Глобальні оголошення!



Аборт - як сприйняти новину?

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Tajga » 16 березня 2011, 17:58

Літературні посиденьки у нас в інші темі, але дуже вже вірш тематичний... :(

кажуть, час всі лікує без винятку рани,
кажуть, він з них витягує біль.
то чому ж так болить мені, звідки ця туга,
що мов хвилями котиться звідусіль?..
від душі відігнала і вирвала з серця
і під серцем лишилась діра-пустота...
лиш приходять в ночі очі - сині озерця,
а на ранок мої у сльозах каяття...
кажуть, час всі лікує без винятку рани,
кажуть, біль він витягує з них...
то ж чому мов рука, що ампутували,
мені рана болить, убиває мій сміх...

Мені ще жодної людини не вдалося відмовити від аборту, як допустимого рішення. Максимум, на що згоджується жінка, це погоджується, що аборт - то вбивство і гріх, але... :dash: але особисто в неї немає іншого виходу... А будь-який запропонований вона відкидає... Своїх спроб я все одно не полишаю, якщо трапляється така ситуація, але більше покладаюся на Бога і час від часу відмовляю 9-ти-місячну молитву за ненароджену дитину, які загрожує аборт.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Перлинка » 16 березня 2011, 20:41

мені 1 раз вдалось, правда не думаю,що то на 100% моя заслуга ,але я багато і довго вмовляла,коли вона вагалась,бо чоловік наполягав на аборті
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Vika » 22 березня 2011, 19:32

Любов , ну як справи у вашої подруги ?
Vika Офлайн


 

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Любов » 26 березня 2011, 00:16

вона живе далеко, в іншому місті, я вже тиждень намагаюся додзвонитися до неї, не бере трубку :(
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Оксанка » 20 липня 2011, 13:33

Так, Любов, справді сумна історія. А як все закінчилося??? Вже часу чимало пройшло...
В мене також є знайома, котра зробила аборт. Якось подзвонила мені і питає, чи я не можу подивитись в неті, які є таблетки, щоб не робити аборт, і щоб дитинки не стало. Я їй кажу, що дуже поважаю її, але в такому випадку можу лише порадити не робити цього, і почала її розказувати, пояснювати. Але слухати вона мене не захотіла, сказала, що все вирішено, щоб я навіть нічого їй не говорила. Біля неї був чоловік, котрий був основним ініціатором, він навіть слухати не хотів нічого подібного. Для мене це було дуже дивним, через те що сім"я середнього достатку, вже є двоє діток, то б і для третього місце знайшлося, але... В той вечір я добре ще все обдумала, поназбирала в неті багато інформації, і думаю, ну все ж так швидко вона не вирішить, буду ще завтра з нею говорити, і незмогла додзвонитися, телефон не брала, а вже післязавтра коли, зустрілися, я почала знову розмовляти, але вона мене спинила на півслові...і каже "Я вже все зробила...". Стоїмо, і мені комок в грудять, плачу... А вона мене заспокоює - "Та не плач, ну све вже, не плач". Як тут не плакати, тут кричати хотілося :scare: ...
Спочатку мені було важко з нею спілкуватися, а потім пройшло. Згадала собі вислів одного священника, що не потрібно засуджувати і негативно ставитися до людини, котра вчинила гріх, а потрібно так ставитися до самого гріха, нею вчиненого. Почала молитися за неї, :-| потім, якось згодом дала їй книжку "Вдарена блискавкою". Може вона прийде до покаяння... Сподіваюсь на Боже милосердя!
Оксанка Офлайн


 

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Любов » 20 липня 2011, 14:02

якось вона подзвонила, сказала лише, що "зробила порядок" і все, з чоловіком розводяться. Так сумно, плакала, знову говорили, але .... :istereka:
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Оксанка » 20 липня 2011, 17:23

Шкода... :cry: , що так все склалося.
Оксанка Офлайн


 

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Liljondr » 20 липня 2011, 22:58

Любов, то що вона таки зробила аборт?

і навіщо ж так :(

а чому розвелися?
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Tajga » 21 липня 2011, 14:28

Чула пару історій, коли чоловік шантажував, що покине, як не зробить жінка аборт... Та робила, а закінчувалось все одно розлученням... Мені здається, це закономірно... Як же далі разом після такого жити... :cry:
Але моя кума відмовила-таки свою знайому, тепер та чекає на третє, не зважаючи на те, чоловік її всяко обзивав і погрожував кинути... :clapping:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Аборт - як сприйняти новину?

Повідомлення Любов » 21 липня 2011, 22:27

навіть не знаю в чому тут насправді справа, чи то чоловік такий безвідповідальний, чи то подруга замучена і чоловіком і першою дитинкою, яка весь час хворіла. От і боялася вдруге народжувати, щоб знову не мучитися самій з уже двома дітьми. Кожна людина сама обирає дорогу, по якій буде йти. А ще багато залежить від виховання і оточення, в якому знаходиться жінка. Так що я зрозуміла - кожному своє :cry: .
Зображення
Любов Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1484
З нами з: 24 листопада 2009, 13:34
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2250 раз.
Подякували: 1641 раз.
Діти: хлопчик і дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей