Глобальні оголошення!



Стати донором яйцеклiтин

Стати донором яйцеклiтин

Повідомлення ЗІрка » 09 грудня 2010, 17:04

прочитала оголошення про заохочення стати донором у цый клыныцы http://klinika.te.ua/?menu=aboutus
платять шось 5000 грн.
як ви ставитеся до таких речей?
чоловык каже, що це те саме, що продати свою дитину...
а я мабуть якби сильно притиснуло (для моэъ вже народженоъ дитини в першу чергу) може б ы наважилася
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Ludmila » 09 грудня 2010, 17:51

[]Нам в поштову скриньку вже не раз клали рекламні флаєри про донорство репродуктивних клітин, здається то була реклама однієї Львівської приватної клініки, а обіцяна винагорода становила 8000 грн. В принципі все законно, адже статтею 290 Цивільного кодексу України гарантовано право людини на донорство репродуктивних клітин і, зокрема, у п. 7 статті 281 Цивільного кодексу України визначено право на такий його вид як штучне запліднення та перенесення зародка в організм жінки. Я теж, отримавши таку рекламку задумалась, а чи змогла б особисто я стати таким донором, все таки немалі гроші обіцяють, заключаєш відповідний договір, однак практично в майбутньому десь житиме твоя дитина, і стає не по-собі... І чесно відповіла собі, що ні.
Зображення
Ludmila Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 271
З нами з: 22 вересня 2010, 10:34
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 1
випускниця школи материнства (1)
Дякував (ла): 496 раз.
Подякували: 325 раз.
Діти: дівчинка Сашенька

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення nadia 2311 » 09 грудня 2010, 23:47

Я також коли вперше побачила таке оголошення на пару хвилин задумувалась чи змогла б. Вирішила що ні.Але все ж, хотіла б, почути думку о. Мартина з цього приводу.
Зображення
Зображення
nadia 2311 Офлайн


Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 130
З нами з: 13 березня 2010, 21:29
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 187 раз.
Подякували: 181 раз.
Діти: Синочок- грибочок
Донечка квіточка

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Перлинка » 10 грудня 2010, 00:04

Я навіть собі ніколи не задавала таке питання,тому що однозначна відповідь-ні,бо

однак практично в майбутньому десь житиме твоя дитина, і стає не по-собі...


100%,не те що не по собі,я навіть собі такого уявити не можу,всі мої діти мають бути при мені.

Мені ,звісно дуже шкода тих людей,що не можуть самі народити,але я думаю,що такі донори не проблема,обійдуться й без мене.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення mala-karta » 10 грудня 2010, 00:12

ага, в мене така ж думка

а донорство сперми?
я розумію, що мільйончик головастіків туди, мільйончик сюди...
Але це ж теж дитина буде рідна?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Natalinda » 10 грудня 2010, 00:15

От якби не було дітей сиріт - то може б я подумалапро ті сімяї що самі не можуть народити дитинку...але ж стільки чудових діток чекають свого шансу на всиновленя...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Перлинка » 10 грудня 2010, 00:22

Natalinda
Та як в сімї лиш жінка бесплідна,то чому чоловік має відмовлятись від щастя бачити очі своєї рідної дитини ,яке ми всі з вами маємо?
Так і нам можна сказати,шо не треба було родити,бо в інтернатах повно сиріт.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення mala-karta » 10 грудня 2010, 00:27

Знаєш, Перлинка, оце маючи свого ріднесенького Ромасика я починаю розуміти, що для того, щоби полюбити і повністю прийняти дитину в своє серце, то зовсім не обов'язково її народжувати. Я зараз не готова до того, щоби всиновити дитину, але от йде таке розуміння....
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Natalinda » 10 грудня 2010, 00:47

Ай Перлинка, ти далі не так поняла чи то я не так написала.
Я ж не кажу хай кільканадцять жінок народжують і відмовляються від дітей, а всі решта будуть їх всиновляти.
А на рахунок того що хтось один з пари безплідний - то тут про любов і самопожертву можна побалакати
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: стати донором яйцеклiтин

Повідомлення Перлинка » 10 грудня 2010, 00:48

оце маючи свого ріднесенького Ромасика я починаю розуміти, що для того, щоби полюбити і повністю прийняти дитину в своє серце, то зовсім не обов'язково її народжувати



Я це не заперечую,але шо не кажіть шо своє,то своє.і я поки що на 100% не можу стверджувати,що змогла б полюбити усиновлене як рідне.
Я не проти усиновлення,також задумуюсь,вірніше я точно б когось взяла,якби мене доля звела,підкинули чи десь пересіклась і шось мені йокнуло,шо то має бути моє,а ходити по дитбудиках шукти ,вибирати для мене зараз і не дуже вчасно і не дуже доречно,і психологіно важко,бо шкода всіх і всіх би хотілось забрати.Але маленьких дошкільного віку.Бо була кілька раз в інтернаті де вже школярі та підлітки ,то там мені шось нічого не йокало.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron