Глобальні оголошення!



Діточок, як на небі-зірочок...

Скільки діточок ви б хотіли народити?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 21 листопада 2010, 14:06

Natalinda написав:А якщо 12-те?

то зробити аборт... :scare: :scare: думаю 11 дітей виправдовує вбивство 12... :dash: :dash: :dash:
(уточнюю-це в мене такий "чорний гумор", але тут, на жаль, не до сміху, бо той, хто має 11-12-у вбивати не буде...переважно вбивають 2-у, 3-ю....)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення mala-karta » 21 листопада 2010, 14:09

Іра, та не пиши так
хтось всерйоз ще сприйме
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 21 листопада 2010, 14:19

mala-karta написав:Іра, та не пиши так
хтось всерйоз ще сприйме

уточнила
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Natalinda » 21 листопада 2010, 14:41

мешканка написав:
Natalinda написав:А якщо 12-те?

то зробити аборт... :scare: :scare: думаю 11 дітей виправдовує вбивство 12... :dash: :dash: :dash:
(уточнюю-це в мене такий "чорний гумор", але тут, на жаль, не до сміху, бо той, хто має 11-12-у вбивати не буде...переважно вбивають 2-у, 3-ю....)


Взагалі-то я не аборту прихильник, а планування сімї :)

Хоча з іншої сторони рада що ти мне не зрозуміла :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення мешканка » 21 листопада 2010, 14:45

Natalinda написав:
мешканка написав:
Natalinda написав:А якщо 12-те?

то зробити аборт... :scare: :scare: думаю 11 дітей виправдовує вбивство 12... :dash: :dash: :dash:
(уточнюю-це в мене такий "чорний гумор", але тут, на жаль, не до сміху, бо той, хто має 11-12-у вбивати не буде...переважно вбивають 2-у, 3-ю....)


Взагалі-то я не аборту прихильник, а планування сімї :)

Хоча з іншої сторони рада що ти мне не зрозуміла :)


Тоді трошки сформулювати не так варто було б....а то вже говорилось про 12-е реальне, а не гіпотетичне ;)
мешканка Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2805
З нами з: 24 лютого 2010, 15:30
Звідки: Файне місто!
Нагороди: 4
Мамуся-творець (1) акула пера (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1)
Дякував (ла): 2726 раз.
Подякували: 2986 раз.
Діти: Дві донечки і маленький хлопчик!

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Natalinda » 21 листопада 2010, 15:08

Та я реально знаю сімї де 8-12 дітей :)
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення mala-karta » 21 листопада 2010, 15:29

і як вони живуть?
Зображення
Зображення
mala-karta Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 4617
З нами з: 15 листопада 2009, 11:50
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3590 раз.
Подякували: 3167 раз.
Діти: Хлопчик Ромчик
Хлопчик Андрійко

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Natalinda » 21 листопада 2010, 15:49

Та по всякому Іра живуть, нажаль безмежно щасливих дітей не знаю :(
Одна сімя мене вразила дуже. Живуть в двохкімнатній квартирі: мама, тато, бабця і вроді тітка якась, ну і діток на той момент було 9, зараз може і більше. Один хлопчик з особливими потребами, на кріслі-каталці, вони якоїсь віри де дівчаткам треба постійно в хустинках ходити, тато - незаперечний авторитет, і мама не має права татові відмовляти, тому діток напевне вже більше. Тим шо підліткового віку - то найважче було, особливо хлопцям, бо на вулиці все по-одному, а вдома нічого не можна, ту таке всяке, але діти чудові.

Ще одну сімю знаю де 4 діток і усі в інтернаті. Мама щовихідних іх забирає. Працює на ринку, заробітна плата мізерна, тому щоб діти були більш-менш доглянуті вирішила що в інтернаті їм буде краще. Діти дуже дружні між собою, але вічно голодні були. Я в той час на вечерю їла тільки салат з капусти, а котлетки і кашки віддавала тим діткам.

А ще знаю досить заможну сімю, там троє діток, під кінець зміни молодший хлопчик ледь не плакав, так не хотів додому до мами, бо мама не ма часу на дітей, постійно в роботі і в пошуках особистого щатя, дітям дає лиш купу матеріальних благ, а їм так хочеться любові.

Ще знаю 11 дітей і батька алкоголіка який каже що діти на нього робити мають і пропиває усі ті тисячі що дає держава, і ніяка ювенальна юстиція його не спинить, бо він з сокирою в руках по подвірї ходить...

Багото історій таких знаю...Не засуджую нікого, просто іноді так шкода тих дітей, так хочеться щоб вони були щасливими...
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Naya » 21 листопада 2010, 15:49

Та живуть..
В сусідньому селі, звідки я родом, таких сімей є дуже багато. Там майже ціле село - віруючі або баптисти, як їх називають в селі моїх батьків. Самі вони кажуть, що вони - акіші, здається. Я можу наплутати, трохи призабула. Так, от. Живуть вони досить скромно. Я б навіть сказала, дуже скромно. Сім"ї дуже великі. Дітей багато.
Донедавна я знала про них дуже мало. Але на збереженні зі мною лежала жінка з того села. З 8 дитиною. Розказувала про себе, про них. Проста жіночка, але мені вона досить симпатизувала. Сім"ї, родини, і взагалі, в селі, вони дуже дружні. Допомагають один одному завжди. Наприклад, треба комусь житло - всі збіглися, побудували. Мені їх отака дружність та взаємодопомога дуже імпонує. Старші діти бавлять менших.
Але я б так не змогла жити. Дуже скромно. Дуже-дуже. Від багатьох благ цивілізації - взагалі відмовляються. Щось не знаю, чи вони навіть електрикою користуються. Здається, що вона навіть казала, що від державної допомоги на дітей вони відмовляються. Пам"ятаю, вона казала, що вони живуть згідно Божого слова не на словах, а на ділі. Тобто Білію вони трактують так, що треба жити дуже скромно, приділяючи більше уваги душі, а не тілу. Мають городи, обробляють їх (благо їх багато), з того й живуть - харчуються. А жінка - то як земля, має народжувати щороку.
Naya Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1247
З нами з: 17 листопада 2009, 13:58
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1093 раз.
Подякували: 1240 раз.
Діти: Синочки Жданчик та Мирославчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення гра з вогнем » 21 листопада 2010, 16:22

особисто мені не подобається підхід до народження дітей як до обов'язку перед кимось чи чимось, а тим паче з егоїстичнх мотивів "склянку води подати".
для мене народження дитинки чи то першої чи то 12-ї має бути внутрішнім прагненням, станом жінки, коли вагітність і пологи це безумовне дар, благо, щастя... а не 1, 2, 3, 4.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей