Глобальні оголошення!



Діточок, як на небі-зірочок...

Скільки діточок ви б хотіли народити?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Marta » 11 листопада 2010, 00:08

Проголосувала за 3 і більше. Так от в ідеалі хотілося б трьох, а там вже як получиться..)))))
Діти- це щастя!)
Marta Офлайн


 

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Natalinda » 11 листопада 2010, 01:59

А я от якась не така як всі напевне, я постійн думаю, а чи зможемо ми забезпечити багато діток, щось їм дати ... Хоча звичайно що діти то радість і щастя, коли вони бажані
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 20 листопада 2010, 18:49

Natalinda написав:А я от якась не така як всі напевне, я постійн думаю, а чи зможемо ми забезпечити багато діток, щось їм дати ... Хоча звичайно що діти то радість і щастя, коли вони бажані

а я ото думаю, що важливим є дати дітям добре виховання, а то всім забезпечені діти виростають невдоволеними егоїстами
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2010, 18:53

Ну всім забезпечені і забезпечені необхідним - то є різні речі як на мене.
Немати де жити і немати ніяких перспектив на житло і планувати народити 3-4 діток...незнаю-незнаю...

Але то я про себе
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 20 листопада 2010, 18:54

Natalinda написав:Ну всім забезпечені і забезпечені необхідним - то є різні речі як на мене.
Немати де жити і немати ніяких перспектив на житло і планувати народити 3-4 діток...незнаю-незнаю...

Але то я про себе

ото якби так наші родичі думали-то мало б з нас було в живих.... :???:
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Natalinda » 20 листопада 2010, 19:04

Права ти Іринко 100%
Просто маю сумні приклади багатодітних сімей...тісно з дітками такими спілкувалася і працювала...половина з них по-інтернатах, бо батькам грошей не стає навіть на харчування...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 21 листопада 2010, 12:22

На жаль, практика доказує, що саме ті, хто може забезпечити багато дітей-їх не хочуть, бо звикли жити комфортно, для себе....а діти...так, одне-два, щоб не дуже заважали...
Прогодуватись в нашій країні можна, є багато служб, які допомагають і підтримують, держава, також, допомагає багатодітним сім"ям, хай та допомога є малою, але, якщо врізати власні потреби-то прожити цілком можливо, тим більше, я переконана, що, як дає Бог дитину-то дає і "на дитину"..інша річ-батьки, які пропивають, прогулюють, програють і т.д. (Звісно винятки є, але не будемо вдаватись в деталі)
По друге, ніхто з нас не застрахований від вбогості, людина, чомусь, завжди думає-що будуть кращі часи, щоб народжувати дітей...а не думають, що саме зараз, якраз, час найкращий...ми не застраховані від війни, пошесті, голоду,хвороб, катастроф і т.д.
По третє, життя таке непередбачуване, не дай Боже нікому такого, але є батьки, які переживають свою дитину, одну-єдину, і залишаються самі доживати старість, нікому не потрібні, тільки тому, що їм "одної" вистачало....
По четверте, християнські сім"ї зобов"язані народжувати дітей, щонайменше трьох, щоб відтворити себе і поповнити, як мінімум, на одного націю. Це є наш обов"язок і, зазвичай, Бог щиро благословляє тих, які цей обов"язок виконують.
По п"яте, ми забуваємо, що народжуємось і живемо в цьому світі для того, щоб заслужити собі вічність із Господом, щоб зробити щось корисне, щоб не марно прожити життя, а залишити по собі якийсь слід і навряд чи хтось із нас зможе залишити щось більше, ніж добре вихованих і свідомих дітей.
По шосте, добре виховані діти-це забезпечена старість і чим більше тих дітей, тим більша ймовірність, що хтось та залишиться поряд...

Це так, мої роздуми, згідно із тою ситуацією, в якій я живу......нікому не нав"язую власну думку, але подумати є над чим....
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення happymami » 21 листопада 2010, 12:41

Хтось колись сказав - де є що їсти двом дітям, буде що їсти й третьому... :???: . Так чось та фраза в*їлася...
Навчу комп'ютерної графіки. З сертифікатом чи приватно
ЗображенняЗображення
Ми можемо стримати біль, злість, сльози, любов... але стримати сміх - неможливо)))
happymami Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4945
З нами з: 15 листопада 2009, 08:56
Звідки: З дому)))
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) акула пера (1) за тривале грудне вигодовуванн (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2500 раз.
Подякували: 5212 раз.
Діти: Хлопчик-дівчинка)))

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення mala-karta » 21 листопада 2010, 12:45

ага, третє цицьку буде їсти :)
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Natalinda » 21 листопада 2010, 13:29

А якщо 12-те?
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Heise IT-Markt [Crawler] і 13 гостей