Глобальні оголошення!



Оптимальний вік для материнства

Найкращий період для материнства?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення mari » 18 квітня 2010, 15:49

Я вважаю що вік до бажання жінки стати мамою і взяти на себе відповідальність- відношення не має!
Якщо говорити між нами,То все починається з мами.І казочка перша у світі,І сонячна подорож в літо. Найперші легенькі сніжинки. І сяюче диво - ялинка.Від мами - і літери,Й слово,І зроблена разом обнова.Якщо говорити між нами,То все починається з мами.
mari Офлайн

Аватар користувача
Психотерапевт
 
Повідомлень: 6650
З нами з: 13 листопада 2009, 16:55
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) жіночі посиденьки (1)
Дякував (ла): 3738 раз.
Подякували: 6894 раз.
Діти: 18 річна донька-студентка Анна Марія

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення Chocolat » 18 квітня 2010, 16:54

Старшого сина народила у 24 роки, молодшого - у 34. Отже маю можливість порівняти. Серед однозначних плюсів: досвід, впевненість, спокій та врівноваженість. Серед мінусів- важче відновлювалася фізіологічно після пологів, хоча вагітність протікала легше ніж першого разу. А загалом, вік значення не має. Основне - любити і чекати своє дитятко.
Chocolat Офлайн


 

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення мешканка » 29 квітня 2010, 08:31

Старша доця в нас народилася, коли мені було 20. вагітність була запланована, очікувана і бажана... На той час я ще не дуже розуміла всі труднощі материнства, а, здебільшого, уявляла все в рожевих тонах (гарненькі повзунята та сорочечки, кольорова коляска, прогулянки по праку з усмішкою на обличчі і т.д.) А, після народження доці, побачила як кардинально міняється життя, як багато незапланованих проблем та труднощів звалюється на голову.... Чудом все обійшлось без депресії... Хоча я і безмежно щаслива як подружжям так і материнством і щодня дякую Богові за мою сім"ю, проте, часом, з"являється відчуття, що я поспішила, що ще не нагулялась, не набайдикувалась.... :oops: Тому, схиляюсь до думки, що краще материнство в 25-30 років.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення alenka » 29 квітня 2010, 17:39

В залежності від того, за якими параметрами визначати цю оптимальність. Якщо дивитися на фізіологічні можливості організму жінки, її здоров'я, і на можливість легше розуміти, дружити із своєю дитиною - то біля 20, а якщо дивитися на матеріальний стан, психологічну готовність до материнства і відповідальності - то біля 25 років. Тому кожна жінка для себе вибирає свій час.
Я, наприклад, довго не була готова до такої великої відповідальності, не наважувалася завагітніти, а от коли вже морально і матеріально я підготувалася - то підвело здоров'я. Тому пережили багацько неприємних моментів, і з огляду на це можу сказати, що все таки не варто вагітність відкладати на дуже пізній вік.
ЗображенняЗображення
alenka Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 266
З нами з: 18 березня 2010, 15:13
Нагороди: 3
випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 243 раз.
Подякували: 316 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення Natalinda » 02 травня 2010, 15:59

Я відповіла 20-25, хоча мені і більше. Не можу сказати що я страшенно хотіла стати мамою в якийсь певний період часу (якось так мене не зовсім правильно виховали в тому плані). Якби не сталося так як сталося я б ще наважувалася і наважувалася.
В кожного воно звичайно по різному і в кожній ситуації є плюси і мінуси. До 20 - то ти ще сама дитина (я принаймні гуляти хотіла), а після 30 - здоровя не те...(хоча навряд чи друга ляля встигне народитися до моїх 30) Як Бог дасть
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення Alisa » 14 травня 2010, 10:47

Я завагітніла в 26 років, тепер мені 27. Чесно кажучи, шкодую за тим роком, що ми з чоловіком жили для себе 8-) Треба було відразу вагітніти 8-) Вже б мали ляльку :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення мешканка » 14 травня 2010, 14:06

Дарма шкодуєте... я, часом, шкодую що ще не пожили для себе...ще так всього багато хотілося зробити і, наївно, думала, що материнство не стане тому на заваді...ага... :flag:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення Mary Awa » 12 липня 2011, 19:42

Я була готовою ще до 20р (хоча й жінкою ще не була), але гідного кандидата на звання "батька" не зустріла :)
Думаю, що найкраще 20-25р. Але найправильніше - коли жінка відчуває себе готовоюю
Запамятались слова одного з викладачів: пізні діти - це ранні сироти :( Сумно :(
Mary Awa Офлайн


 

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення musya » 25 липня 2011, 23:04

Я відповіла 20-25, мені здається, що в цьому віці жінка вже і морально і фізично готова стати мамою. Хоча це дуже індивідуально, тому що є дівчата,які в 18 прекрасно справляються з материнськими обов"язками, а є жінки, які і в 30 не готові "обтяжувати" себе вихованням дитини.
musya Офлайн


 

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення ЗІрка » 26 липня 2011, 09:41

а я проголосувала за 25-30...

звичайно в кожного індивідуально, але я в 24 ще виявилася трохи неготовою до дитини, розгубленою, спонтанною. тобто все наче добре, коханий чоловік від якого хочу народити і до діток вже почала приглядатися, але можна було б ще почекати для моральної готовності (от тільки як було б з фізіологією - не знати)
ліпша коліжанка моя завагітніла роком раніше, в 23 - то взагалі нила, шо ше не нагулялася :grin: і то в багатьох випадках правда. багато хто вже потім розуміє, що ще б подорожував автостопом, відривався на рок-концертах чи в диско-клубах, а вже важко таке організувати...

а двоюрідна сестричка в Києві родила в 31 і вона вже дійсно чекала ту дитину з нетерпінням, належно приготувалася і повністю віддає себе материнству. :heart:
Зображення
ЗІрка Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 969
З нами з: 27 липня 2010, 08:12
Звідки: Трембовля
Нагороди: 2
Успішне грудне вигодовування (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 258 раз.
Подякували: 953 раз.
Діти: хлопчик Андрусик

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

cron