Глобальні оголошення!



Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Вагітність: краще заплановано чи спонтанно?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Alisa » 03 травня 2010, 15:56

Ми з чоловіком ретельно готувалися. За 4 місяці до зачаття чоловік повністю відмовився від алкоголю, навіть 50 грам коньяку на корпоративі було страшним табу :scare: . Поздавали аналізи в Сінево, приймали обоє фолієву кислоту. І на третій місяць спроб - очікуване зачаття:)
Тепер чекаємо з дня на день найважливішу подію в житті:)
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Marta » 01 травня 2011, 01:46

mari написав:Яка є психологічною навіть більше як медичною готовністю. Яка має закладатись мамами цих дівчат.

Так, проте природою це теж закладено з народження, як Аполонія каже. Дивлячись, як моя дитина грається відтепер в маму, як бережно деколи бере ляльку, годує, цілує, колише, я думаю, це закладається набагато раніше. Можливо більше вона копіює мене, і це мене тішить, що я так виглядаю збоку)), саме мами мають виховувати власним прикладом готовність до вагітності і майбутньої дитинки.
Marta Офлайн


 

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Shalimar » 01 травня 2011, 11:34

Надо вести здоровый образ жизни, чтобы не приходилось специально готовиться.
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 17:56

Nelya написав:Важливо звісно ж планувати, принаймні, переглянути харчування, прийом ліків і т.п. МИ готувались трошки, я стралась менше їсти некорисних продуктів і пила фолієву кислоту

Я також читала всі етикетки з різними консервантами-ароматизаторами, побільше свіжих фруктів-овочів і звичайно фолієва кислота :tipok:
Mary Awa Офлайн


 

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 18:03

Shalimar написав:Надо вести здоровый образ жизни, чтобы не приходилось специально готовиться.

100% Особливо з огляду на те, що яйцеклітини закладені в жінки від народження і нові протягом життя не утворюються ( навідміну від сперматозоїдів, що оновлюються кожні 2 місяці). Тому все, що робить жінка протягом життя (вживання алкоголю, наркотиків, тютюн, радіація, різні шкідливості на роботі і т.д.) відбивається на стані яйцеклітин. Тому, якщо жінка вела "розгульний" стиль життя, 2-3 місяці здорового способу життя перед вагітністю можуть і не допомогти :(
Mary Awa Офлайн


 

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Оксанка » 27 липня 2011, 10:09

Важливо планувати вагітність, але і одночасно до неї треба бути готовому завжди!!! Ми планували першу дитинку і плануємо другу. А далі видно буде! Я особисто завжди думаю, перед тим, як пити якісь ліки,читаю анотацію, чи можна їх вагітним, бо припускаю, що можу бути вагітна. Одного разу лікувала зуб мудрості, дуже болів, бо прорізався, ну лікарі зразу антибіотик виписують, щоб полегшити мій стан, а я кажу, що я може вагітна, вони звичайно засміялися і потім довго жартували, але ставилися до мене, як до вагітної. Хоча таки вагітною я не була, як виявилося пізніше.
Оксанка Офлайн


 

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення мешканка » 27 липня 2011, 11:14

Оксанка як на мене-дуже розумно сказано! а то як почиаєш в неті скільки випадків є, що жінки, не знаючи що вагітні, пили всяку гидоту і потім мучаться 9 місяців думками
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення irinka » 09 грудня 2011, 16:53

На мою думку має бути все заплановано і узгоджено. Ми з чоловіком планували зачати дитину, тому після весілля довго не думали і через 3 міс повністю відмовились від алкоголю і почали активно старатись :oops: коли я завагітніла то почала пити вітаміни, регулярно харчуватись і більше часу проводити на свіжому повітрі :гуд:
Зображення

Навіть якщо ти янгол, то знайдуться люди, яким не подобається шелест твоїх крил
irinka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3455
З нами з: 15 листопада 2011, 11:08
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 3448 раз.
Подякували: 1929 раз.
Діти: Хлопчик)

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення nelly » 18 лютого 2017, 10:09

якби я читала цю тeму коли була вагітна впeршe то сказала що так однозначно трeба :crazy: хоча пeрeд пeршою плановою вагітністю ніяких обстeжeнь нe проходила. А зараз нe знаю що і сказати, як виявилося з досвіду шанс—ризик завагітніти є практично завжди..
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Marichka » 19 лютого 2017, 09:27

Звичайно,що не завжди.Якщо знаєш своє тіло,спостерігаєш за ним,то знаєш,які процеси в те6е від6уваються.
Тут грає фактор,що можна ставитись до того не так страшно,6о,наступна вагітність 6уде прийнята.Так,наприклад у мене :)
Є випадки,коли справа серйозніша-то і ставлення до неї 6уде серйозне.
Ну,і теоретичні знання тут теж дуже потрі6ні.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron