Глобальні оголошення!



Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Як ви ставитесь до методу Природнього Планування Сім"ї?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 16 квітня 2012, 12:51

Ще одне питання я теж вже задавала але відповіді так і не отримала на жаль.Яким було відношення церкви до питань планування сімї та дітородження ,допустимо, 100,500 1000,2000 років тому .Таким же як сьогодні?Якщо можна озвучте будь ласка ,змінилось воно чи ні ,якщо так то за яких причин?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2012, 15:02

1 Церква це не Бог. Церква-це структура, спільнота людей (в більшій чи меншій мірі грішних) яка керується Богом і провадить людину до Бога, адже в ній діє Дух Святий, не зважаючи на грішність тих людей, тої спільноти.
2. Про тварину можеш почитати в вікіпедії. Там чітко визначено. Ну я б ще дудала, що якщо людина починає керуватись лише природніми інстинктами то вона уподібнюється до тварини.
3. ППС-це не лише термометр і мікроскоп. Про циклічну плідність знали ще в давнину і використовували календарний метод, або показники слизу. В наш час, за допомогою нових технологій, маємо симпто-термальний метод, який є досконаліший за однопоказникові.
4. Довіряти всеціло церкві можна у випадку, якщо вона має непомильність в питаннях віри. Якщо ж станеться так, що в Католицькій церкві станеться розкол і вона поділиться на дві, то я довірятиму тій, яка не буде суперечити принципам віри і святому писанню.
Церква заохочує подружжя до дітонародження, оскільки це є першопокликанням християнського подружжя.
5. Я завжди пишу від свого імені і, оскільки, я є частинкою Католицької церкви, то стараюсь, щоб моя думка не суперечила закону Католицької церкви, яка в свою чергу діє від імені Бога.
6. Попроси когось іншого передавти твої запитання в консультативний розділ.
7. За всю історію християнства багато було таких, які вважали, що Бог їм, без будь-яких посередників, вказує шлях спасіння через Святе Письмо. Саме так виникали секти, які, не зважаючи на те, що вважали себе Богонатхненними, не витримували випробування часом.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 16 квітня 2012, 15:12

Про циклічну плідність знали ще в давнину і використовували календарний метод, або показники слизу. В наш час, за допомогою нових технологій, маємо симпто-термальний метод, який є досконаліший за однопоказникові.


християни використовували ,це заохочувалось церквою?тобто Бог дав людині ці знання для того щоб вона могла чинити всупереч природі,Його волі,в т.ч як Він ,можливо, хоче дати нове життя у світ?У цьому можна переконатись тільки довірившись йому всеціло,а не лише в неплідні дні.

Дивно що в тебе з цим тваринна асоціація.Хіба Бог наділяв людину владою вирішувати замість нього кому і коли народжуватись,а кому-ні?
Востаннє редагувалось Перлинка в 16 квітня 2012, 15:19, всього редагувалось 2 разів.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 16 квітня 2012, 15:14

7. За всю історію християнства багато було таких, які вважали, що Бог їм, без будь-яких посередників, вказує шлях спасіння через Святе Письмо. Саме так виникали секти, які, не зважаючи на те, що вважали себе Богонатхненними, не витримували випробування часом.


якби не витримували,то їх би зараз не було ,а до речі їх кількість в світі не мала і активно зростає в т.ч за рахунок тих хто відносив себе раніше до традиційної церкви.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2012, 15:16

Перлинка написав:
7. За всю історію християнства багато було таких, які вважали, що Бог їм, без будь-яких посередників, вказує шлях спасіння через Святе Письмо. Саме так виникали секти, які, не зважаючи на те, що вважали себе Богонатхненними, не витримували випробування часом.


якби не витримували,то їх би зараз не було ,а до речі їх кількість в світі не мала і активно зростає в т.ч за рахунок тих хто відносив себе раніше до традиційної церкви.
є інші, нові, але багато кануло в забуття
кількість росте і відступників буде все більше. Диявол панує.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 16 квітня 2012, 15:28

мешканка написав:кількість росте і відступників буде все більше. Диявол панує.


ну бач ,дуже дивно виходить ,між вами напевно нема однієї лінії відношення до протестантизму,або вона час від часу ,в залежності в якому світлі необхідно її представити-нещира.

Памятаю ,як п.Мартин називав лютеран (вони ті ж самі сектанти та протестанти про яких ти пишеш) братами,коли відповідав грі на питання хто такі лютерани.Що до речі її дуже заспокоїло і було остаточним рішенням якщо не помиляюсь віддати дитину до їхнього садка.

Хеппімама вважає протестантів братами.

Я до прикладу вважаю люблячих Бога католиків та православних братами та сестрами .

А ти і той священник якому я відмовилась цілувати хрест вважаєте що ми під дією диявола ,що панує?До речі чого останній з великої букви?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2012, 15:32

Перлинка написав:ти і той священник якому я відмовилась цілувати хрест вважаєте що ми під дією диявола ,що панує?

це вже ти такі зробила для себе умовиводи сама. Я вважаю християн-братами, а всякий розкол-від сатани.
Перлинка написав:До речі чого останній з великої букви?

Згідно правопису. Нове речення починається з великої букви.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 16 квітня 2012, 15:40

4. Довіряти всеціло церкві можна у випадку, якщо вона має непомильність в питаннях віри. Якщо ж станеться так, що в Католицькій церкві станеться розкол і вона поділиться на дві, то я довірятиму тій, яка не буде суперечити принципам віри і святому писанню.


Кат. церква на даний момент в багатьох питаннях(деякі з яких я вже піднімала) суперечить Святому Писанню ,спираючись на праці та відкриття що до нього не ввійшли.

А ти знаєш що ця територія історично була православною ,і до католицизму перейшла з корисливих,меркантильних міркувань.

Чим до прикладу тобі православя суперечить принципам віри та Святому Писанню?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2012, 15:52

Перлинка написав: церква на даний момент в багатьох питаннях(деякі з яких я вже піднімала) суперечить Святому Писанню ,спираючись на праці та відкриття що до нього не ввійшли

Це ти так вважаєш. ми вже про це неодноразового говорили.
Перлинка написав: ти знаєш що ця територія історично була православною ,і до католицизму перейшла з корисливих,меркантильних міркувань.

і слава Богу. Інакше ми були б в значно гіршій ситуації, ніж є зараз.
Перлинка написав:православя суперечить принципам віри та Святому Писанню?

я писала в темі "Чому я католичка". не буду повтторюватись
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 16 квітня 2012, 16:30

мешканка написав:це вже ти такі зробила для себе умовиводи сама. Я вважаю християн-братами, а всякий розкол-від сатани.

Це ти особисто вважаєш що всякий розкол від сатани ,чи це десь в Біблії написано?

Якщо християни дробляться,то виходячи з того що пишеш ти і як вважає кат церква одні залишаються в істині ,а інші впадають в єресь ?То хіба ж єретиків можна називати братами ?Якщо так ,то може розкол все таки не є крамолою?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей