Глобальні оголошення!



Стати донором яйцеклiтин

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Перлинка » 10 грудня 2010, 00:52

То мені здається навпаки,що спочатку я все поняла
А з цього я вже нічого не поняла

Я ж не кажу хай кільканадцять жінок народжують і відмовляються від дітей, а всі решта будуть їх всиновляти.
А на рахунок того що хтось один з пари безплідний - то тут про любов і самопожертву можна побалакати

«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Natalinda » 10 грудня 2010, 00:58

Я тоже не поняла шо ти не поняла :zybu:

Ну для мене це з тої серії що продати свою дитину - нехай навіть сперматозоїд там буде не мого чоловіка, але ж яйцеклітина моя.
Якщо я не можу мати дітей, а чоловік мій може, але щиро кохає мене, то питається може давай всиновимо дитину....ну я так собі ситуацію уявляю
А якщо і я і чоловік плідні - то ми народжуємо самі собі своїх дітей а про інтернати думаємо потім
Вот.
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Перлинка » 10 грудня 2010, 01:15

Якщо я не можу мати дітей, а чоловік мій може, але щиро кохає мене, то питається може давай всиновимо дитину....

Думаю,що то егоїстична позиція,і більшість чоловіків так само хочуть мати рідних дітей як і жінки,впізнавати в ньому свої рухи,свої повадки та смаки,бачити своє продовження.
Чому чоловік має доказувати своє кохання і жертвувати заради жінки,а не навпаки?

Якщо я кохаю свого чоловіка,то хотіла б від нього дитину,якщо мої яйцеклітки безплідні,то можна закрити очі на те що тобі підсдять чужу,просто напросто забути про то що клітина чужа а не твоя.Але ж виношує жінка сама і любить ту дитинку як свою рідненьку кровиночку,яка росте в неї під серцем,шо не кажіть то не порівнюється з усиновленням,то зовсім інші відчуття.

Ну ,наприклад ,як іноді сурогатні матері,яким підсаджують і чужу яйцеклітину і сперму невідомого чоловіка через 9 міс відмовляються віддавати дитину,хоча спочатку холоднокровно готові були виконувати роль інкубатора,але ж ні,шось їй там йокає,прокидається якийсь материнський інстинкт ...
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Natalinda » 10 грудня 2010, 01:27

Natalinda написав:Якщо я не можу мати дітей, а чоловік мій може, але щиро кохає мене, то питається може давай всиновимо дитину....ну я так собі ситуацію уявляю


Якщо я можу мати діте, а чоловік мій не може. але я щиро кохаю його....продовження читай вище...Я не егоїстка в цьому плані
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Перлинка » 10 грудня 2010, 01:33

Або просто якщо помінятись з чоловіком місцями,наприклад я здорова,а у нього проблеми.Ми кохаємо одне одного і хочемо бути разом до смерті ,варто лиш найти достойного донора сперми і я матиму рідну дитну,яку чоловік також готовий любити як свою.

А усиновлення,то лотерея,звісно й чуже може вирости кращим,добрішим мудрішим ,милішим рідного.Тільки й досі не доказано,що більше ролі відіграє в становленні особистості виховання чи спадковість.Я більше схиляюсь,що спадковість.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Перлинка » 10 грудня 2010, 02:03

Я взагалі за те,щоб кожна сімя,яка може собі це дозволити взяла по дитинці з дитбудинку і всіх їх позакривати.
Але ,якщо є можливість народити своє,хоч комусь із подружжя,то треба за це боротись,а усиновлене може бути і другим ,третім чи пятим,а може й навпаки як у Лілії подкопаєвої,спочатку чуже а потім своє,але одне іншому не заважає.

Це я б ніколи свю яйцеклітину не віддала,але якщо є багато людей,які до цього ставляться простіше,то чому б цим не скористатись.І не обовязково,що то погні люди,може когось нужда заставила,бо нема чим своїх дітей годувати,може хтось просто поки що несвідомо та легковажно до того ставится,бо сам не відчув ще радості материнства чи батьківства,і той сперматозоїд чи яйцеклітка для них ніякої цінності не мають.Хоч тут також спадковість може зіграти злий жарт,але шансів менше,може пощастить,що вдасться,до когсь з подружжя.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення lore1ei » 10 грудня 2010, 11:04

Я б теж свою яйцеклітину не віддала.
Звичайно, рідна дитина не лише та, яка є біологічно твоєю, а яка викохана тобою.
Але думка про те, що є десь твоя кровинка не дала б мені жити нормально. :(
lore1ei Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1384
З нами з: 04 січня 2010, 15:54
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1104 раз.
Подякували: 1772 раз.
Діти: Дівчинка

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Galina 105 » 10 грудня 2010, 11:34

[
Востаннє редагувалось Galina 105 в 12 грудня 2010, 17:56, всього редагувалось 1 раз.
Galina 105 Офлайн


 

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Перлинка » 10 грудня 2010, 11:58

Якщо так переживати за яйцеклітину, то тоді про сперматозоїди що говорити, Скільки їх вмирає під час статевого акту? Їх нешкода?


Мені не шкода ні яйцеклітини ні сперматозоїда,які зазвичай йдуть в розхід і під час місячних і під час статевого акту .
Але з моєї яйцеклітини народиться моє дитя,можливо з таким же характером,таким же волоссям,очима.І воно буде десь рости з чужими навіть нехай добрими людьми.Я буду про це знати,але не буду мати права його бачити,пригорнути,любити,піклуватись.Жодна жінка,яка вже має своїх дітей ,і наніч вкладаючи спати цьомає їх не забуде що в неї ще десь є маля,думаєте з цим можна далі нормально жити?

Дуже співчуваю людям які не можуть природньо мати своїх дітей,ставлюсь до цього з розумінням,тому не проти таких методів запліднення,сама б ними скористалась,якби була необхідність.Але по вище перерахованим причинам донором ніколи не хотіла б бути.
Тим більше,що не вважаю що це проблема,бо насправді в світі повно людей які вважають яйцеклітини та спаерматозоїди лиш біоматеріалом,і сильно не заморочуються,що від того бувають діти.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення mavpusya » 10 грудня 2010, 21:32

Звичайно, що у кожного своя думка.
Але зрівнювати орган, якому ніколи не стати людиною, з яйцеклітиною, яка може стати мислячою живою істотою із душею, - не доречно.
Так, я із тих, кому прийшлось довго чекати на здійснення заповітної мрії - стати мамою. Вісім років очікування. Спочатку була злість. Потім апатія. А потім примирення із діагнозом: безпліддя.
Можна було іти на штучне запліднення. За коштами справа не стояла. Але я вважаю, що це Дар Божий - чудо. І людина не має вмішуватись у цей процес. Значить була не готова. Значить треба було чекати. Вірити, молитись і лікуватись.
Думала про всиновлення. Але бачила, як реагую на чоловікову бабусю. Її зауваження мене ранять, дії дратують. Своїй рідній я б пробачила значно більше. Вирішила, що поки не готова до всиновлення. Молила Бога, аби навчив нас із чоловіком стати добрими батьками, щоб зважитись на цей крок. А він взяв і подарував нам чудо! Маленьку рідну донечку. За всиновлення я досі думаю. Я надіюсь, що колись буду готова сказати такій дитині: "ти мій рідний..."
І свою яйцеклітину я б нікому не віддала! Це ніби втрати частину себе...
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей