Глобальні оголошення!



Діточок, як на небі-зірочок...

Скільки діточок ви б хотіли народити?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення nelly » 26 жовтня 2015, 00:08

не хочу показатися всезнаючою, але коли була одна дитина то десь так приблизно щось було в мене МАЛА дитина нічого не встигаю. а коли вже зявилася друга і чоловік на 2 дні поїхав зі старшою з дому то я переробила всю роботу в хаті яку б робила мінімум тиждень,бо я лишилася з ОДНОЮ дитиною. Інколи мені здається що якби мала троє то встигала ще більше. Проблема в мене -це САМОДИСЦИПЛІНа. Але мене вже давно перестав хвилювати бардак в хаті я можу спокійно в суботу піти на півдня з дітьми, коли в хаті армагедон а потім прийти і ... не прибирати :crazy: :crazy: Все залежить від відношення до конкретної ситуації
Життя прeкраснe, якщо навчишся жити. Мeнандр
nelly Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2911
З нами з: 25 квітня 2011, 19:16
Нагороди: 6
Серце форуму (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2203 раз.
Подякували: 2638 раз.
Діти: Дві дівчинки і 1 хлопчик Сивко

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Marichka » 26 жовтня 2015, 10:21

І в мене таке саме,як Неля пише.З першою дитиною перших пів року як ніби і не пам"ятаю.Пізніше найбільшою проблемою були порозкидані іграшки(брязкальця).Ставила дитину в колиску і давала їй ті іграшки,а вона їх викидала по кімнаті.Для мене то було щось :scare: А тепер іграшок на землі може бути мішок і не так нервує.
З другою дитиною все легкше значно,але хлопчик в нас на початках гарно їв і спав,то ще залишалось багато часу на домашніх.А тепер,то разом граються.Мені не потрібно його розважати :)
І бачила,чим більше дітей,тим краще в плані відповідальності старших.І ніхто не відчувається обділеним,як можна подумати.Бо любові стає більше і відкритості один до одного.Наша старша,то обожнює братика і непроти ще братиків-сестричок :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення TaniaPicaSSo » 13 липня 2016, 21:31

Коли я вдруге завагітніла, моя Мартуся дуже хотіла братика. І коли я сказала їй, що буде сестричка, вона ще довго впрошувала, що може давай все таки буде братик?! Ну потім змирилася з думкою про сестричку, але... Але за умови, що після сестрички їй зразу братика. І от вже є сестричка, а вона вже питає, коли ж братик буде. А як братика буде звати? А куди поскладаєм братикові речі? А де братик буде спати і т.д. Вже перечисляла їй всіх її двоюрідних і троюрідних братиків, яких вона має, а вона все одно: а я хочу свого! :impossible:
Зображення
TaniaPicaSSo Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2683
З нами з: 11 вересня 2012, 21:35
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) Успішне грудне вигодовування (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1)
Дякував (ла): 1350 раз.
Подякували: 2568 раз.
Діти: Дві доці

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення vikilandi » 13 липня 2016, 23:22

TaniaPicaSSo написав:Коли я вдруге завагітніла, моя Мартуся дуже хотіла братика. І коли я сказала їй, що буде сестричка, вона ще довго впрошувала, що може давай все таки буде братик?! Ну потім змирилася з думкою про сестричку, але... Але за умови, що після сестрички їй зразу братика. І от вже є сестричка, а вона вже питає, коли ж братик буде. А як братика буде звати? А куди поскладаєм братикові речі? А де братик буде спати і т.д. Вже перечисляла їй всіх її двоюрідних і троюрідних братиків, яких вона має, а вона все одно: а я хочу свого! :impossible:

Імена для дівчаток ви гарні підібрали, ті ж самі букви. Я випадково глянула, і склалися з тих букв ще й чоловіче імя... правда, не словянське... :=):
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Marichka » 14 липня 2016, 09:01

а яке?
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення vikilandi » 14 липня 2016, 09:25

Marichka написав:а яке?

Марат :В):
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення vikilandi » 24 серпня 2016, 23:12

Чоловік з двома старшими дітками поїхав у Карпати,то я , як писала Неля, "залишилася всього з ОДНІЄЮ дитиною" то стільки всього зробила, що й не віриться... можна сказати, що генеральне прибирання з елементами перепланування кімнат.
А ще мені здається, що коли дитинка вже друга, третя і т.д, то вона неначе відчуває, що мамі потрібно багато встигнути. І тому більш чемніша і спокійніша. Дає можливість і попрацювати, і вночі виспатися)
vikilandi Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1089
З нами з: 02 лютого 2016, 15:45
Нагороди: 4
за тривале грудне вигодовуванн (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 918 раз.
Подякували: 666 раз.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення nadusha » 24 серпня 2016, 23:38

vikilandi написав:
Marichka написав:а яке?

Марат :В):

А я подумала про Тимура :ha: А по темі, то Денис теж недавно питав, чого в Артема є молодший брат, а в нього нема :impossible: Теж сказала, що має молодшого дворідного братика.
Дозвольте собі йти по шляху, який робить вас щасливим, не засуджуючи і не картаючи себе за зроблений вибір.
nadusha Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 1898
З нами з: 16 лютого 2012, 15:50
Нагороди: 1
за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2381 раз.
Подякували: 2212 раз.
Діти: два синочки

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення TattyMummy » 24 серпня 2016, 23:42

vikilandi написав:А ще мені здається, що коли дитинка вже друга, третя і т.д, то вона неначе відчуває, що мамі потрібно багато встигнути. І тому більш чемніша і спокійніша. Дає можливість і попрацювати, і вночі виспатися)

Я також так думала, а особливо після двох хлопців - дівчинка... Та куди там, хлопці в її віці сиділи і грались, поки я щось робила. А тут... Ні хвильки, ні секундочки дитина не сидить, весь час в русі, всюди її повно.
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Поперед.

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей

cron