Глобальні оголошення!



Оптимальний вік для материнства

Найкращий період для материнства?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Руженка » 31 липня 2011, 13:52

Привітики) Я відповіла 25-30........чому?? Бо сама народила в 23.....і тепер розумію, що для мене це рано.....Хоча з такими думками можливо рано для мене було б і в 28))))))))) :oops: Ну така я є)))))))) Не вистачає мені свободи, не можу повністю віддатись дитині і забути за своє життя. Можливо тут відіграють багато факторів.......Якщо ти 7 днів в тиждень, 24 години в сутки постійно з дитиною...тут і народжуюються такі думки.... Так для мене це важко...Окрім дитини - іншого життя в мене немає....Я не так собі уявляла, але є так як є...Що ж, єдине, що мене тішить і веселить, що зовсім скоро ми з Марго будем кращими подругами, які будуть вечорами сидіти за чашкою чаю і розказувати один одному про все))))))))) Час біжить скоро........Залишилось ще трошки))))))) Тоді не буде розкиданих іграшок, запісянях трусиків, картошки чи супу по всій хаті)))))))))) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Тоді буде гармонія))))))))
Руженка Офлайн


 

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Перлинка » 31 липня 2011, 13:54

ой,Роза,тоді може бути друга дитина :grin:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Lesya » 31 липня 2011, 14:16

Думаю, 20-25. Хоч, як і Руженка, відчуваю себе як в тюрмі - страшенно бракує свободи дій. Діти мене зв"язують. Але як на мене, то я б так думала і в 16 і в 30. Хоч діточок люблю і хотіла їх страшенно.
Чому за такий вік проголосувала? Є за і проти.
1. в цьому віці вагітність найбільш фізіологічна для організму - лугше виносити, народити, менше ускладнень
2. жінка закінчила навчання, почала працювати, шукати себе в цьому світі. В неї ще нема того, що як кинеш роботу, то потім не знайдеш
3. після декретної відпустки ще молода, сповнена енергії, якраз час реалізувати себе в роботі, кар"єрний ріст не переривається

проти - коли жінка до цього ще зовсім не готова. Або робота така, що не може собі дозволити взяти рік чи 3 роки відпустки - танці, спорт, модельний бізнес...
Зображення
Lesya Офлайн

Аватар користувача
Аптекар (провізор)
 
Повідомлень: 866
З нами з: 05 липня 2010, 19:17
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 548 раз.
Подякували: 1086 раз.
Діти: Синочок і дві лапочки дочки

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Перлинка » 31 липня 2011, 14:36

я готова народжувати протягом всього дітородного періоду

от якщо подумати чого б мені такого хотілось щоб без дітей,я навіть не можу сказати
-сходити в ресторан...
-поїхати в якусь подорож...

так ,але не настільки щоб я міняла материнство на це

мені подобається як ми зараз всім сімейством гуляємо(доця давно адекватна,зі старшим вже не так ,а з меншим ще не так важко на людях)

подорожувати також хотілося б з ними ,коли підростуть

хоча зізнаюсь,кілька днів тому лишили найменшого грудного зі всіма іншими мамі на годинку,і я якось аж розмякла,замурликала до чоловіка,ну як колись :) ...
а то переважно знаходжусь в напрузі та легкому стресі(але то не лиш через дітей,просто всі найважливіші справи ,ремонт,робота,більш менш втряслись на сьогодн. момент)
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення eney » 31 липня 2011, 20:04

я мріяла народити в 25, але вийшло в 21, трошки не готова але шо і як з дитиною робити знала добре. зараз можу позволити раз в 2 місяці кудись піти(бабусі приглянуть), тому недостатку гулянь не відчуваю, інша справа напевно була б коли поряд не було підтримки. а відносно віку то тут індивідуально.
О спорт, ты - мир!
Пьер де Кубертен
eney Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 18 січня 2011, 17:03
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 695 раз.
Подякували: 786 раз.
Діти: В домі заплавляють Олексій і Марк.

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Оксанка » 01 серпня 2011, 17:04

Я відповіла 25-30! В мене так і вийшло, в 26 народила свою першу донечку, і надіюся, що до 30-31 народжу другу дитинку. Третю також дуже хочу, але на жаль в той вік вже не вкладуся, хоча це не так суттєво!А можливо буде двійня! Було б супер! Материнством цілком і повністю задоволена, нема відчуття, що недогуляла. З донечкою проводила весь час, день вдень, бо бабусі і дідусі живуть в іншому місті, але це все тільки в задоволення! Ну, було звичайно, що фізично втомлювалася, але відпочивши, далі все було гарно! В декреті була 3 роки, і на роботу не хотіла, так привикла з донечкою вдома, якраз такий вік цікавий, тут щось нове зробить, то скаже, то щось видумає... красота!!! Як треба кудись піти-за ручку і вперед! Інколи задумуся, як шкода що наші чоловіки не можуть відчути того ДИВА МАТЕРИНСТВА! Це надзвичайні відчуття!
Оксанка Офлайн


 

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення natalun » 07 травня 2013, 16:42

Як на мене то оптимальний вік для народження дитини це після 25р.В цей віковий період вже здобутий якийсь певний досвід, частково досягнуто якогось рівня в кар"єрі і головне прокидається материнський інстинкт і відповідальність за нове житття.
natalun Офлайн

Аватар користувача
Добре орієнтуюся
 
Повідомлень: 66
З нами з: 31 грудня 2012, 20:20
Звідки: Тернопільщина-Рівне 0970436260
Дякував (ла): 25 раз.
Подякували: 60 раз.
Діти: дівчинка Ліночка

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Перлинка » 07 травня 2013, 23:41

шкода шо не можна самій собі подякувати :ha:
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Olka » 05 серпня 2013, 13:05

Особисто для мене оптимальний вік для народження дитинки - це готовність жінки.
Olka Офлайн


 

Re: Оптимальний вік для материнства

Повідомлення Marichka » 10 жовтня 2017, 18:47

Недавно пожартували при знайомій,що їй ще 6 дитинку одну.А вона:та ви що,я вже стара,вже 37р,які там діти...

Я маю трошки менший вік,але чуюся не старою,і для народження дітей теж

А як ви думаєте?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей