Глобальні оголошення!



Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Вагітність: краще заплановано чи спонтанно?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення мешканка » 16 квітня 2010, 09:14

Як ви вважаєте, чи важливо, щоб вагітність була запланованою? Чи потрібно готуватись до вагітності? Як саме? І що краще, "заплановане рішення" чи "приємна несподіванка"?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Naya » 16 квітня 2010, 10:56

Приємна несподіванка - це звичайно супер.
Але тоді коли ти готова, а це вже не несподіванка.
Отакий от каламбур.
Беру по своєму досвіді: я в лікарні, операція, наркоз, купа антибіотиків, виписалася, ГРВІ, флюрографія, знову купа ліків, на роботі стрес, і опа......дві полосочки.
І я не знала - тішитися чи шо..
Звісно я була рада, але я так боялася, як все це вплине на дитинку...І вплинуло мабуть....Бо не було тої дитинки :(
Тому напевне краще все-таки бути завжди готовою і чекати приємну несподіванку.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення мешканка » 17 квітня 2010, 09:45

а ви якось особливо готувались до вагітності: як фізично так і морально...і чи можна, взагалі, підготуватись до материнства?
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Melisa » 17 квітня 2010, 10:01

Важливо звісно ж планувати, принаймні, переглянути харчування, прийом ліків і т.п. МИ готувались трошки, я стралась менше їсти некорисних продуктів і пила фолієву кислоту. В перший місяць не вийшло, зате в другий ...:yahoo: . Я вагаюсь між відповіддю: запланована вагітність чи приємна несподіванка. Якщо несподіванка, то добре, щоб батьки були готові в будь-який момент прийняти цей дар. Я дуже люблю несподіванки, тому для мене це була б подвійна радість. Але чоловіки в більшості випадків не готові до ТАКИХ поворотів долі, тому краще все-таки обмірковувати і обговорювати Ваші плани з чоловіком.
Ми хочемо ще братика для доці, а тому заздалегідь обсудили цю тему. Поки що чекаєм, поки "прийде час", але якщо Бог рішить інакше-будемо раді. :)
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Naya » 17 квітня 2010, 11:09

мешканка написав:а ви якось особливо готувались до вагітності: як фізично так і морально...і чи можна, взагалі, підготуватись до материнства?

Можна. І треба.
Я готувалася і фізично і морально.
Викинула все шкідливе з раціону, викинула всі пігулки. Почала жити так, наче вже вагітна.
І дуже багато уявляла як то буде, коли буде живіт, коли буде дитинка.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення мешканка » 23 квітня 2010, 08:21

Я вважаю, що до вагітності треба бути завжди готовим. Жодна контрацепція не дає 100% гарантії, тому запліднення може відбутися будь-коли. Все залежить від свідомості подружжя, коли подружжя живе в злагоді з природою, коли приймає власну плідність, як дар, а не як перешкоду, з якою потрібно боротись і придушувати будь-якими методами, тоді подруги сприймають вагітність, як належне, хоча, можливо, в той момент дитинка не є бажаною. Звісно, коли все "заплановане" то так комфорніше і краще можна підготуватись. Але, цікаво, що в мене, наприклад, перша запланована і очікувана вагітність проходила гірше, ніж друга, яка була великим сюрпризом! ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Apolloniya » 23 квітня 2010, 17:19

Жінка готується до вагітності мало не з моменту народження! :rose:
Apolloniya Офлайн


Стоматолог
 
Повідомлень: 312
З нами з: 11 квітня 2010, 13:12
Нагороди: 1
за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 225 раз.
Подякували: 489 раз.
Діти: baby boy

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення Natalinda » 02 травня 2010, 16:57

Готуватися потрібно!!! Ми до прикладу на той момент не планували і перший місяць я жила не те що не так як варто було б вагітній, а так як не варто жити і харчуватися взагалі. У відплату за це два наступні місяць страшенно боялася і переживала чи не нашкодив мій нездоровий спосіб життя дитинці. Дякувати Богу вагітність пройшла дуже добре і Юрчик зявився на світ здоровенький. Але за ті невеликі негаразди які нас все таки спіткали я все одно виню і буду винити лише себе. Тому я за планування була і буду.

А якщо люди ідуть по житті готовими в будь-який момент стати батьками - то несподіванка - це мега круто!!!
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення mala-karta » 02 травня 2010, 21:33

думаю, що краще готуватися.
В нас була майже несподіванка - тільки почали думати, але ще нічого не вирішили. В результаті вагітність я зустріла зміщенням хребців і запаленням нирок (печери, най би їх), а потім всю вагітність страшенно хвилювалася, бо на самому початку пила антибіотики.
Зараз я би красиво всьо розпланувала, пішла б пошвидше в декрет і просто би насолоджувалася :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Чи важливо планувати вагітність та готуватись до неї?

Повідомлення mari » 03 травня 2010, 00:47

Аполонія, швидше з моменту появи місячних, а ще точно від 1 статевого акту- дівчина готується.
Готуватись потрібно- обстеження, припинення вживання алкоголю, куріння, прийому ліків. Ви ж до зими готуєтесь: чоботи підбиваєте, пальто в хімчистку здаєте, іт.і.
Це чудово коли молодий організм з усім справляється, але готовність повинна бути завжди, з моменту початку інтимного життя. Не страх власне, а готовність. Яка є психологічною навіть більше як медичною готовністю. Яка має закладатись мамами цих дівчат.
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron