Глобальні оголошення!



Стати донором яйцеклiтин

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення mala-karta » 31 січня 2011, 09:46

дівчата, а от те клонування - то ж, виходить, з кожної клітини може стати жива мисляча істота?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Оксанка » 27 липня 2011, 11:26

Ludmila написав:[]Нам в поштову скриньку вже не раз клали рекламні флаєри про донорство репродуктивних клітин, здається то була реклама однієї Львівської приватної клініки, а обіцяна винагорода становила 8000 грн. В принципі все законно, адже статтею 290 Цивільного кодексу України гарантовано право людини на донорство репродуктивних клітин і, зокрема, у п. 7 статті 281 Цивільного кодексу України визначено право на такий його вид як штучне запліднення та перенесення зародка в організм жінки. Я теж, отримавши таку рекламку задумалась, а чи змогла б особисто я стати таким донором, все таки немалі гроші обіцяють, заключаєш відповідний договір, однак практично в майбутньому десь житиме твоя дитина, і стає не по-собі... І чесно відповіла собі, що ні.

В нас закон дозволяє і аборт робити, але це не означає, що це є гуманно і нормально! Занонів достатньо, лае яких...? :scare:
Оксанка Офлайн


 

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Lesya » 27 липня 2011, 12:41

А я б напевно дала свою яйцеклітину, якби до мене звернулися. І змогла б не втручатися в життя тої сім"ї. Хоч, думаю, політика клінік такого формату не розголошує інформації про донорів тим, хто отримує клітини і навпаки.
Є думки про те, що це втручання в Божу волю. Але оце тепер спало на думку, що розум і знання нам дав Господь, дав нам і право вибору. То може і ці знання про можливість запліднення в пробірці чи виношування "для когось" в нас від Нього? Хто знає точно? Ніхто. Ми ж не вбиваємо, а навпаки- даємо нове життя. Це не клонування, а природній процес, хай навіть не в організмі, а в пробірці. І всеодно, керує всім хтось зверху, бо скільки клітин не приживаються, скільки не запліднюються... Хто хоч трохи цікавився, знає, що ніхто не дасть гарантії, що все вийде з першого чи навіть з другого разу. А далі шанси ще менші.
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Sawwku » 27 липня 2011, 12:56

і я б напевно дала :? . нехай ця дитинка і буде не зі мною, але вона буде ЖИТИ! далеко не факт, що я б народила з цієї яйцеклітини. але якщо вана комусь принесе щастя і приведе на Землю нову людину...чому б ні
Sawwku Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1560
З нами з: 18 січня 2011, 11:07
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 837 раз.
Подякували: 912 раз.
Діти: маленьке сонечко Анютка
01,01,2011

Re: Стати донором яйцеклiтин

Повідомлення eney » 27 липня 2011, 13:12

я проти такого донорства, по перше- десь , можливо, житиме моя частинка а я не зможу її бачити, по друге, та клініка такими вас таблтками нагодує, шо хвороб назбираєте в рази більше ніж за все життя найдете.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Оксанка » 27 липня 2011, 17:09

думки є різні, а от кого цікавить ставлення церкви до даного питання, то вам потрібно зайти до розділу - Розмова з священником, в темку - Еко(ЕКЗ, ЭКО) ШІ, ИИ, ін вітро, зів,ivf - штучне запліднення. Не пряма відповідь, але багато пояснює! ;-)
Оксанка Офлайн


 

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Ludmila » 27 липня 2011, 17:56

Оксанка написав: В нас закон дозволяє і аборт робити, але це не означає, що це є гуманно і нормально! Занонів достатньо, лае яких...? :scare:

Щодо закону про право на донорство яйцеклітин, не бачу в ньому нічого антигуманного, бо це право кожного ставати донором чи не ставати, користуватися донорською яйцеклітиною чи ні. ЦЕ ПРАВО ВИБОРУ. Щодо аборту теж саме, ну заборонили б на законодавчому рівні аборти, їх би робили, але підпільно, ризик для життя жінки збільшився б в рази. І знову ж таки це теж право на вибір і угода зі своєю совістю.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: Стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Nataluska77 » 08 квітня 2012, 01:27

Але що робити мені? В мене яйцеклітини безплідні. Дізнались цього місяця. Дев"ять років вірили надіялись і молились! Не було ні одної вагітності! Чоловік щиро кохає мене і я його кохаю і хочу від нього дитину, чоловік мені каже забудь про те що яйцеклітина чужа ми йдемо на штучне і все крапка!!! Для мене буде рідна кровинушка, яка буде рости під моїм серцем.
Nataluska77 Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей