Глобальні оголошення!



Штучне запліднення

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Nataluska77 » 09 квітня 2012, 18:52

Але що робити мені? В мене яйцеклітини безплідні. Дізнались цього місяця. Я В шоці!!! Дев"ять років вірили надіялись і молились! Не було ні одної вагітності! Але затримки були, і кожного місяця надіялись,,,, Чоловік щиро кохає мене і я його кохаю і хочу від нього дитину, чоловік мені каже забудь про те що яйцеклітина чужа ми йдемо на штучне і все крапка!!! Для мене буде рідна кровинушка, яка буде рости під моїм серцем. Багато хто проти ЕКО --- Ви в такій ситуації не були і Вам важко зрозуміти.
Nataluska77 Офлайн


 

Re: Штучне запліднення

Повідомлення мешканка » 09 квітня 2012, 21:36

важко зрозуміти...дуже важко і навряд чи можливо. Але, МОЖЕ І Є ІНШИЙ ВИХІД? Щиро вірю що Ви відчуєте радість материнства.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Maluchok » 08 вересня 2012, 23:39

Почитала темку і була дуже здивована категоричними висловлюваннями... особливо відносно Божественної частини ЕКО
Справедливо, що форум існує саме для вільних і різних думок, проте досить багато таких слів з уст людей,
які досконально не досліджували цю тему, а саме "технічну" її сторону, якщо дозволите.
Знаю про ЕКО досить немало, але скажу, що всі маніпуляціїї, які проводяться з яйцеклітинами та сперматозоїдами
лише допомога лікарів у лікуванні безпліддя так само як у лікуванні будь-якого іншого діагнозу!
Адже ЯК виникає безпосередньо саме ЖИТТЯ вам ніхто на це не дасть відповідь, ЖОДЕН лікар цього не знає і не може дослідити.
Значить це ЛИШЕ Божественне начало!!!
Надіюсь мої слова не стануть просто пустим постом на форумі, а комусь дадуть можливість поглянути на ЕКО з іншого боку.
Оскільки сьогодення вбиває інститут Сім"ї як такий, то і церква не може повністю заборонити штучне запліднення
інакше священники радили б жінками у шлюбі розлучатися, які прожили у безплідному шлюбі понад 10 років заради народження дитини? не думаю...
Нікого не хочу переконувати, просто маю свій власний погляд на таку проблему.
Maluchok Офлайн


 

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Варя » 24 листопада 2023, 17:32

Не згодна з вами, ЕКЗ вже досліджували повністю, і якщо немає серйозних жіночих захворювань, то ЕКЗ може гарантувати вагітність у 8 з 10 випадків. Щодо божественної сили, більшість учених не вірять у теологічну історію виникнення світу.
Варя Офлайн


Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 12
З нами з: 18 червня 2019, 02:54
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Re: Штучне запліднення

Повідомлення Анна123 » 24 листопада 2023, 18:48

Як кажуть, ситий голодного не розуміє. Це я про те, що легко розмовляти про те, що ЕКЗ – це погано і неетично. Але якщо пара хоче дитину, випробувала всі можливі і неможливі засоби, нічого не виходить, і ЕКЗ – це єдиний вихід, тоді ти подивишся на цю процедуру інакше. Особисто я вважаю, що екстракорпоральне запліднення https://mdclinics.com.ua/ua/uslugi/lechenie-besplodiya/metody-lecheniya/eko/ – це звичайна медична процедура, яка дає можливість парі здійснити свою мрію про повну родину, тримати на руках своє маля. Запах власної дитини переважає всі аргументи прихильників неетичності процедури екстракорпорального запліднення.
Анна123 Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 341
З нами з: 19 березня 2020, 01:25
Дякував (ла): 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей