Глобальні оголошення!



Чужі діти, як свої?

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення nelly » 19 січня 2016, 21:24

хотіла створити а тут така тема вже є))
ну хто ще не писав чи думали про таке?
Я задумуюся інколи про таке але то певно ще страшніше ніж народити свою дитину. Може є тут на форумі хто всиновлював? яке життя після всиновлення?
я якби ще не задумувалася над народженням в майбутньому ще дитини то певно всиновила, хоча хто його зна. :confused:
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Тиха » 20 січня 2016, 14:52

Подруга зараз збирає документи на всиновлення. Дійсно, дуже багато бюрократіі. А медичний огляд такий, ніби в космос збираються відправляти :crazy: Ми з нею говорили на ту тему - чи може чужа дитина стати рідною (бо мама іі відмовляє трохи). І я для себе зррзуміла, що якщо мотивація до того, щою мати дитину психологічно здорова(дати дитині життя і допомогти дитині у іі самореалізаціі), то немає значення, де та дитина взялася. Ну а як хочеться в дитині бачити себе чудову, тільки тішитись нею і налаштовуватись на суцільний позитив, то прийомна дитина - не варіант.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Русік » 20 січня 2016, 16:50

Моя мрія - народити третю (дуже хочеться донечку) і всиновити ще одну дитину, можливо, не дуже маленьку. Боюсь з чоловіком поговрити відверто про це. Хоч знаю, що в загальному він не проти всиновлення, і мотивація у нас буде подібною.
Багато читала на цю тему - про психологічну адаптацію (і дітей, і батьків). Це мене страшить найбільше. Не все так світло-сонячно-мімімішно, як уявляється, але ти ж це робиш не для себе, не для свого его - для дитини, тому в певній мірі маєш переступити через себе.
Наразі готуюсь морально і вивчаю список документів.
Дорогу осилит идущий!
Русік Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 966
З нами з: 23 лютого 2010, 17:37
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2)
Дякував (ла): 896 раз.
Подякували: 1209 раз.
Діти: Козаки Микола та Сашко + козачка Катерина

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Тиха » 20 січня 2016, 17:28

Колись чула від знайомоі, яка працювала з прийомними сім'ями, що багато пар відмовляються від ідеі всиновлення на етапі навчання, яке є обов'язковим перед всиновленням. Бо тоді люди розуміють, що проблем може бути багато, а не всі до того готові.
Тиха Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 536
З нами з: 27 липня 2013, 19:08
Нагороди: 2
за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 397 раз.
Подякували: 277 раз.
Діти: Хлопченя

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Marichka » 20 січня 2016, 19:09

Я знаю такі сім"ї,що всиновили.Збоку-все добре.Сама колись дуже хотіла.Тепер боюсь,чи не робитиму різницю між своїми і чужими.Бо свої ближчі,якщо в колективі якомусь.І ще не відкидаю того,що могла б мати будинок сімейного типу.Чоловік таке не підтримує,наразі і себе в тому не бачить.Каже,що можу сама народити.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Галина » 20 січня 2016, 19:17

Marichka написав:І ще не відкидаю того,що могла б мати будинок сімейного типу.

Я теж про таке неодноразово думала. Але чоловік не підтримує. Ну і треба мати свій будинок, щоб діток розмістити нормально. Може колись.
Галина Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 2526
З нами з: 21 травня 2010, 19:58
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3341 раз.
Подякували: 2248 раз.
Діти: 3 дівчинки-красунечки

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Sms » 20 січня 2016, 21:06

Направду, я приголомшена, в хорошому розумінні цього слова, подвигом тих пар, які всиновлюють діток і виховуют їх як своїх не заради державних виплат чи ще чогось!Сама не зможу взяти дитину на виховання, страх , що буду розділяти свою і "чужу" дитину. Загалом такі жінки для мене героїні!
Для мене народити свою другу чи третю лялю - то страх якись підсвідомий :crazy: Мені здається, що я не зможу ще когось полюбити, як доню. От я на підсвідомому відчуваю, що готова на все заради неї! Навіть , на гріх вбивства з ціллю самозахисту. А як поділити ту любов між двома чи трьома дітками. Мої коліжанки сміються з мене, кажуть, що мамине серце не ділиться на дітей, воно просто з народженням кожної наступної - стає більшим і вміщає в 2,3 рази більше любові :love:
Зображення

ЕСЛИ У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ, ЭТО НЕ ЗНАЧИТ, ЧТО Я ВАШ ВРАГ ИЛИ ИДИОТ... ЭТО ПРОСТО ЗНАЧИТ, ЧТО У МЕНЯ ДРУГОЕ МНЕНИЕ.... Эдвард Радзинский
Sms Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1698
З нами з: 29 травня 2012, 15:41
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1201 раз.
Подякували: 1237 раз.
Діти: Найкраще мамине сонечко - Дарья:)

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Marichka » 20 січня 2016, 22:24

то правда,що любов збільшується з народженням дітей
в мене ще не було такого,щоб відчувала,що якусь зі своїх дітей люблю менше чи більше
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення TYulia » 21 січня 2016, 11:21

Як вже є свої діти, то з всиновленням треба і з ними рахуватись. Відколи маю свого сина, відчуваю, що до всіх інших дітей відношуся по іншому. Може хіба брати дитинку немовлятко і проходити з ним весь шлях як зі своїм. І ще трохи боюся, що вже як дитина починає проявляти свій характер, то в ярості, щоб не згадувати, що то не моя дитина. Наприклад, мій Шустрик може сильно чудити, доводячи до сказу, але знаю що татусь його чудив ще більше, та й стараюсь це сприймати легше, а з не рідною дитиною не знати як було б. І потім я і себе за це відношення картала.
Перші сім років дитину потрібно любити, другі сім років треба її виховувати, треті сім років - бути їй найкращим другом, а потім відпустити її і молитися, щоб у неї все було добре...
Зображення
TYulia Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1584
З нами з: 09 серпня 2012, 15:27
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) поцілована Богом (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 797 раз.
Подякували: 700 раз.
Діти: маленький чудо-хлопчик

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Ulkanet » 08 лютого 2016, 01:40

на днях проходячи повз телевізор почула, як розповідали про дітей сиріт. я всього не бачила/чула - бо мені мала трохи не дала послузати. але суть була така: щоб волонтери (а себто прості люди, сімї) допомагали сиротам - ставали для них такими неформальними "опікунами", допомагали соціалізуватися, забирали на вихідні, передавали свій достід, вчили їх елементарним навикам життя в суспільстві і т.д.
Шкода, я не памятаю який то був канал. Бо ідея досить хороша. Я вище вже про таке писала, а тут якийсь хлопчина, який сам був сиротою, це втілює в життя. І наскільки я зрозуміла - саме в Тернополі. :clapping:
Може ще хтось бачив той репортаж??? Бо може я щось наплутала (бо не все чула), тай вас тут ввожу в оману :=): :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей