Глобальні оголошення!



Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Як ви ставитесь до методу Природнього Планування Сім"ї?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення Marichka » 08 березня 2011, 17:01

Позитивно налаштована на методи ППС.Ходила на курси.Це не є важко спостерігати,все входить в звичку.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення happymami » 13 квітня 2011, 02:45

Мешканко, а шо ти тепер скажеш про ППС? ;-) Чи тебе підвів не цей метод? ;-)

Особисто я хотіла б дізнатися більше про ППС. Але міряти температуру щоранку - :mrgreen:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення rusia » 13 квітня 2011, 08:56

а шо нікому не хочеться займатися коханням в ті дні шо не можна? в мене наприклад саме велике бажання якраз виникає в самі небезпечні дні.думаю це фізіологічно обгрунтовано)))
rusia Офлайн


 

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення mala-karta » 13 квітня 2011, 09:24

rusia, от аналогічно!
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення Tajga » 13 квітня 2011, 17:20

happymami написав:Але міряти температуру щоранку - :mrgreen:


Ну ненаю... :?
Ти ж щоранку зуби чистиш? вмиваєшся і все таке... на вимірювання температури йде 5 хвилин, до того швидко звикаєш і ті 5 хвилин легко вписуються в щоранковий туалет...

rusia написав:а шо нікому не хочеться займатися коханням в ті дні шо не можна? в мене наприклад саме велике бажання якраз виникає в самі небезпечні дні.думаю це фізіологічно обгрунтовано)))


Напевне, дійсно фізіологічно обґрунтовано... організм всіма силами націлений на продовження роду... ;-) Ну а щодо того, що хочеться... ну хочеться... але це ж не значить, що треба бігти і за будь-яку ціну реалізовувати бажання...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення happymami » 13 квітня 2011, 17:41

Tajga я не так про то шо його тре регулярно робити, як про то, шо я ще ніколи такого не робила і тому воно мені якось так виглядає... :mrgreen: . Не уявляю, як я то маю робити, коли повна хата народу і мене удять діти і по мені ше цілий ранок товчуться, а то ввечері ніззя робити?

А про хотіння - ну так. Такий закон подлості)) але то навіть цікавіше. Тоді страсті накаляються до того моменту, КОЛИ ВЖЕ МОЖНА БУДЕ :гуд:
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення Tajga » 13 квітня 2011, 17:50

happymami, температура вимірюється після нічного сну не менше 4, здається, годин. В піхві або прямій кишці 5 хв, в роті до 10 (можу помилятися). Щодо того, як організувати:
happymami написав:Не уявляю, як я то маю робити, коли повна хата народу і мене удять діти і по мені ше цілий ранок товчуться,
Як варіант: наводити годинник на одну і ту ж годину (до речі так і треба в один час вимірювати +/- 30 хвилин), раніше ніж мають прокинутись діти, міряти темп-ру, і далі собі дрімати, поки вже дітвора не почне по тобі повзати... ;-)
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення rusia » 13 квітня 2011, 20:23

Tajga написав:у а щодо того, що хочеться... ну хочеться... але це ж не значить, що треба бігти і за будь-яку ціну реалізовувати бажання...

Тоді коли хочеться-особливо легко отримати задоволення.
rusia Офлайн


 

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім"ї?

Повідомлення мешканка » 14 квітня 2011, 19:55

happymami що ж тут скажеш...Не думаю, що метод підвів: я знала, що ризикую, але сподівалась, що "пронесе"...ну, не пронесло...що ж тут поробиш. В принципі, ми планували третю дитинку, але трохи згодом...просто пришвидшилось все :crazy:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Як ви ставитесь до Природнього Планування Сім'ї?

Повідомлення Оксанка » 21 липня 2011, 17:27

Я ставлюсь позитивно до ППС. Хороший метод, надійний! Тільки дотримуватись всіх правил, і все буде ОК! Тільки шкода, що про нього мало говорять. Ну, можливо зараз більше, але років 5 тому, то було мало інформації, і спеціалістів, котрі б навчили. Я про нього взнала випадково, на Руській, там центр якиїсь благодійний був і є, і безкоштовні тести на вагітність роблять і боряться проти абортів. Хорошу роботу роблять! Там і ППС вчать. А на той час в наших церквах, на жаль, не було про це мови. Коли готувались до шлюбу на Східному, в церкві Матері Божої Неустанної Помочі, то ні слова не сказали, але казали, що контрацепцію не використовуйте і виконуйте подружній обов"язок. :) Але вже бачила, що зараз і літературу відповідну в церкві продають, і карти спостереження, просунолось те діло! І є ви - ШКОЛА МАТЕРИНСТВА, які тим займаєтеся! МОЛОДЦІ!!! :clapping:
А щодо ліні вимірювати температуру, складати графіки, і уважно спостерігати, то було б БАЖАННЯ, тоді це все легко! Я думала, що за маткою важко спостерігати, довший час цього не робила, потім попробувала, і зрозуміла, що нічогісінько складного нема. Головне-БАЖАННЯ!!!
Оксанка Офлайн


 

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron