Глобальні оголошення!



Коли омріяна вагітність не наступає....

Re: Коли омріяна вагітність не наступає....

Повідомлення mari » 19 липня 2010, 20:51

Відпочити треба, молитись. уявляти собі дитинку в животику, поїхати на море, змінити клімат хоч на 2 тижні, забути про усі дрібниці,завдАння, проблеми і просто кохати один одного. :heart: :heart: :heart:
А потім забути про ВСЕ, як повернетесь додому.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Коли омріяна вагітність не наступає....

Повідомлення marysia » 20 липня 2010, 16:44

u mene tez tak bylo-kozni misacni -welukuj stres,kupa sliz i strasna depresija...do toho wsioho newdale podryzza,rozlucenna,dowhuj 2-ricnuj proces unewaznenna slubu i td.....ale kolu ja pidijsla do slubu po-insomu,kolu zrozumila,sco scasluwoju moze byty simja i bez ditej,tobi zustrila horosu ludunu,wujsla zamiz,zawahitnila,narodula dutyny,otrymala cerkowne unewaznenna slubu i stala scasluwoju....a sce dopomohla meni molutwa do sw.Judy -Tadeja....na joho cest i nazwala sunocka-Tadejcukom...tomu dumaju,holowne nadijatys.....dity pojawlajutsa wlasne todi,koly majut pojawutys...
marysia Офлайн


 

Re: Коли омріяна вагітність не наступає....

Повідомлення olgakr » 22 березня 2011, 21:19

У нас лиш після двох років спроб народилася наша донечка. Лікарі казали, що у нас все гаразд, і я молилася до Божої Матері і вона почула мої молитви.
olgakr Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 318
З нами з: 10 березня 2011, 18:15
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 421 раз.
Подякували: 342 раз.
Діти: дівчинка ,хлопчик і ще раз дівчинка,і ще раз хлопчик..,і ще раз дівчинка...

Re: Коли омріяна вагітність не наступає....

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 18:58

Naya написав:Розслабитися....розслабитися, розслабитися...то найважче, але і найголовніше - не зациклюватися.

Це дійсно саме головне :) Чим більше я хотіла завагітніти, тим важче це ставало :( А ще, чим більше хочеться завагітніти, то вже здається, що вагітна і живіт вже ніби росте :( А, коли відпустити, забути, розслабитися і покластися на Бога - все вийде :)
Nelya написав:Я б порадила те, що писали вже до мене - молитись і повністю довіритись Богу.
Mary Awa Офлайн


 

Re: Коли омріяна вагітність не наступає....

Повідомлення Оксанка » 02 серпня 2011, 21:30

Chocolat написав:усе в Божих руках, ми не знаємо як краще, але кожного разу тільки можемо відчувати на собі Його любов.

;-) точно!!! Також знаю сім"ю, котрій важко було завагітніти і перший раз і другий, але обминувши лікарів, вони всі надії і сподівання поклали на Бога! :-| :-| :-| І таки Бог подарував їм діток! :clapping: Вони так і кажуть,що то надзвичйне ДИВО!!! :heart:
Оксанка Офлайн


 

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей