Глобальні оголошення!



Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення Перлинка » 19 червня 2012, 21:29

тобто якщо за аборт немає карної відповідальності в тих країнах де ми з тобою живемо,ти не вважаєш це ані вбивством,ані злом?

а що до карної відповідальності за гомосексуалізм,то це дуже відносно

В восьмидесяти странах гомосексуальность запрещена законом (Алжир, Сенегал, Камерун, Ливан, Кувейт и другие); во многих странах она наказывается тюремным заключением сроком до десяти лет (Нигерия, Ливия, Сирия, Малайзия, Ямайка и другие); иногда закон предусматривает пожизненное заключение (Гайана, Уганда). И ещё в десятке стран к гомосексуалам применяется смертная казнь (Афганистан, Иран, Саудовская Аравия, Йемен и другие).


Цікаво чинне законодавство,власне,якої держави визначає для тебе що таке зло ,а що добро?

Виходить твоє розуміння добра та зла залежить і коливається лише згідно цих законів?Отже якщо одностатеві шлюби дозволено,то й ти їх готова прийняти?
Востаннє редагувалось Перлинка в 19 червня 2012, 21:38, всього редагувалось 1 раз.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення Перлинка » 19 червня 2012, 21:34

гра з вогнем написав:Тому я не можу поставити вбивство в один ряд з гомосексуалізмом. Це різні речі.


отже такий вчинок як вбивство дітей осуджувати не можна,а пропаганду гомосексуалізму можна ?Звідки ж ти знаєш що ті люди,фото яких ти тут викладала та насміхалась саме пропагують гомосексуалізм?Багато з них просто публічні люди і все їх життя як то кажуть достояніє общєствєнності,незалежно від того хочуть вони це показати ,чи навпаки приховують.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення гра з вогнем » 19 червня 2012, 22:41

Перлинка, ти вирішила, шо я насміхалася, але це лише твоя інтерпретація :) давай ти не будеш мені приписувати своїх уявлень :)
Це саме стосується і вчинку "вбивство дітей". Вкладаючи у нього своє розуміння не перенось це розуміння на мої твердження.

отже такий вчинок як вбивство дітей осуджувати не можна,а пропаганду гомосексуалізму можна ?


Коли прийшов на землю Син Божий, то сказав: «Я не суджу нікого» (Ів. 8,15);
апостол Яків пише: «Один законодавець і суддя, що може спасти і почубити. А ти хто такий, що осуджуєш ближнього?» (Як. 4,12)
«Не судіть, щоб і вас не судили» (Єв. від св. Матвія) [2, с.1193]
«Віддайте кесареві кесареве, а Богові — Боже» (Єв. від св. Матвія) [2, с.1218]
«Мені помста належить! Я відплачу», – говорить Господь. (Рим 12.19)

Сподіваюся ти знейдеш в цих або в інших цитатах (ти їх краще за мене знаєш) відповідь на запитання чи можна християнці щось осуджувати :)

Звідки ж ти знаєш що ті люди,фото яких ти тут викладала та насміхалась саме пропагують гомосексуалізм?Багато з них просто публічні люди і все їх життя як то кажуть достояніє общєствєнності,незалежно від того хочуть вони це показати ,чи навпаки приховують.

Громадськість, виставлення свого життя на загал, публічність це все до певної міри є пропагандою того чи іншого способу життя. Думаю публічні люди це добре розуміють :)
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення Перлинка » 20 червня 2012, 00:16

Гра,очевидно,ти цитати гуртом без розбору копіювала ,бо там чьос і про помсту попало і про кесареве .

Судити людей,це міняти до них своє відношення ,побивати камінням,карати,виносити вирок ,вирішувати чого ця людина заслуговує за свої вчинки і т.д.

Якщо я не помиляюсь я такого не робила.

Судити про вчинки -це розрізняти що таке добре,а що зле.Відповідно без вдаваної толерантності називати речі своїми іменами,якби неприємно не було оточуючим це чути.

Якщо все християнство називає аборт вбивством,то чому я не маю права?Бо чинне законодавство так не вважає?
Якщо християнство вважає вживання гормональних контрацептивів гріхом,то чому я не маю права про це нагадати?
Якщо християнство вважає гріхом та злом гомосексуалізм і інші збочення,то чому всі вважають нормальним давати оцінку таким вчинкам,і не вважають що це осуд і що це не їх справа хто з ким і яким чином отримує сексуальне задоволення .Тому що вас бентежить пропаганда?

Мене також бентежить пропаганда.Мене бентежить те що аборт сьогодні не прийнято називати вбивством,а просто чисткою.Мене бентежить те що це норма,що за неофіційними даними лише 2% жінок ніколи цього не робили.Так ,очевидно я вимушена проявляти толерантність до абортів і не проявляти до гомосексуалізму.Цікаво чому?Може тому що перших вимагаючих до своїх вчинків толерантності та розуміння в нашому суспільстві поки значно більше ніж других?І це вже норма,бо це роблять практично всі?
Я не хочу щоб мої діти росли в суспільстві де аборт,чи абортивні контрацептиви -це норма.Відповідно всяку толерантність та терпимість до них я також вважаю популяризацією.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення mari » 20 червня 2012, 00:16

поверніться до теми!!!!!!!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення Перлинка » 20 червня 2012, 00:18

ми в темі ,в моєму останньому пості є багато про гомосексуалізм!!!!!!!
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення гра з вогнем » 20 червня 2012, 00:30

Перлинка, шкода, що ти не помітила логіки в послідовності цитат :) але добре, шо прочитала :)

а чого ти знову на аборти переключилася я теж не зрозуміла.

дві соціальні проблеми, два обговорення :)

повертаючись до теми гомосексуалізму
я знайшла єдину фразу, яка хоч трішки має стосунку до дискусії :)
Так ,очевидно я вимушена проявляти толерантність до абортів і не проявляти до гомосексуалізму.

кому очевидно? хто тебе змушує?
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення Перлинка » 20 червня 2012, 00:41

ті хто звинувачує мене в осуді такого явища як аборт

суть питання яке я зараз піднімаю-толерантність .Мені не зовсім ясно де в розумінні людей межа між толерантністю ,байдужістю та осудом і неосудом.І чи впливає толерантність до явищ які християнство вважає злом(а сучасне демократичне цивілізоване суспільство не вважає )на їх популяризацію ,швидке поширення та прийняття за норму.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення Natalinda » 20 червня 2012, 00:43

[mod]Перлинка прохання створити про толерантність окрему тему, а не обговорювати тут все і всіх на купу[/mod]
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Гетеро, гомо, метро, омнісексуальність? Що це?

Повідомлення Перлинка » 20 червня 2012, 00:46

я вже собі поговорила,хочете тріть ,хочете діліть
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron