Глобальні оголошення!



Діточок, як на небі-зірочок...

Скільки діточок ви б хотіли народити?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Alisa » 21 листопада 2010, 17:34

ЗГІДНА З гРОЮ 100 ПРОЦЕНТІВ :D
Народжувати собі сиділок жорстоко по відношенню до дітей.
ЄДИНИЙ ОБОВ *ЯЗОК наших дітей - народити і виховати власних. І все :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 21 листопада 2010, 18:46

Alisa написав:ЗГІДНА З гРОЮ 100 ПРОЦЕНТІВ :D
Народжувати собі сиділок жорстоко по відношенню до дітей.
ЄДИНИЙ ОБОВ *ЯЗОК наших дітей - народити і виховати власних. І все :D


Ніхто не заставляє нікого "сидіти" з батьками на старості, але коли є декілька дітей-більша ймовірність, що хтось з них залишиться жити поряд, а не поїде " в світи".. Це був один із аргументів, про який треба думати, а думається про нього тоді, коли бачиш приклади, як одні люди кінець віку доживають самі-нікому не потрібні, а інші-з великою родиною, з внуками-правнуками, які приїжджають з-відусіль на свята і тоді старість не здається страшною.
і я б зовсім не сказала, що це-ЖОРСТОКО. Якщо показувати власний приклад і виховувати повагу до старшого покоління-то така річ, як допомога-нормальний стан речей. Жорстоко-це доживати віку в будинку пристарілих.
По темі легенда.
"Сидить маленький хлопчик на возі і дивиться, як батько землянку копає...
-А для кого тату копаєш?
-Для діда нашого. Він старий вже, помочі з нього ніякої-тільки заважає в хаті. От і доживе, скільки там його віку в землянці, щоб нам не заважати.
-Тату, а ти ще поряд місця трохи залиш...
-а для чого, сину?
-Та щоб я мав де тобі землянку колись викопати....
Ось так.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Перлинка » 21 листопада 2010, 19:34

Я вважаю,що будь яке народжене життя цінніше ненародженого.

Тобто ,якщо не брати до уваги хворих суїцидом(які бувають і серед тих що виросли не в багатодійтних сімях,і серед тих що виросли в любові та достатку),то ніхто мабуть з дітей з тих багатодітних сімей не шкодує що зявився на світ.Незважаючи на причини по яких були зачаті,чи то релігійні,чи заради кухля води на старість,чи просто батьки завтикали(і аборт зробити завтикали,як найчастіше у алкоголіків буває,я звісно ж проти аборту,але впевнена що алкоголіки б їх робили,якби не були 80 % свого життя в запоях,інакше як халатність не можу собі пояснити високу народжуваність в неблагополучних сімях )
Звісно,що найкращий варіант ,то бажані облюблені всім забезпечені діти.

але уявіть собі що маєте розмову зі своїми ненародженими і не зачатими дітками,яких могли мати більше ніж плануєте ,і вони запитують вас

-мамо ,а чому ти не хотіла щоб я зявився на світ?

-думаєате відповідь що я боялась що не зможу тебе забезбечити всім необхідним,чи не зможу приділити достатньо уваги як своїй першій дитні буде аргументованою?

або якби вам сказали обирайте
-або мусите батьків на старості доглядати
-або взагалі ненародитесь

Думаю ,всі оберуть перший варіант.

Ясно що ті діти в алкогліків нещасні з покаліченою психікою,і не всім вдається далі успішно викарабкатись та стати нормальними повноцінними людьми.Але знаю багато випадків ,коли і ці діти бувають щасливими,особливо,якщо мама в сімї адекватна.

Я не бю себе в груди що буду народжувати нескінченно,бо мені дійсно не подобається майже щороку ходити вагітною,але щоразу як дізнаюсь що вагітна ,то для мене не трагедія,а радісна звістка.Бо дітки мої пречудові ,ну як їм не радіти?обоє настільки різні і характером і поведінкою,і зовні не схожі і кожна наступна дитнка буде по своєму чарівна та неповторна.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Перлинка » 21 листопада 2010, 19:43

Якось в одному з випусків передачі Жди меня ,був репотаж про чоловіка,який під час війни потрапив до Англії,там одружився,і в них народилось 5 синів.Показали фотку,того дідуся з дітьми ,видно на якесь свято ,всі сини такі красені у фраках ,любо глянути,а потім ще одну фотку де вже ті сини зі своїми дружинами,дітьми та внуками,купа народу (як цілий клас у школі).Ну хіба це не чудово?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Natalinda » 21 листопада 2010, 19:57

На фото полюбому чудово...
Тільки не подумайте що я проти багатодітності, я за, але купа є нюансів...
Є сімї дружні, а є такі де старша дитина каже мамі, ти шо не занєш шо робити треба було...мені від тих слів моторошно, як і від розмови з ненародженими дітками...
В кожного свій шлях...А я тиждень точно не спатиму і займатимуся мазохізмом...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Перлинка » 21 листопада 2010, 20:10

а є такі де старша дитина каже мамі, ти шо не занєш шо робити треба було...


Звісно нічого дивного -це просто егоїзм.Так може подумати (але не сказати мамі)і дитина яка має 1 молодшого брата чи сестру.Але чомусь молодші діти так мамі не кажуть?

Я знаю одну сімю де 7 дітей,вже всі дорослі.Було важке дитинство,батько алкогогілік з тих що з сокирою бігають,кожен ріс сам за себе,дружності не було,старші також маму звинувачували ,що без кінця родить(причин не знаю,мабуть тато по пяні робив,а мама аборти робити не хотіла,ну це не моя справа).Так майже всі з них травмовані,зовні нормальні,але в голові купа мух.Тільки вони також живі люди,які виросли і радіють життю сонцю голубому небу,запахом квітів ,одружуються,народжують своїх діток,яких люблять і т.д як і ми з вами.

На фото полюбому чудово...


Ясно що всім десь було важко і батькам і дітям,тільки якби вони виросли нещасливими невдячними обмеженими та ображеними людьми,то на свята разом не збирались би і до фотографії не ставали.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Alisa » 21 листопада 2010, 20:20

мешканка написав:
Alisa написав:ЗГІДНА З гРОЮ 100 ПРОЦЕНТІВ :D
Народжувати собі сиділок жорстоко по відношенню до дітей.
ЄДИНИЙ ОБОВ *ЯЗОК наших дітей - народити і виховати власних. І все :D


Ніхто не заставляє нікого "сидіти" з батьками на старості, але коли є декілька дітей-більша ймовірність, що хтось з них залишиться жити поряд, а не поїде " в світи".. Це був один із аргументів, про який треба думати, а думається про нього тоді, коли бачиш приклади, як одні люди кінець віку доживають самі-нікому не потрібні, а інші-з великою родиною, з внуками-правнуками, які приїжджають з-відусіль на свята і тоді старість не здається страшною.
і я б зовсім не сказала, що це-ЖОРСТОКО. Якщо показувати власний приклад і виховувати повагу до старшого покоління-то така річ, як допомога-нормальний стан речей. Жорстоко-це доживати віку в будинку пристарілих


Мешканка, твоя теорія iмовірності - цікава, але несправедлива по відношенню до дорослих дітей :D
Через такі міркування, батьки часто лізуть в сім*ї дітей, заважаючи їм жити. І головний аргумент - Я тебе народила :D

Як на мене, народив дітей - буть готовий до того, що вони знайдуть щастя далеко від батьківського дому.
Виховав з них людей - то незабудуть про тебе за тисячі будь-де.

Особисто мені не подобається ,ставлення до дітей, як до вкладення в свій пенсійний фонд :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 21 листопада 2010, 20:42

Alisa написав:
мешканка написав:
Alisa написав:ЗГІДНА З гРОЮ 100 ПРОЦЕНТІВ :D
Народжувати собі сиділок жорстоко по відношенню до дітей.
ЄДИНИЙ ОБОВ *ЯЗОК наших дітей - народити і виховати власних. І все :D


Ніхто не заставляє нікого "сидіти" з батьками на старості, але коли є декілька дітей-більша ймовірність, що хтось з них залишиться жити поряд, а не поїде " в світи".. Це був один із аргументів, про який треба думати, а думається про нього тоді, коли бачиш приклади, як одні люди кінець віку доживають самі-нікому не потрібні, а інші-з великою родиною, з внуками-правнуками, які приїжджають з-відусіль на свята і тоді старість не здається страшною.
і я б зовсім не сказала, що це-ЖОРСТОКО. Якщо показувати власний приклад і виховувати повагу до старшого покоління-то така річ, як допомога-нормальний стан речей. Жорстоко-це доживати віку в будинку пристарілих


Мешканка, твоя теорія iмовірності - цікава, але несправедлива по відношенню до дорослих дітей :D
Через такі міркування, батьки часто лізуть в сім*ї дітей, заважаючи їм жити. І головний аргумент - Я тебе народила :D

Як на мене, народив дітей - буть готовий до того, що вони знайдуть щастя далеко від батьківського дому.
Виховав з них людей - то незабудуть про тебе за тисячі будь-де.

Особисто мені не подобається ,ставлення до дітей, як до вкладення в свій пенсійний фонд :D

Ото скільки я різних аспектів власної позиції навела-а обов"язково вчепитись за щось одне і перекрутити на власний лад ;)
Це так само, що сказати про якусь багатодітну матір, що вона народжує стільки дітей з егоїстичних міркувань, щоб потім з них мати користь...ну не безглуздо звучить?
Щодо мене особисто: мені хочеться сподіватись, що мої діти, коли виростуть, будуть нам до помочі, будуть один-одному підтримкою і опорою в житті. Якщо хтось вбачає в цьому егоїстичне і несправедливе ставлення до дітей-то тут проблема вже не в мені.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Alisa » 21 листопада 2010, 20:52

Мешканка, я не вчепилась, а зауважила :D Бо дітей треба народжувати лише через ГОЛЕ БАЖАННЯ їх народжувати і виховувати. Всі решта мотивацій - зло для дитини :D
Зображення
Alisa Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1510
З нами з: 13 квітня 2010, 12:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 1395 раз.
Подякували: 1354 раз.
Діти: синуля

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 21 листопада 2010, 21:00

Alisa написав:
мешканка написав:
Alisa написав:ЗГІДНА З гРОЮ 100 ПРОЦЕНТІВ :D
Народжувати собі сиділок жорстоко по відношенню до дітей.
ЄДИНИЙ ОБОВ *ЯЗОК наших дітей - народити і виховати власних. І все :D


Ніхто не заставляє нікого "сидіти" з батьками на старості, але коли є декілька дітей-більша ймовірність, що хтось з них залишиться жити поряд, а не поїде " в світи".. Це був один із аргументів, про який треба думати, а думається про нього тоді, коли бачиш приклади, як одні люди кінець віку доживають самі-нікому не потрібні, а інші-з великою родиною, з внуками-правнуками, які приїжджають з-відусіль на свята і тоді старість не здається страшною.
і я б зовсім не сказала, що це-ЖОРСТОКО. Якщо показувати власний приклад і виховувати повагу до старшого покоління-то така річ, як допомога-нормальний стан речей. Жорстоко-це доживати віку в будинку пристарілих



Через такі міркування, батьки часто лізуть в сім*ї дітей, заважаючи їм жити. І головний аргумент - Я тебе народила :D

Тут дозволю собі заперечити: здебільшого "лізуть в сім"ї" саме ті, хто має одну-єдину дитину і виховує її "для себе"....

Щодо "Голого бажання" от і я про те ж..... але в кожного те бажання чимось іншим мотивується...
І, взагалі то, ми тут говоримо не про "бажання народжувати", а про кількість діток в сім"ї... Вертаємось до теми.
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей