Глобальні оголошення!



Чужі діти, як свої?

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Перлинка » 14 грудня 2010, 21:39

Сьогодні зранку показували кльову комедію на цю тему по кабельному,я вже колись її бачила.Легка,банальна,добра.

http://yutel.pp.net.ua/publ/7-1-0-1788

Але в житті так не буває :)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 19:11

Завжди мріяла усиновити чи удочерити :) Добре, що мої мрії співпадають з бажаннями чоловіка :) От тільки "станемо на ноги" і візьмео пару діток :family: Дуже хочеться подарувати батьківську любов як найбільшій кількості діточок. Памятаю, як на 3 курсі, у нас були пари з педіатрії в Будинку Дитини, то я з тих пар майже кожного разу зі сльозами на очах йшла :cry: Як би могла, то усіх би їх забрала до себе...
Mary Awa Офлайн


 

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Перлинка » 12 грудня 2011, 22:19

недавно бачила телепередачу про православних монахинь що беруть з дитбудинку дівчаток на виховання, Господь через них з тими дітьми,часто з неблагополучних сімей творить чудеса,навіть лиця в дівчаток інші не кажучи про мову,мисленя ,повадки ,порівняно з тими що звиклось бачити серед дитдомівських сиріт. Монахині кажуть що дуже втішились коли зрозуміли і побачили ,що причастя в силі зруйнувати погану спадковість,бо спочатку не могли дати собі раду і дуже переживали.
Неможливе це людям, а не Богові. Бо для Бога можливе все! (Мк.10:27)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення happymami » 16 листопада 2012, 23:54

моя знайома всиновила дівчинку. З півдня України. Практично російськомовну. мама її - в тюрмі. Пройшли обстеженя в лікарів. А в дитини і рахіт у паличка туберкульозна і глисти. Дитині 5 років. Дуууже гарна. Я часто на них дивлюся, бо вони приходять до мене на роботу (там поруч в розвиваючу школу ходять). То шо я думаю - не знаю, чи змогла б таку дорослу дитину усиновити. В неї вже є своє я, звички, виховання... І дуже важко з нею. Я на рідних інколи кричу як ведмідь якийсь. А якби на чужу накричала і вона раптом заплакала - то я б собі потім простити не могла. Ну і якось е ті відчуття. А от немовлятко чуже тримала на руках, і хоч воно не було мені таке миле, як мої, але всеодно таку дитинку я могла б полюбити як рідне. Поняла, шо старших - ні(((
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Marichka » 17 листопада 2012, 10:17

Я ще недавно могла себе уявити мамою будинку сімейного типу.Зараз маю такий токсикоз,що жити деколи не хочеться,ні нічого робити:)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення irinka » 17 листопада 2012, 16:20

Marichka написав:Зараз маю такий токсикоз,що жити деколи не хочеться,


Марічка тебе можна вже медалькою вітати? :wink:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення kruana » 25 серпня 2013, 01:56

Дівчата, а є серед нас ті, хто всиновив дитину або оформив опіку? Все частіше задумуюся над тим, щоб подарувати любов, турботу, тепло обездоленому дитячому сердечкові, зрештою, добробут і шанс. Хочеться почути думку інших. Думки поки що дуже суперечливі.
kruana Офлайн


 

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Ulkanet » 25 серпня 2013, 02:17

Знаю одну пару, яка має своїх дітей, і яка хотіла всиновити дитини.
в Тернополі їм сказали дуже велику ціну за дитину, яка сильно відставала в розвитку.
вони поїхали аж в Харків,там ціна була наполовину менша. але знову дитина була дуже відсталою у розвитку. в 1,4 ще навіть ходила, не говорила, не проявляла ніякого інтересу до оточуючих. :sad:
Та жінка дуже сильно розстроїлася, переживала. :cray:
вони так і не всиновили дитини, хоч і збирали різні документи більше року.
недавно вона народила ще одну дитину. :wink:

всиновити вони хотіли з такими ж прагненями як і ти, бо ж мають своїх дітей.
багато хто здається на пів дорозі, як тільки починає проходити всю ту бюрократію. (щоб взяти дитину на Різдвяні свята - тре купу документів і т.д. то тре ще певно від Паски починати збирати :hi: )

але згадайте скандал з сімейним будинком і "матірю-героїнею"
Прихований текст. Щоб його побачити, Вам необхідно зареєструватися!

як їй дозволили всиновити стільки дітей??? а простим сімям так важко всиновити дитину. :dash: :dash: :dash:


я часто думаю за тих дітей, бо колись жила 2 роки з сиротою їз дит.будинку. :sad:
може як варіант, буде знайти дитину і приходити до неї в будинок, забирати на вихідні. а коли вона "закінчить" інтернат - взяти до себе жити і допомагати їй влаштуватися в житті. ще б ті працівники інтернатів йшли на зустріч :dash: :dash: :dash: але то так мої видумки :=): :=): :=): , бо незнаю чи реально можна так зробити. :=):
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення kruana » 25 серпня 2013, 02:22

Також думаю про те, щоб забирати дитину на свята, вихідні, а згодом допомогти у житті. Допомога від держави мене не цікавить, а витрачання часу на бюрократичні папери лякає.
kruana Офлайн


 

Re: Чужі діти, як свої?

Повідомлення Ulkanet » 25 серпня 2013, 02:26

kruana тоді взнавай чи так можна і в якому інтернеті, розкажеш. :love:
а то я зараз тимчасово мушу забути про таку мрію. :sad:
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей