Глобальні оголошення!



Оптимальний вік для материнства

Найкращий період для материнства?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Оптимальний вік для материнства

Повідомлення мешканка » 10 квітня 2010, 20:03

Шановні форумчани. Пропоную вашому обговоренню тему: В якому віці найкраще стати мамою? Раніше, дівчат - підлітків видавали заміж і вони ставали матерями в 14-15 років. :???: В деяких культурах ці традиції зберігаються й досі, в той час, коли більш розвинені країни вибирають пізнє материнство і щойно в років 30 і більше починають задумуватись над поповненням і, як не дивно, саме пізнє материнство, як правило, перебігає з більшими ускладненнями і потребує підтримки лікарів. Цікаво було б почути ваші думки... :rose:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення Melisa » 10 квітня 2010, 21:31

Як на мене, то вік 20-25 є найкращим. Чому? Тому що саме в такий період я дозріла, щоб бути мамою: я заглядалась на інших мам з дітьми, я почала обожнювати вагітних, я мріяла про те, у що одягну свою доцю (яка ще навіть не була зачата) :!: ... В основному в цьому віці більшість закінчують навч. заклади і можуть легко починати нову сторінку свого життя. Є звичайно і кар"єристи, але це вже друга тема.
Melisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1978
З нами з: 14 листопада 2009, 20:44
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 1656 раз.
Подякували: 2019 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення Oksana » 10 квітня 2010, 22:34

трошки відійду від теми...коли я лежала в патології вагітних, до нас в палату підселили одну дівчинку. В неї була досить цікава фамілія, яку я просто напевно з етичних міркувань називати не будо, мало що, може хто знає...але яка, як птім вияснилось повністю відповідала її характеру :D
Так от, вона була досить дивна, все в всіх жебрала, від ватки до потрібних ліків, а потім всім розказувала, що то ми в неї і покрали всі лікарства, і таких всяких нюансів було ДУЖЕ багато. Але я не про те. В одній з розмов, вона сказала, що ми всі вже застарі бути мамами, і що капець всім нам, і типу ми безвідповідальні і т.д., і т.п. :lol: Чому...? Бо прочитала в одному журналі, що родити треба від 20 до 25, потім все, капець :lol: Ну а мені на той час було 26, і дівчаткам по палаті якось так само вже після 25. Так що нас тоді всіх на свалку прописали :lol: А їй мало бути 25 якраз, то вона розказувала яка вона молодець, бо "вкладається" в ті роки :lol:
От з того часу, я вважаю, що кожному свій вік, бо дехто і в 25 не зовсім очевидно готовий до того :lol: Звичайно, вагітність в такому віці можливо буде пробігати легше, але думаю, що все це дуже індивідуально, і залежить від особливостей організму ;) А мамою стати в любому віці просто за радість!!! ;)
Зображення
[Зображення
Oksana Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 653
З нами з: 26 листопада 2009, 20:00
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 387 раз.
Подякували: 679 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення mala-karta » 10 квітня 2010, 23:40

погоджуюсь, що коли жінка сама буде до цього готовою, але відповіла 20-25.
Бо раніше - ну та жінка сама ще дитина (в мене сетсра 17-ти років, маю з чим поівняти), хай краще нагуляється вдосталь.
А пізніше - просто маю кілька знайомих пар, яким вже коло 30 і все ніяк не наважаться на дитину. В молодшому віці, мені здається, легше наважитися, а потім якось все відкладається і відкладається. Але можу і помилятися :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення гра з вогнем » 10 квітня 2010, 23:48

для свідомого батьківства вік не має значення
бамбул й в 50 повно. а деяких 18 річних батьків можна в приклад ставити.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення pepi » 11 квітня 2010, 14:11

як на мене вік 20-25 -хороший ( підготовленний організм для вагітності , легше переноситься вагітність без ускладнень ,меньше всіляких патологій ) , але чи всі готові морально в такому віці бути мамами ?
В 25-30 більш свідоміше і відповідальніше до цього відносишся - знаю по собі . ;)
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення happymami » 11 квітня 2010, 14:18

pepi написав:як на мене вік 20-25 -хороший ( підготовленний організм для вагітності , легше переноситься вагітність без ускладнень ,меньше всіляких патологій ) , але чи всі готові морально в такому віці бути мамами ?
В 25-30 більш свідоміше і відповідальніше до цього відносишся - знаю по собі . ;)

Я теж за 25-30. Але знаю таких мам, котрі в 18 - кращі і свідосміші за тих, що в 30. Але тут такий прикол, що в наш час чим старша жінка, тим важчезавагітніти, виносити, родити. Тому, думаю, краще раніше. Ну, залежить від справності репродуктивної функції дівчини/жіки.
Якшо одну дитину - то можна й після 25. А якшо багато, то теба раніше починати. Моє ІМХО просто з особистих спостережень
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення pepi » 11 квітня 2010, 15:47

А взагалі- то , мені священик якось сказав : коли Бог пошле , чи то в 20 , 30 , чи навіть 40. Звісно , що хочеться бути молодою мамою біля своїх діточок .
Ми мусимо радіти усьому , що посилає нам Бог , незалежно від віку. :rose:
Измениться не может никто, но стать лучше может каждый.
pepi Офлайн

Аватар користувача
Впевнено спілкуюся
 
Повідомлень: 216
З нами з: 28 листопада 2009, 23:00
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 228 раз.
Подякували: 171 раз.
Діти: Павлушка (12.07.2011)
Сергійко (04.01.2013)

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення Naya » 12 квітня 2010, 11:15

я проголосувала за 25-30
хех, мож якби родила до 25, то й голосувала б по-іншому.
Але до 25, як пам"ятаю, про дитину ше не думала. Тобто дкмала, але в такому плані, що я ше на ногах сама добре не стою, кар"єра, свого житла нема і всяке таке....
А потім мені почали материнські куранти бити (то так чоловік казав).
Звісно, що в кожної мами своя доля..
Я от на збережені лежала, то лежали зі мною жінки 35 років і 23. То вони так ніби розумом помінялися.
Я там прозрівала, якшо чесно. Так шо вік ше мало значить.
Мож трохи не по темі, але: мудрість приходить разом зі зрілістю, але часом зрілість приходить сама...
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Оптимальний вік для материнства.

Повідомлення IREN » 18 квітня 2010, 11:00

Моя мама коли мене родила мала 40 років, тато -50 р.( в мене ще є старший брат на 6 років).Я вважаю, що це неправильно. В такому віці вже треба спокій мати, чи онуків час від часу бавити. Але так Бог мене дав батькам і слава йому. Проте я чомусь постійно відчувала брак уваги, неспівпадання інтересів, якось пустили все на самотік- і виховання і все- типу роби що хочеш, а ми вже не маєм сили до вас, стид- бо всі думали що це мої бабуся і дідусь. Помер мій тато коли мені було 17...Це не правильно і все! Хоча з правил завжди є винятки- дехто в 40 виглядає на 30 і почувається енегрійно і прекрасно.
Я думаю, що треба родити тоді , коли ти фізично і морально найраще почуваєшся, коли є поруч кохана людина- надійна і ти стоїш хоч трохи на ногах. А вік від 22-32 р.
Я б хотіла 3 діток- якщо до 32-33 р- встигну, то буде супер, якщо ні то пізніше я б навіть не хотіла, маючи такий досвід.
Востаннє редагувалось IREN в 19 квітня 2010, 14:29, всього редагувалось 1 раз.
IREN Офлайн


 

Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей

cron