Глобальні оголошення!



Чи є схильність до післяпологової депресії

Re: Чи є схильність до післяпологової депресії

Повідомлення oksana.tesliuk » 18 липня 2011, 21:17

мешканка написав:Нещодавно прочитала, що матері, які очікували і планували вагітність-більш схильні до післяродових депресій, аніж ті матері, для яких вагітність була несподіванкою. Аргументувалось тим, що, коли жінка прагне стати мамою, то схильні ідеалізувати материнство і не налаштовуються на майбутні труднощі, на відміну від матерів, для яких вагітність не була очікуваною. Що ви про це думаєте?

В мене саме так і було.
Перша вагітність була планована, але з депресією
Друга - велика приємна несподіванка та ше й без депресії. А завтра нам вже буде 2 місяці :dance:
oksana.tesliuk Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 895
З нами з: 11 лютого 2011, 23:58
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 804 раз.
Подякували: 1014 раз.
Діти: Андрій 23.11.2003
Микола 19.05.2011

Re: Чи є схильність до післяпологової депресії

Повідомлення Гість » 19 липня 2011, 09:46

мешканка написав:Нещодавно прочитала, що матері, які очікували і планували вагітність-більш схильні до післяродових депресій, аніж ті матері, для яких вагітність була несподіванкою. Аргументувалось тим, що, коли жінка прагне стати мамою, то схильні ідеалізувати материнство і не налаштовуються на майбутні труднощі, на відміну від матерів, для яких вагітність не була очікуваною. Що ви про це думаєте?


З мого досвіду виходить, що то все-таки то правда! Цікаво, як буде, коли і друга вагітність буде планованою. Вже відомі ті всі проблеми, які можуть бути...знаєш, що як і до чого, як з дитинкою поводитись. Вроді готовий до майбутніх труднощів, вже й не так ідеалізуєш материнство.
Гість Офлайн


 

Re: Чи є схильність до післяпологової депресії

Повідомлення Lusik » 19 липня 2011, 19:49

Я не знаю чи погоджуватися чи не погоджуватися з думкою, але у мене вагитнисть непланована була и про депресию читала. А вона мене не оминула. А причиною були важки пологи(я так думаю) ,бо и дитинка здорова народилася и чоловик був ввесь час поруч и пидтримка близьких людей, а от пологи були не таки як я уявляла, як планувала. Виходить для мене краще нычого не планувати наперед щоб не розчаровуватися,я думаю , що ииндивидуально для кожноъ жинки. Хоча для мене зовсим не характерна депаресия, але так сталося и чому :? , то ще до кинця не впевнена :?: (И ще вибачте за правопис-немаэ покищо украинськои мови, бо злетив windows)
Lusik Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 575
З нами з: 17 лютого 2011, 15:04
Звідки: Тернопіль-Дружба
Дякував (ла): 1183 раз.
Подякували: 609 раз.
Діти: Синусик-котусик
(29.10.2010)

Re: Чи є схильність до післяпологової депресії

Повідомлення Vikibee » 06 липня 2012, 11:10

У моєму випадку так і було. Дитинку планували, з нетерпінням очікували, не думала, що мене таке спіткає. Але стикнулася таки з нею. Це все дуже відносно і індивідуально, вважаю.
Моя молитва лине в Небеса! Стою я перед Богом на колінах: "Дай, Отче, миру, спокою в серця... Тебе благає щиро Україна..."
Vikibee Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 561
З нами з: 04 липня 2012, 10:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 862 раз.
Подякували: 335 раз.
Діти: Дівчинка Марічка.
Синочок Гліб

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей