Глобальні оголошення!



Оптимальний вік для материнства

Найкращий період для материнства?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Tajga » 11 жовтня 2017, 00:56

Хе-хе... Мені на носі вже 37 (пишу і собі не вірю))), натякнула мамі, що тема діток ще не закрита, а вона: ви шо, вже ж старі! Якось обідно стало... Але ладно, поживем - побачим, :hi:
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Natalinda » 11 жовтня 2017, 01:48

Я себе так щоб аж сторою то теж не відчуваю, але.....
Ну так щоб нікого не образити, мені більше імпонує, що мама народила мене в 20-ть, а не в 35-40
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення гра з вогнем » 11 жовтня 2017, 03:36

Я теж не чуюся старою :hi: , але напевно вік своє бере :sad: Дивлюся в зеркало, зовнішність змінилася, не впізнаю себе, а душа на місці.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Marichka » 11 жовтня 2017, 08:15

Наталінда,то6і справді є різниця,чи мамі тоді 6уло 20 чи 37?
Я тапер все частіше 6ачу старших мамів,які ні6и молодшають 6іля тих дітей.
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення vikilandi » 11 жовтня 2017, 10:02

Я вперше стала стала мамою у 28. Мені було якраз. Бо як була молодша і спостерігала за своїми молодими коліжанками-мамами, то міркувала, як добре, що дітей не маю) Мене всюди було повно. Тепер переросла свій гіперактивний вік, і насолоджуюсь декретом і спокоєм. А ось за більш пізнє материнство, то запамяталися слова моєї тітки, яку бабуся народила в 36 років, що вона дуже помічала в класі, що у її однокласників молоді мами, а її вже "старенька". Але то біли далекі 70-ті, тоді в 25 "ходили у хустинках"( Я особисто, дуже підтримую мам, які народжують діток уже зі сформованим світоглядом і певними досягненнями в житті. Моя братова стала втретє мамою у 42 роки, і мені здається, що молодшому племінникові повезло найбільше, бо батькі уже "усі його". Вже все збудовано, є певний достаток, досвід, а головне минуло бажання "погуляти". Це я так називаю постійні гості, метушливу біготню, тобто коли ще мамі і татові самим розважитись хочеться більше, ніж їхнім діткам.... Ще одна моя знайома народила після 40. то запевняє, що це не внуків більше люблять, це такий вік настає, коли дітей сприймаєш уже "по-іншому")
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Natalinda » 11 жовтня 2017, 11:12

Марічка, ну ні нам вибирати нe приходилося, ні нашим дітям тeж:)
Минулого року були із знаййомою на похороні однієі бабусі, то вона дужe уважно всe розглядала і розпитувала. Питаю нащо воно ій. А вона кажe, "так моій мамі вжe майжe стільки ж. Я розумію, що в любий момeнт мeні можe прийтися усe цe організовувати"
Тeж частішe зустрічаю мам після 30-ти. Мeні нe заважає:) добрe що ім добрe. Я народила в 26 здається. Подгуга в тих жe 26 мала ужe двох дітeй, закінчила магістратуру і побувала з чоловіком в Італіі щось два роки. Просто як факт.
Ну і оця вічна проблeма батьків та дітeй з віком як на мeнe стає всe більш відчутною
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Tajga » 11 жовтня 2017, 11:46

Я так собі подумала, що, напевно, оптимальній вік для материнства в числах не виразити... І проблема батьків і дітей не від віку залежить, а від того, що за особистість мама і тато, як вони ті свої роки (не важливо, чи 20 чи 40) використали для свого внутрішнього розвитку. :wink:
Natalinda написав:мені більше імпонує, що мама народила мене в 20-ть, а не в 35-40

Цікава думка. Мене мама теж народила в 20 - напевно, якийсь стандарт совковський чи що... Якщо пороздумувати над тим, то я б сказала зарано для нас обох, але не по якомусь стереотипу, але просто в рамках моїх стосунків з мамою, теперь розумію, що вона не дуже була готова до того всього...
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Natalinda » 11 жовтня 2017, 12:29

В нас взагалі по жіночій лінії прабабця народила в 20-ть бабцю, бабця знову ж в 20-ть маму, мама мене теж в 20-ть)))) Я відрізнилася)))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення taranjka » 11 жовтня 2017, 13:19

Моя мене в 22 народила, я теж народила в 22. Якби мене в 21 запитала, чи готова - сказала б, що ні. І в 22 здавалося не готова, розуміння різних штук приходить поступово :) Зараз не думаю, що зарано, відпочиваю і з дітьми і без. Часом хочеться тої студентської безтурботності, але я думаю що то "вікове" :) як писала Гра - не відчуваю, що стара, але гляну в дзеркало - таки вже не студентка :)
Щодо віку, то зараз ця межа вже більше стерта, ніж колись. Мама в 40 може виглядати як в 30. А колись в нашому класі ми таки помічали "ого, яка в нього стара мама".
Зображення
я завжди той, ким я собі здаюся - а моє уявлення про себе постійно змінюється А.Жід
не кажіть мені шо робити, і я не скажу куди вам іти)))
taranjka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 5407
З нами з: 22 липня 2010, 22:11
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1739 раз.
Подякували: 5566 раз.
Діти: трійко чудів

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення erinaceus » 11 жовтня 2017, 15:28

Форум видно старіє :hi: Вже багато кому з нас перевалило за 30, а нових-молодих користувачів практично не додається... Ну головне, що всі і далі молоді душею :kiss:
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron