Глобальні оголошення!



Штучне запліднення

Штучне запліднення

Повідомлення мешканка » 23 квітня 2010, 08:10

Цікаво почути вашу думку про "запліднення в пробірці". Чи приймати ви таке наукове досягнення? Чи погодилися б на таке?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Naya » 23 квітня 2010, 10:04

Для деяких людей - це вихід, коли неможливо завагітніти, а дуже хочеться свою крихітку. Я знаю багатьох в кого проблема з тим, щоб завагітніти. І це справді проблема. Дах їде, коли ти чекаєш-чекаєш, а не виходить. І я їх дуже розумію. Мені дах вже трохи теж починав з"їзджати, через невиношування.
Я це сприймаю позитивно. А чи пішла б на таке сама - то не знаю. Ми не так довго чекали, (я знаю пар, які роками чекають, стараються), та й я вагітніла, але вагітність зривалася, тому про ЕКО не думали.
І знову ж таки, то є досить дорога процедура, і не дає 100% гарантії. Добре, ящо фінанси дозволяють, а як ні?
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Oksana » 23 квітня 2010, 15:33

Важко сказати, дякувати Богу проблем з зачаттям в мене немає, тому і говорити по цій тем важко.
Дійсно, для пар, які не можуть самостійно зачати дитинку, це вихід. Адже багато подружніх пар саме таким чином стають щасливими батьками. Але...чула колись, що церква проти такого. Проти неприродного зачаття дитинки. Незнаю, наскільки це правда, от цікаво, може хтось детальніше досліджував цю тему, з огладу церкви...
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Штучне запліднення

Повідомлення мешканка » 23 квітня 2010, 16:01

Я багато знаю, щодо позиції Церкви і ще деякі нюанси, про які напишу дещо згодом. Але, думаю доречно запитати про це все в о. Мартина.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Штучне запліднення

Повідомлення мешканка » 25 квітня 2010, 00:03

Щойно переглянула фільм-фантастику "Гаттака", якраз тісно пов"язане із Штучним Заплідненням та неймовірно реалістичне майбутнє нам змальовує. Раджу подивитись, а по самій темі напишу дещо згодом.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Штучне запліднення

Повідомлення mari » 25 квітня 2010, 22:45

Я підтримую науку щодо можливості самостійно виношувати і народжувати дитину, зачату навіть в пробірці. Моя знайома так народжувала 3 роки назад. Нажаль це вдалося лише з 3 разу штучного введеня вже заплідненої зиготи(дитини) і лежала вона до 7 місяців ще 3 місяці з судном не встаючи, і маленькі народились і хворіли. Але тепер ці 2 дівчаток радують усіх. А так, хто знає, як би склалось подальше життя і жаль мами за те, що не може народити. Це ж також і величезний комплекс неповноцінності, що дуже заважає вірити , жити, любити.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Milichka » 26 квітня 2010, 07:46

Дитина -це ж радість, сенс життя, подарунок Бога, тому будь які (в межах розумного) методи для досягнення цього є хорошими.
Церква проти штучного запліднення, але мені здається, що з часом ці погляди повинні змінитися....
Якщо дівчинка не Принцеса для свого татка - вона ніколи не буде Королевою для свого чоловіка.
Milichka Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 933
З нами з: 25 січня 2010, 17:46
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1381 раз.
Подякували: 983 раз.
Діти: Тінулька-симпатюлька і Тамілочка-красотулька

Re: Штучне запліднення

Повідомлення мешканка » 26 квітня 2010, 08:18

А я-категорично проти, принаймі, на даному етапі власного життя. Чому саме? Тому що діти є дарунком Божим і, якщо Бог цього не дає, значить чомусь так треба...але людина, завжди працює в тому напрямку, щоби йти проти волі Божої, не зважаючи на те, якими методами і як. Під час екстракорпорального запліднення штучно, під мікроскопом з"єднують найкращу яйцеклітину з "найкращим" сперматозоїдом і в момент цього з"єднання утворюється НОВЕ ЖИТТЯ - не схоже на жодне інше, унікальне і неповторне.... Отож, далі ці ембріони заморожують, чекаючи найсприятливішого часу для імплантації. Коли такий час настане-імплантують в матку жінки. Якщо ембріони прижились (а це дуже малий відсоток вірогідності)-тоді мати виношую дитину. В більшості випадків багато ембріонів (дітей, нових життів-гине). Але це ще не все. Коли жінка завагітніла, решта ембріонів, які ще є заморожені-вже не потрібні і тоді, в кращому випадку, їх викидають. Але хто ж буде викидати такий безцінний матеріал? Їх ПРОДАЮТЬ в більш розвинені країни, або для безплідних пар (якщо пощастить), але, в більшості випадків, їх залишають і вирощують в інкубаторах, для фармацевтичних, космиетологічних та наукових компаній, щоб проводити ДОСЛІДИ! Щоб вводити модифіковані гени і вивчати появу людей-мутантів.А ЦЕ Ж ВАШІ ДІТИ! Неповторні, унікальні, живі. НІКОЛИ МЕТА НЕ ВИПРАВДОВУЄ ЗАСОБІВ! І, на мою думку, штучне запліднення -це важкий проступок людства, коли людина бере на себе роль Бога і береться творити життя та його знищувати, гратися з ним, як їй заманеться. Якщо Бог не дає нащадків-значить для цього є серйозна причина. Можливо, треба потерпіти, помолитись, попросити... Можливо, всиновити обездолене дитя, можливо, знайти себе в чомусь іншому...важко сказати. Навколо маю багато прикладів, коли люди просто покладались на Бога і їх нещастя перетворилося на радість. Якщо приймати штучне запліднення-то також приймати аборти та евтаназію, адже ідея одна: аби людина була щасливішою, не зважаючи на методи досягнення цього щастя.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Штучне запліднення

Повідомлення mari » 26 квітня 2010, 09:47

[quote="мешканка"]. Коли жінка завагітніла, решта ембріонів, які ще є заморожені-вже не потрібні і тоді, в кращому випадку, їх викидають.


Це рідкість, а якщо і є більше ембріонів- завжди питають думку жінки і часто жінки відмовляються і народжуть всіх. На сьогодні добре, якщо хоч 1-2 дітей живуть, що надзвичайно важко досягнути штучно! І не треба до штучного запліднення додавати клонування, продаж ембріонів, ті.- це все є і без штучного запліднення. Аборти є і без штучного запліднення, жінки продають дітей і без штучного запліднення.

Хоч дійсно тепер є дані, що ці діти набагато слабші за інших, хворі і т.д. Але це для них шанс жити теж.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Naya » 26 квітня 2010, 09:53

Іра, ти така категорична:)
А якщо розглядати, що Бог не дає дитинки для того, щоб людина щось зрозуміла, переглянула своє життя, але дає важкий варіант - ЕКО, по дорозі до якого вона зможе це зробити?
Хіба так не може бути?
Чому одразу проти волі Бога? Адже ж він настільки всесильний, що міг же ж так зробити, щоб людству було невідомо про ЕКО.
Ми не знаємо помислів Бога. Ми дуже-дуже багато не знаємо.
І хто зна, може ті дітки, які ненароджені, є більш щасливі за нас?
Я того не знаю, але такий варіант є...
Звісно життя на Землі- то дар, але може є ще щось цінніше, про шо ми й не здогадуємося?
То так..мої роздуми.
Добре так говорити, як ти, коли є свої дітки.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron