Глобальні оголошення!



Штучне запліднення

Re: Штучне запліднення

Повідомлення мешканка » 26 квітня 2010, 10:22

Ну...моя думка базується на багатьох фактах, а не "просто так".
mari написав:Це рідкість, а якщо і є більше ембріонів- завжди питають думку жінки і часто жінки відмовляються і народжуть всіх.
І ви вірите, що в нас, в Україні, беруть до уваги думку жінки, коли мова йде про гроші? Будучи в Іспанії, я не одноразово по МасМедія чула, як в таких країнах, як Україна відбувається "експорт" аботованих плодів, ембріонів з "ін вітро", клітин з абортивних плодів для клонування тканин і органів... Це не я собі придумала і, можливо, схилялася б до думки, що то "во благо", якби того всього не начиталася. Знаю, що в сучасному світі все вирішують гроші, а на такому заробляються мільярди, так само, як продають дітей "на органи" і т.д. Ну не будемо це сюди вмішувати.
Naya написав:А якщо розглядати, що Бог не дає дитинки для того, щоб людина щось зрозуміла, переглянула своє життя, але дає важкий варіант - ЕКО, по дорозі до якого вона зможе це зробити?Хіба так не може бути?
Звісно, може бути, тому я і кажу, що НА ДАНОМУ ЕТАПІ СВОГО ЖИТТЯ я є категоричною. ;) Але, на мою думку, люди граються з життям, а ми бачимо тільки "вершину айсберга" В випадку "штучного запліднення" "життя" стає предметом маніпуляцій, до цього не відносяться, як до чогось "недоторканного", "святого". Ви подивіться, скільки казусів нам дає Мас Медіа (тільки ті. про які ми знаємо). Інформація для роздумів:
http://cheeha.livejournal.com/343733.ht ... ad=1488565
http://medicinform.net/human/biology/biology12.htm
http://www.cmserver.org/library/index.php?id=44
http://ruskline.ru/news_rl/2010/02/01/v ... embrionov/
Ще нещодавно прочитала про таке: :scare:
-70 -літня жінка, в результаті штучного запліднення, народила дитину.
-Мама заморозила свої яйцеклітини для своєї безплідної доньки, діти якої будуть
заодно їй і сестрами.
-В розвинутих країнах відкривають "банки ембріонів"!!!! Де ембріони перебувають в стані замороження для подальшої імплантації, або для "культивування" здорових органів. (вам пропонують заморозити власні ембріони, і, якщо ваша дитина буде невиліковно хвора, в неї з"явиться шанс на оздоровлення, через донорство "замороженого братика, чи сестрички".... :scare: http://nsk.sibnovosti.ru/society/73559- ... astey-tela
Люди, ви справді думаєте, що з цього буде щось добре???
Я думаю, люди втратили відчуття межі дозволеного.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Штучне запліднення

Повідомлення мешканка » 26 квітня 2010, 10:28

mari написав: І не треба до штучного запліднення додавати клонування, продаж ембріонів, ті.- це все є і без штучного запліднення.

А як же інакше дістати ембріонів, як не через штучне запліднення? Звідки брати "генетичний матерал"?
Ось такі ми маємо закони: http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... eg=994_070
В Росії прийняли закон, в якому вільно дозволено торгувати ембріонами та проводити різні маніпуляції над ними...
Невже "власне щастя" вище за все?
Рекомендую подивитися художній фільм, як на мене-наше 100% майбутнє: http://www.linecinema.org/newsz/drama-o ... nlajn.html
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Штучне запліднення

Повідомлення mari » 04 травня 2010, 12:29

От приїхала з навчання, роздумую над словами: :???:
Коли твориться штучне запліднення- втрачається Божественна суть, є лише людська подоба. Іде прирікання цих людей на механічне життя, і в цьому трагедія людства. У викривленні розуміння Божественності, яку люди викривляють під себе.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Оксанка » 27 липня 2011, 10:38

Я також проти штучного запліднення! Але чула, що церква більш-менш схвалює такий спосіб: якщо, наприклад, в жінки взяли 3 яйцеклітини, три яйцеклітини запліднили і три яйцеклітини підсадили.Тобто дітки не гинуть, просто запліднення відбуваєтья не природньо, а штучно, поза організмом жінки. Хто що думає з цього приводу?
Оксанка Офлайн


 

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Оксанка » 27 липня 2011, 10:41

mari написав:Я підтримую науку щодо можливості самостійно виношувати і народжувати дитину, зачату навіть в пробірці. Моя знайома так народжувала 3 роки назад. Нажаль це вдалося лише з 3 разу штучного введеня вже заплідненої зиготи(дитини) і лежала вона до 7 місяців ще 3 місяці з судном не встаючи, і маленькі народились і хворіли. Але тепер ці 2 дівчаток радують усіх. А так, хто знає, як би склалось подальше життя і жаль мами за те, що не може народити. Це ж також і величезний комплекс неповноцінності, що дуже заважає вірити , жити, любити.

А ви б погодилися на штучне запліднення?
Оксанка Офлайн


 

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Alisa » 27 липня 2011, 15:32

Я вважаю, що діти з пробірки - теж послані Богом. І не варто втрачати свого шансу завагітніти цим шляхом, бо церква не дуже схвалює.
В мене є знайомі - протестанти. До їхньої церкви ходила пара яка не могла мати дітей.
І коли ця пара зважилась на штучне запліднення, вони всією парафією молились за них.
Бо не кожне заплідненя дає бажаний результат.
Але їм пощастило, і Бог послав їм дитину, хай навіть з пробірки.

Думаю, церква має йти в ногу з часом, і протестанти в цьому мені дуже подобаються.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Alisa » 27 липня 2011, 15:38

mari написав:От приїхала з навчання, роздумую над словами: :???:
Коли твориться штучне запліднення- втрачається Божественна суть, є лише людська подоба. Іде прирікання цих людей на механічне життя, і в цьому трагедія людства. У викривленні розуміння Божественності, яку люди викривляють під себе.



Тут я абсолютно не згідна.

Лікарі вибирають найсильніші сперматозоїди, вираховують найвдаліший момент для яйцеклітини. Тобто роблять природній відбір. В ідеалі має бути зачаття.
Але далеко не кожна спроба запліднення вдала.
Навіть більше, статистика невдач доволі висока.

Питається, чому?

А тому, що людина з пробірки чи з ліжка - то Божественний задум.
І без Божої помочі жодне запліднення не вдасться.


П.С. Люди, які йдуть на штучне запліднення теж сподіваються на Боже диво.
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Alisa » 27 липня 2011, 16:06

Власне, медицина - це ж лише знаряддя в руках Божих ;-)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Nataluska77 » 08 квітня 2012, 02:41

Добре так говорити, як ти, коли є свої дітки.
Nataluska77 Офлайн


 

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Nataluska77 » 08 квітня 2012, 02:44

Це мій єдинний вихід мати дитину.
Nataluska77 Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

cron