Глобальні оголошення!



Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 10 червня 2012, 23:17

В мене подружка завагітніла через 4 міс після 1 успішного КР - а 2 робили на 32 тижні бо почали розходитися шви на матці. Так що хтось успішно, а комусь не так щастить. Ну, на щастя в них все добре і малюк поправляється, хоч недоношений. Мене здивувало і втішило те що на аборт її не відправляли, навпаки казали треба постаратися зберегти. Мені здається що ще пару років назад відправляли без розмов-наша медицина прогресує)))
Ну скажу так - ситуації в усіх різні, когось осудити і сказати "я б зробила не так" це найпростіше, порадити чи розрадити складніше, а зрозуміти то взагалі вищий пілотаж))) Комусь дано - комусь не дано. Я живу по принципу "Краще страшний кінець, ніж безкінечний страх". Хай мене тут релігійні фанитики зараз закидають гнилими помідорами, але таке вже в мене особисте переконання. Як постійно чогось боятися то воно рано чи пізно станеться в тій чи іншій формі. Сподіваюсь я не сильно тут когось образила своїми переконаннями. Нікому нічого не "втюхувала" і за собою не кликала. Шукала відгуків і порад - получила купу негативу, ну і купу інформації також, що не мало важливо. Ну і на тому спасибі. "Чужому навчаюсь, але і свого не цураюсь")))
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2012, 23:22

наскільки мені відомо шви можут почати розходитися незалежно від того скіки часу пройшло. але якшо менше року то вірогідність вища.
проте ця вірогідність буде зберігатися і через 2-5-10 років.
це ж не означає, шо після кесарського всю жизнь тре утримуватися. просто варто зважити ризики.

а про аборти лиш тому, шо вагітність після кесарського я ніколи навіть не чула...
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення гра з вогнем » 10 червня 2012, 23:25

а чо ти кажеш шо ти отримала негатив?
та просто триндимо. хтось питає, хтось відповідає.
то безвідносно до ситуації.

твою ситуацію краще за тебе ніхто не знає, тому те рішення, яке ти прийняла і є правильним для тебе. у тебе життя
а у нас так, тринділки ні про що.
не сприймай на свій рахунок.
гра з вогнем Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 6099
З нами з: 23 листопада 2009, 17:43
Нагороди: 3
Мамуся-творець (1) гостренький язичок (1) за тривале грудне вигодовуванн (1)
Дякував (ла): 3057 раз.
Подякували: 4232 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 10 червня 2012, 23:32

гра з вогнем написав:а чо ти кажеш шо ти отримала негатив?

негатив в плані упередженості і осудження. Я розумію що форум місце потриндіти, але як на мене я особисто ні на кого не вказувала, не осуджувала, нічиї слова не перекручувала, не називала вбивцею (хоч я думаю не одна на форумі що приймає ОК чи користується ВМС) і т.д. Але то таке, не звертайте уваги, зате маю над чим задуматися. :confused:
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Dribchuk » 10 червня 2012, 23:38

гра з вогнем написав:е ж не означає, шо після кесарського всю жизнь тре утримуватися. просто варто зважити ризики.

та це зрозуміло, є різні ситуації і по-різному проходить КР. Інколи після нього бувають дуже погані наслідки і "побічні ефекти". Хтось вагітніє за рік і все прекрасно, а хтось і через 10 може мати проблеми. Ну зазвичай я згідна що за 3-5 років оптимально народжувати - бо і час пройшов і кажуть шов ще зберігає еластичність до 5 років і під час вагітності краще розтягується.
Як в тебе зі спайками після КР? Не відчуваєш?
Господи дай нам глаза, которые видят в людях лучшее,
Сердце, которое будет прощать худшее,
Ум, что забывает плохое,
И душу, которая никогда не теряет веру.
Dribchuk Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 1813
З нами з: 27 березня 2012, 15:30
Звідки: Тернопіль
Дякував (ла): 808 раз.
Подякували: 1487 раз.
Діти: Донечка.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Natalinda » 10 червня 2012, 23:46

Мені рекомендували три роки не вагітніти, втім чим користуватися не казав ніхто.
В той день що кесарили мене, кесарили передімною екстренно жінку, другий раз, різниця між вагітностями була невелика, і її і дитину ледь врятували. Звісно що таке буває і не лише у випадку КР і взагалі будь коли може татися (не дай Боже) але вже ото в голові ота неприємна ситуація(((
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 11 червня 2012, 00:03

Dribchuk написав:не називала вбивцею (хоч я думаю не одна на форумі що приймає ОК чи користується ВМС) і т.д. Але то таке, не звертайте уваги, зате маю над чим задуматися. :confused:


Дрібчук ,я не називала вас особисто вбивцею,бо мені подобається так когось називати чи засуджувати ,я називала речі та можливі наслідки своїми іменами,без лицемірства та вдаваної толерантності.

Аборт-вбивство,абортивний контрацептив при тривалому ,регулярному прийманні-вбивство

хоч вам вигідно в це не вірити і ви категорично заперечуєте ,називаючи інтернетівськими байками,бо ваш лікар,який призначає ці таблеточки і має з цього зиск,говорить ще це неправда,тому вигідніше вірити йому.Коли церква говорить що це вбивство та гріх,також знаходяться аргументи про все,або нічого ,при тому згадуються якісь потуги про дотримування 10-ти заповідей .
Мені дуже шкода що сказане мною вас образило ,але ще більше шкода дітей,не тільки ваших,які гинуть від дії абортивних контрацептивів.

Але то таке, не звертайте уваги, зате маю над чим задуматися. :confused:

власне на це ,заради цього й були спрямовані мої дії ,слова,як і дівчат що згідні зі мною.Сподіваюсь,що задумаєтесь не тільки ви ,а й інші дівчата на форумі які користуються абортивними контрацептивами та читають тему.Мені особисто неважливо хто це і імен знати не треба,бо моє відношення до них через це не змінеться,і не в моєму відношенні справа насправді,а справа в результаті,щоб люди зрозуміли усвідомили що роблять.Що такі дії повилазять 100% з іншого боку ,навіть не будете знати коли і питатиметесь за що?
В Біблії написано спасайте кого любовю,а кого страхом.Тому в тому аби говорити правду про причини та наслідки не бачу нічого поганого.
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 11 червня 2012, 00:28

Dribchuk написав:Шукала відгуків і порад - получила купу негативу


Поради чи можна народжувати у випадку вагітності за використання ОК?

ви самі знали відповідь на це питання,бо пізніше писали що народжуватимете в будь якому випадку

Поради чи можна за таких обставин виносити та народити здорову дитинку,без вад несумісних з життям?
Знову ж таки відповідь на це питання знали,так як вчора доказували мені що загрози від ОК на плід нема абсолютно ніякої.

То я так і не зрозуміла в чім хотіли порадитись і чого спитати?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Перлинка » 11 червня 2012, 00:31

Natalinda написав:втім чим користуватися не казав ніхто.


ну тепер ти ж напевно знаєш ?
«Спасай взятых на смерть, и неужели откажешься от обреченных на убиение? Скажешь ли: "вот, мы не знали этого"? А Испытующий сердца разве не знает? Наблюдающий над душею твоею знает это, и воздаст человеку по делам его». (Притч.24:11-12)
Перлинка Офлайн


Я тут живу
 
Повідомлень: 5093
З нами з: 26 вересня 2010, 17:34
Нагороди: 3
гостренький язичок (1) багата мамуся (1) за дитя форуму (1)
Дякував (ла): 3766 раз.
Подякували: 4017 раз.

Re: Контрацепція: спіраль, таблетки, інше

Повідомлення Natalinda » 11 червня 2012, 00:58

Я і до того багато чого знала і користувалася тим що обирала сама, і зараз обираю тоже сама))))
"люди ніколи й нікому не встигають ані подякувати за добро, ані відплатити за свої образи. Нікому. Навіть собі. І майже ніколи не є напваки"
М.Матіос
Natalinda Офлайн

Аватар користувача
Я тут живу
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 26 листопада 2009, 17:16
Звідки: Звідси)))
Нагороди: 6
Серце форуму (1) Мамуся-творець (1) випускниця школи материнства (1) за тривале грудне вигодовуванн (1) слінгомама (1)
Дякував (ла): 14728 раз.
Подякували: 7324 раз.
Діти: Хлопчик Юрчик

Поперед.Далі

Повернутись до Готуємося до батьківства



Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей