Глобальні оголошення!



Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Як ви ставитесь до методу Природнього Планування Сім"ї?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 05 квітня 2012, 09:01

Лада_Ладочка написав:Дівчата, ті що позитивно ставляться до ППС, скажіть будь ласка по скільк дітей ви готові народжувати? Скільки Бог дасть? Тобто допоки менопауза не настане, ви будете довіряти ППС?

Я єдине знаю: дитина-це святе! Тому не буду ніколи переривати вагітності, якою б та дитина по кількості не була. Я довіряю ППС, принаймні цей метод значно ефективніший від пса. Я якщо ви використовуючи контрацепцію, завагітнієте, то що будете робити?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 05 квітня 2012, 09:24

мешканка написав:
Лада_Ладочка написав:Дівчата, ті що позитивно ставляться до ППС, скажіть будь ласка по скільк дітей ви готові народжувати? Скільки Бог дасть? Тобто допоки менопауза не настане, ви будете довіряти ППС?

Я єдине знаю: дитина-це святе! Тому не буду ніколи переривати вагітності, якою б та дитина по кількості не була. Я довіряю ППС, принаймні цей метод значно ефективніший від пса. Я якщо ви використовуючи контрацепцію, завагітнієте, то що будете робити?


То ви пишете що контрацепція виключає вагітність,а ппс таки залишає багато шансів(Леся недавно писала про стреси,переліт,зміну клімату і т.д)то вже надійший від контрацепції,оприділіться між собою.Вам же сильно надійно всеодно ,виходячи з дописів не треба,аби лиш трошки відкласти вагітність на певний час,за певних обставин.


А чому ти думаєш що ті що завагітніють якщо їх підведуть інші методи окрім ппс не залишуть дитину?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення flower » 05 квітня 2012, 09:24

мешканка написав: Я якщо ви використовуючи контрацепцію, завагітнієте, то що будете робити?

яка різниця чи це була контрацепція чи ППС? незалежно чи з контраепцією чи з ППС, дитина однозначно лишається!!!!!! аборт це вбивство!!!!!!!!!!!! (і є набагато важчим гріхом ніж використання контрацепції)
я от вчора говорила із своєю так би сказати подругою-родичкою-гінекологом про ППС, так вона сказала шо якраз найчастіше роблять аборти ті жінки які користуються цим методом, а не контрацепцією(
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 05 квітня 2012, 09:32

flower написав:яка різниця чи це була контрацепція чи ППС?


Ну мешканка натякає,що після таблеток ,за показами лікарів народжувати не можна,бо в дитини будуть вади.але ж після прєзіка напевн
о вад не буде.

До речі я не користуюсь ні першимі другим ,просто вважаю ппс ,оманливою альтернативою з огляду на те як вона подається.

Якщо б чесно говорили ми з ппс ,тоже хочемо кохатись,але не мати дітей.а то починається,то негідно,то наруга,ми хочемо дітей але просто не зараз,а ви зовсім не хочете і т .д.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 05 квітня 2012, 10:18

flower написав:я от вчора говорила із своєю так би сказати подругою-родичкою-гінекологом про ППС, так вона сказала шо якраз найчастіше роблять аборти ті жінки які користуються цим методом, а не контрацепцією(

якщо людина користується ППС з погляду віри-то ніколи.
Якщо під ППС розуміти ПСА, метод календарика, тощо...то тоді-так.
Симто-термальний метод є досить надійним, якщо його вміти використовувати та не мати проблем зі здоров"ям, які б цьому завадили.

Перлинка написав:А чому ти думаєш що ті що завагітніють якщо їх підведуть інші методи окрім ппс не залишуть дитину?

Я так не думаю.
Але, в більшості, так і є. Якщо з самого початку можливу дитину сприймати як агресора, як перешкоду до щасливого безтурботного життя то від такої думки до аборту -один крок.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 05 квітня 2012, 10:20

Особисто для мене: ППС -це можливість жити повноцінним статевим життям за Божими правилами. От і все.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 05 квітня 2012, 10:21

Перлинка, ти готова що два роки народжувати дитину?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 05 квітня 2012, 11:02

мешканка написав:Перлинка, ти готова що два роки народжувати дитину?


поки шо так,я хочу знову дівчинку ,цей вже скоро підросте і не буде такий прикольний

Я не говорю що всі мають народжувати щодвароки ,хоча в ідеалі це так.Але ваші аргументи що до ппс ,абсолютно неперконливі і нещирі.Це вже було доведено як два на два в іншій темі Шалімар.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення мешканка » 05 квітня 2012, 15:10

Перлинка написав:
мешканка написав:Перлинка, ти готова що два роки народжувати дитину?


поки шо так,я хочу знову дівчинку ,цей вже скоро підросте і не буде такий прикольний

Отут я тобою захоплююсь.

Можливо для когось аргументи не щирі, але для мене (та й не тільки для мене) це чудова альтернатива, попри всякого роду доводи та аргументи контра. Іншої такої чудової альтернативи -нема
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Перлинка » 05 квітня 2012, 15:45

мешканка написав:Можливо для когось аргументи не щирі, але для мене (та й не тільки для мене) це чудова альтернатива, попри всякого роду доводи та аргументи контра. Іншої такої чудової альтернативи -нема


Ну як це чудова ,якщо ти навіть не знаєш чи не є гріхом застосовувати цей метод,якщо нема мед.показів?Якщо ти точно знаєш що не плануєш більше трьох дітей(мова не йде про зальот ,зрозуміло шо всеодно дитина тоді буде бажаною),а церква не схвалює стат.стосун
ки в які люди вступають лиш для задоволення та завідома ухиляються від зачаття,а не відкладають його,як ви про це любите говорити.

ну і тим більше якщо цей спосіб малоефетивний і вдаваний,як про нього писала Леся.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей