Глобальні оголошення!



Чужі діти, як свої?


Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Перлинка » 13 грудня 2010, 18:59

проте, це, скоріш за все, після того, як МОЇ власні діти, скільки мені Бог пошле, будуть сповнені тої любові і виховані, і коли я дійсно дойду до того рішення в душі, що зможу комусь ще це дати.

От чесно кажучи,через те що ми відкладаємо,я думаю що то ніколи не настане,бо боюсь,що завжди знайдуться відмазки,я Марта зараз не за тебе пишу,а за себе.Якби загальний порив серця є ,але якось страшно.
Родичі мого чоловіка,колись за радянських часів заможні та впливові люди(чоловік герой радянського союзу ,займав високий військовий чин тільки не памятаю який) взяли з дитбудинку дівчинку,як їхні сини стали дорослими.Так от та дівчинка в підлітковому віці втекла з дому,і лиш своїх дітей нагуляних прийомній мамі підкидала,яка вже на той час реально бабусею була.
Тому я все-таки думаю,що гени своє беруть,правда я тих людей особисто не знала,бо вони вже неживі,доля прийомної дочки невідома,не знаю що між ними відбувалось,чи любили її,чи не любили.Знаю що вона крала з дому і виносила все що бачила.
Тут вже навіть проблема не в тому чи скажуть тобі потім за це дякую,чи ні ,а чи матимеш спокійну старість.
От здається благе діло,а можна собі таких проблем заробити.
Я чесно скажу,що маю такий порив не з любові а з жалю,і хочеться в житті хоч якийсь благородний вчинок зробити.А чи вдасться потім полюбити,то найбільше питання.
Тому ,мабуть ,для мене це можливо в зворотньому напрямку,я маю бути знайома з тією дитинкою,мати до неї якісь теплі почуття крім жалю та співчуття і бути твердо переконаною,що хочу цього.Але як це має статись :head: ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення alenka » 13 грудня 2010, 22:23

Вибачте, може не в ту тему, але не можу заспокоїтися вже кілька днів (сталося то саме тоді коли форум не працював), а щойно ще й статтю побачила http://te.20minut.ua/news/10188345
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Marta » 13 грудня 2010, 22:37

alenka, ти знаєш особисто про той випадок?
вважаю, звичайно, неприпустимим насилля в сім"ї, неважливо, над дитиною, чи кимось іншим, мають бути інші методи виховання.
Проте, треба знати всі нюанси.
Але, чомусь, мене це не дивує. Насилля в сім"ях є. І я знаю тихі сім"ї, які навулиці просто ходять, як святоші і щебечуть до дітей, а дома такими матами криють один одного(і дітей теж), що просто страшно (сусіди).. :ugeek:
В пориві можна й не таке зробити, особливо з чужою дитиною. Але, значить, треба лікуватись. :stupid:
Marta Офлайн


 

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення TattyMummy » 13 грудня 2010, 22:50

Я також задумувалась про усиновлення (був період, що думала не буду мати діток власних). Але це були лише думки, напевне ніколи б не наважилась.
Перлинка написав:Тому я все-таки думаю,що гени своє беруть,правда я тих людей особисто не знала,бо вони вже неживі,доля прийомної дочки невідома,не знаю що між ними відбувалось,чи любили її,чи не любили.Знаю що вона крала з дому і виносила все що бачила.
Тут вже навіть проблема не в тому чи скажуть тобі потім за це дякую,чи ні ,а чи матимеш спокійну старість.

Знаю схожу історію, правда там в сім"ї не було власних дітей. Так той хлопчик ще будучи малим крав у родичів, сусідів, а потім врешті і у в"язницю потрапив. Знаємо ж що переважно залишають діток не зовсім "нормальні" люди. А як написала Перлинка, гени беруть своє...
Саме цей факт завжди мене насторожував проти усиновлення. Але як бачу діток у дитячих будинках - сльози на очі навертаються і хочеться їх забрати до себе і огорнути теплом.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Alisa » 13 грудня 2010, 23:00

Думаю, придурок би рідну дитину за печенько так не виховував би. Певно хотів так викорінити якісь крадійські гени.
Сумно, шо відбудеться лише умовним терміном. Може, хоч хтось йому руки поламає.

А взагалі тема дітей сиріт в нашій державі дуже важка, оскільки суспільство наше хворе. І держава не спроможна захистити довірених їй дітей.
Я б ввела якесь покарання для жінок, що відмовляються від дітей. Вирішила лишити немовля в пологовому - стерилізували - і хай гуляє зозулька.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Marta » 13 грудня 2010, 23:07

Ой, та краще б залишали в пологовому, а ті випадки, коли викидають дітей в смітник?...
Де шукати потім тих зозульок?...
І яке покарання їх чекає?...
Marta Офлайн


 

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Alisa » 13 грудня 2010, 23:11

Марта, треба їх шукати як злочинців, вираховувати і клеймити. Тавро на лобі для таких в самий раз.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення alenka » 13 грудня 2010, 23:22

І мені чомусь здається що нашій державі диктатура потрібна, і жорсткі покарання, і жорсткий контроль за всиновленням дітей і дуже сильна психологічна підготовка майбутніх батьків, тому що всиновлені діти - вони особливі. Їх життя з рідними батьками-алкоголіками, наркоманами чи садистами, або життя в тому ж інтернаті - калічить неймовірно. А не гени всьому виною, гени - це відмазки невмілих батьків.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Marta » 14 грудня 2010, 00:42

alenka, 100%, теж так думаю.
:thumbsup:
Marta Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість