Глобальні оголошення!



Діточок, як на небі-зірочок...

Скільки діточок ви б хотіли народити?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Shalimar » 01 березня 2013, 04:35

Tajga написав:Не повіриш, чим більше діточок, тим менше втручання треба.

А я люблю отдаваться ребенку полностью. Особенно маленькому ребенку.
И у меня в этом вопросе дело не во времени, а в жизненной энергии.
Я на столько выжата, что морально не готова к появлению еще одного ребенка. Я только-только выполнила свой 3-летний план по первому)))
Не высыпаться, носить на руках, не принадлежать себе на протяжении двух лет как минимум - я уставала, но все это было мне в кайф.
На "дубль два" желания нет. И пока мое желание иметь двоих деток пока чисто теоретическое ))))
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Tajga » 01 березня 2013, 13:47

Shalimar написав:А я люблю отдаваться ребенку полностью. Особенно маленькому ребенку.

Мені здається, таке можливо тільки раз, з першою дитинкою... Або скільки-то вже має бути старшому, щоб можна було б з" отдаваться ребенку полностью. Особенно маленькому ребенку. ...Не высыпаться, носить на руках, не принадлежать себе на протяжении двух лет как минимум"... :confused:
Кожна дитина отримує від мами найкраще з того, що мама годна дати їй на той момент, з огляду на свій досвід, відчуття, мудрість та любов. І це для кожної дитини щось інше, бо і мама з часом стає інша, але і одне й те ж, бо вона одна й та ж і любов її одна, тільки прояви і сила змінюються, навіть і щохвилини, імхо.
Думати не боляче. Вірити не страшно. :)

Бережи, Господи, мою родину, щоб єдність і злагода панували в ній.
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Kristy1 » 20 жовтня 2015, 12:34

Так цікаво було прочитати цю тему - хто скільки хоче мати діток і чому :hi:
Я проголосувала " скільки Бог дасть", тому що діток дає Господь. Маю серед друзів багато сімей, котрі хочуть мати дітей, та не мають :sad:
Дуже сподобалось вищенаписане:
Tajga написав:Мені здається, таке можливо тільки раз, з першою дитинкою... Або скільки-то вже має бути старшому, щоб можна було б з" отдаваться ребенку полностью. Особенно маленькому ребенку. ...Не высыпаться, носить на руках, не принадлежать себе на протяжении двух лет как минимум"...
Кожна дитина отримує від мами найкраще з того, що мама годна дати їй на той момент, з огляду на свій досвід, відчуття, мудрість та любов. І це для кожної дитини щось інше, бо і мама з часом стає інша, але і одне й те ж, бо вона одна й та ж і любов її одна, тільки прояви і сила змінюються, навіть і щохвилини, імхо.

Зараз маючи на руках немовля і фактично весь час віддаючи йому, не знаю як це можливо приділяти увагу всім діткам, коли різниця у віці між ними мала?
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення TattyMummy » 20 жовтня 2015, 23:02

Згадую, як я з найстаршим не встигала нічого зробити, у всьому був перфекціонізм. Тепер згадую - і дивно, і смішно.
Хоча, зайнятість мами і час, якого вимагає для себе дитина дууууже залежить і від самої дитинки. Я з хлопцями практично погодками могла вдома досить багато зробити. А тепер доця настільки непосидюча і влізлива... :scare: що вдома з нею встигнути щось зробити практично неможливо :dash:
Зображення
Зображення
TattyMummy Офлайн


Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 956
З нами з: 09 лютого 2010, 22:33
Нагороди: 3
Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 828 раз.
Подякували: 776 раз.
Діти: Двоє синочків і заюся доця

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Kristy1 » 22 жовтня 2015, 13:09

Мене чоловік також називає перфектціоністкою))) Тому мабуть в мене зараз постійне відчуття незадоволення собою - дитинка вимагає практично весь мій час, а коли істи зварити чи поприбирати??? Я вже не кажу про увагу до себе... :cray:
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення erinaceus » 22 жовтня 2015, 16:55

Kristy1 Я свого часу теж таке відчувала. І якась така була дисгармонія :cry: То для себе вирішила питання таким чином - не віддавати всю себе лиш одній сфері. Коли дитинка дає можливість зайнятися своїми справами, то цей час порівну розприділити на все. Грубо кажучи, якщо є година вільного часу, то 20хв на прибирання, 20хв на готування і 20хв на себе. Таким чином, нічого не буде занедбано і все зроблено по-трішки. Я теж люблю доводити справу до кінця, але з народженням дитини часу стає дуууже мало. А так, і в квартирі не дуже безлад, і є що перекусити, і про себе красиву не забуваєш :cleaning: :working: :***: Сподіваюся, вам допоможе.
Зображення

Зображення

"У кожного своя пустеля і свої міражі." - Ліна Костенко
erinaceus Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 05 лютого 2014, 18:50
Нагороди: 2
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 2191 раз.
Подякували: 1479 раз.
Діти: Хлопчик-горобчик
Дівчинка-квіточка

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Marichka » 23 жовтня 2015, 09:27

То на початках так важко,спрацьовує і психологічний момент-післяпологова зміна гормонів і т.п.
З часом буде легкше,радісніше.Але пріоритети мама сама має визначити-про себе не забувати.Тут на допомогу найкраще підключити когось з рідних чи няню відправити на 2 год погуляти.
В мене на вихідних була сім"я з трьома дітьми,то мама відгукувалась,що по часу встигає що з трьома,що з одною.Діти 4.5р, 2,3р і 6 міс.
Мені найбільше сподобалось,як Таранька колись писала,що ввечері не займається хатніми справами,а може почитати і т.і.Я після того теж можу залишити немитий посуд,а зранку все набагато швидше доробити :)
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення flower » 24 жовтня 2015, 13:56

О, знайома ситуація. Я теж люблю коли все ідеально, але не завжди так вдавалося раніше, а тепер то обше мовчу. Правда наймаємо зараз прибиральницю, то хоть трошки легше стало.
Зображення
Зображення
flower Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 4364
З нами з: 25 січня 2011, 20:54
Нагороди: 6
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (2) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2899 раз.
Подякували: 2983 раз.
Діти: Веронічка- 20.06.2011
Матвій- 2.09.2015

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Kristy1 » 25 жовтня 2015, 20:56

Те, що не в мене однієі така ситуація, заспокоює :aplo: і слова
Marichka написав:З часом буде легкше,радісніше.

теж заспокоюють.
В мене поки не вийде відправити малого з кимось погуляти - йому тільки 3 місяці, потребує мене постійно. Треба вчитися більше встигати за менший проміжок часу, а свій перфекціонізм заховати кудась " очєнь глубоко" :hi:
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!
Kristy1 Офлайн

Аватар користувача
Тільки роззираюся
 
Повідомлень: 33
З нами з: 02 жовтня 2015, 09:31
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 20 раз.
Подякували: 21 раз.
Діти: Тадейчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Ulkanet » 25 жовтня 2015, 23:51

Kristy1 а що тато круг дому 1 годину не можу каляску повозити????
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))
Ulkanet Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 2048
З нами з: 17 березня 2012, 02:10
Нагороди: 2
Мамуся-творець (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 3577 раз.
Подякували: 1979 раз.
Діти: Доця

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей