часу...
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Irysja » 28 квітня 2016, 23:01

Я хочу сказати.... Моїй бабці 93 роки. У неї перша дитина від першого шлюбу померла (чоловік теж) . З дідусем у неї було троє дітей . Вона по сьогоднішній день несе на собі тягар , що зробила аборт. Вона часто про це мені говорить. Плаче коли про це згадує.
Її дочка (моя тітка) зробила теж аборт... Зараз вона "скажена" людина, це її постабортний синдром... Має 5 внуків. З нею ніхто не може бути. Вона не хоче визнати що це синдром, але і ніхто не наважується їй про це сказати. Деколи ми думаєм що у неї "зїхала криша".
Потім її дочка, тобто моя 2-рідна сестра теж робила аборт... Вона має все для щастя, але відчуття щастя у неї немає. Вона хронічно не задоволена, не щаслива, часто плаче...Постабортний синдром...
Я- третя дитина. Між нами різниця по 1.5 року. Мені часто говорили що я не така... вредна, вперта... дитина.Мені здавалось що мене не любили...
Коли мама завагітніла мною, їй було вкрай важко, вона не витримувала, хотіли зробити аборт, але не зробили. Був період, коли ми жили дуже бідно, могли забрати квартиру за борги. Батьки постійно розводились... Але я здобула чудову освіту, маю роботу (мені ніхто нічого не купляв, ні поступлення, ні роботу) .
Мене Бог благословляє!
Пару років назад, на день матері я відправила мамі привітання і написала "мамуся,дякую тобі за дар життя...". Мама ридала... вона довго згадувала ті слова зі сльозами.
Може саме з цією дитиною ви маєте бути на старості... Моя 3-рідна сестра(28років) має 4 дітей, чоловік її залишив. І знаєте, її знайшов чоловік і взяв з тими дітьми...
Нехай вам Бог помагає і благословляє і ваших діточок!
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Irysja » 28 квітня 2016, 23:21

Даруйте життя, як дарували мені. Ви будете щасливі!
Я багато ще можу написати по темі, але це дуже особисте. Можете писати в приват, я розповім.
Ці рученятка, які тягнуться до маминого личка не можуть бути помилкою.
Моя бабця чомусь часто згадує ту не народжену дитинку, каже, може б ми разом жили у мене в дома ( тобто в селі) , може б ... і цих "може б.." так багато. Дивує що їй 93 ... її материнство не пропало після аборту.
Irysja Офлайн


Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 72
З нами з: 03 вересня 2012, 11:41
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 29 раз.
Подякували: 89 раз.
Діти: Є синочок - Марко

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення nelly » 04 жовтня 2016, 18:03

Стільки шуміхи в нeті навколо заборони в Польщі абортів. Дужe багато багатодітних мам ЗА, хоч сумніваюся, що вони самі його будуть робити. Підтeкстом тих повідомлeнь є дати жінці право вибору чи Я так тeж нe проти цe робити? Я якось самого слова боюся, боюся стояти пeрeд таким вибором і боюся наслідків як фізичних так і психічних. Нe маю на увазі, що буду плюндрувати кожного хто цe зробить, алe мeні навіть якось страшно про цe слухати.
Які в кого думки з цього приводу?
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

cron