Глобальні оголошення!



Діточок, як на небі-зірочок...

Скільки діточок ви б хотіли народити?

Ви можете обрати 1 варіант відповіді

 
 
Переглянути результати

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Dribchuk » 28 грудня 2012, 12:33

Я б теж "в ідеалі" хотіла 3є діточок. Але є багато "але" (мені б після моїх перших родів хоч на ще одну вагітність наважитися :scare: ) Крім того я дуже в собі сумніваюся що зможу правильно все організувати з трьома дітьми. Мені б хотілося за пару років ще одну ляльку, а потім ще одну в років 35-38 (щоб пережити ще одну молодість :hi: ) В моєму випадку це майже не реально. Хоч матеріально я впринципі могла б собі це дозволити, але є ще різні аспекти - не бажання чоловіка, здоровя, власна невпевненість в тому що матиму підтримку (не матеріальну а фізично-моральну з боку чоловіка).
Я на всі 100% солідарна з Наталіндою що батьки які наважуються народити ще одну дитинку мають з усією відповідальністю ставитися до цього кроку, бути готовими психологічно до народження дитини (не важливо першої чи пятої)
І ще була в мене така ситуація коли про 3х дітей знайомої їхня ж бабуся казала "та куда їм з тим виводком ходити, хай сидять вдома" - оце лякає, що колись люди мали купу дітей і то вважали нормою, а тепер більше 2х і зразу "виводок" :crazy:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Marichka » 28 грудня 2012, 15:56

А хто бачив вчора по ТСН 19.30 (27.12) ролик "Сім "Я" ".Я бачила мельком.Показували,де батько сам виховує дітей,мама померла. Не думаю,що це гірша сім"я,аніж де одна дитина і все має в найновіших моделях...
Зображення
Marichka Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3237
З нами з: 10 лютого 2011, 15:13
Нагороди: 4
випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 2032 раз.
Подякували: 1655 раз.
Діти: Ліля 6.06.2010
Тадей 3.07.2013

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Shalimar » 29 грудня 2012, 04:03

Marichka написав:Не думаю,що це гірша сім"я,аніж де одна дитина і все має в найновіших моделях...

да ради бога, каждому свое
и у каждой семьи и отдельно взятого ребенка - свои индивидуальные критерии счастья :)
а что там как у кого - Мы можем только догадываться.... и это останется всего лишь Нашими предположениями
«…и вот когда попросили принести самое прекрасное из того, что есть на всем белом свете, ворона принесла свое дитя…»
Shalimar Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 3584
З нами з: 10 жовтня 2010, 16:53
Звідки: Тернопіль
Нагороди: 3
акула пера (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 715 раз.
Подякували: 1892 раз.
Діти: Gent

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Мата Харі » 25 лютого 2013, 19:53

коли я захотіла завести собі другого хорьочка, то аргументувала чоловіку так: любий, ну що ти! де одне, там і два, ти взагалі різниці не побачиш! завела. тепер слухаю, що моі хорьки ДВА рази більше їдять, в ДВА рази більше шкодять.

тепер як бути? боюсь, що фразі "де одне, там і два, різниці не побачиш" чоловік не повірить?.. :hi:
Мата Харі Офлайн


 

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Dribchuk » 25 лютого 2013, 21:33

Мата Харі ну це від чоловіка залежить. :wink: :hi:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Мата Харі » 25 лютого 2013, 21:40

це жарт. я-ж бо як тільки побачу в собі сили на наступну лялю, так зразу і приступлю до вирішення питання)
Мата Харі Офлайн


 

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Liljondr » 28 лютого 2013, 21:51

я хочу три
але мені зараз з двома :crazy:
але все одно хочу
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення mavpusya » 28 лютого 2013, 21:58

А мені шкоди і від одної козуні вистачає, але тоже хочу багато-багато... Що з ними робити, поняття не маю :crazy:
Доця стільки сьогодні збитків зробила, побила рекорди за весь час. Була всюди крім люстри, і хто мене надоумив взяти такий нік, маю чисте мавпеня! :crazy: :crazy: :crazy:
Зображення
Свобода волн и злата звон - пиратский дух не побеждён! Зображення
mavpusya Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 1143
З нами з: 28 листопада 2010, 18:41
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 4072 раз.
Подякували: 1627 раз.
Діти: Дівчинка

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Liljondr » 28 лютого 2013, 23:27

Мавпуся, а ти на авку постав анеглятко. То буде в тебе вже не мавпуся ;)
Мудра жінка будує свій дім, а безумна своєю рукою руйнує його.
(Пр.14:1)
Кожна праця приносить достаток, але праця уст в недостаток веде.
(Пр.14:23)
Liljondr Офлайн

Аватар користувача
Почуваюся, як вдома
 
Повідомлень: 970
З нами з: 04 лютого 2011, 21:15
Нагороди: 5
Мамуся-творець (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1) Чемпіон (1)
Дякував (ла): 1557 раз.
Подякували: 1300 раз.
Діти: Дівчинка Росаночка і синочок Якимчик

Re: Діточок, як на небі-зірочок...

Повідомлення Tajga » 01 березня 2013, 01:30

mavpusya написав:Що з ними робити, поняття не маю :crazy:

Не повіриш, чим більше діточок, тим менше втручання треба. Старші і розважать молодших і попередять, якщо щось не так. Звісно на всі 100 на таке не варто покладатись, вони можуть так само двоє-троє рознести весь дім, але і це теж можна попередити. Іноді. :hi:
Якщо дитинка одна - вся її увага сконцентрована на мамі, і та повинна майже щохвилинно відповідати. Якщо є старші-молодші діти, увага дитини частково переноситься на них. І тоді у мами випадає на кілька вільних хвилин більше. Так само з навичками і вихованням. Старші діти вчать молодших своїм прикладом, а ті, навпаки, дуже схильні швидко сприймати побачене і почуте. В результаті те, на що мама витрачала години з першою дитиною, третьою може взагалі засвоїтись без її втручання завдяки прикладу старших дітей.
Сьогодні говорили з чоловіком про родичку, в якої одна маленька дитина і я трохи дивувалась, як то на щось там їй не вистачає часу... Чоловік засміявся і сказав, що коли в мене була одна дитина, мені теж багато на що не вистачало часу і впевненості в собі якоюсь мірою. А зараз, подивися, каже він, як ти справляєшся з трьома. А буде четверта, взагалі, все будеш робити однією лівою... :hi: :wink: :working:
Tajga Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1775
З нами з: 13 грудня 2010, 16:37
Звідки: селище мирного атома :)
Нагороди: 6
Мамуся-творець (1) Успішне грудне вигодовування (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 2646 раз.
Подякували: 3280 раз.
Діти: Давид 19.10.2007
Тереза 7.8.2009
Лев 16.11.2011
Маргарита 8.11.13

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей

cron